نیویورک ممکن است دستور به ماندن در خانه به عنوان لوازم پزشکی را اجرا

نیویورک — New York City به زودی ممکن است وادار اکثر مردم به ماندن در خانه های خود به جز در مواقع اضطراری و یا زمانی که برای خرید ملزومات, شهردار, بیل د Blasio گفت: یک سفارش در حال حاضر اعمال شده توسط سان فرانسیسکو به سرعت گسترش coronavirus.

هر گونه تصمیم گیری به موضوع “پناهگاه در محل” منظور این است که به احتمال زیاد ساخته شده در 48 ساعت آینده, اما حتی اگر اعمال این امر به احتمال زیاد هنوز هم اجازه می دهد بیش از 8 میلیون نفر را لازم سفر به خارج برای خرید مواد غذایی یا دارو شهردار گفت: تعداد موارد تایید شده در این شهر افزایش یافت به 814.

مقامات شهرستان اذعان کرد در روز سه شنبه است که آنها هنوز هم از تمام منابع پزشکی آنها به دنبال و که آنها شده اند دریافت تجهیزات حفاظتی از دولت فدرال است که در گذشته آن تاریخ انقضاء.

این شهر در حال حاضر خواسته نیویورکی به ماندن در خانه زمانی که آنها می توانند و مدارس بسته و محدود کافه ها و رستوران ها به خارج و یا تحویل.

اما اگر هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی رعایت این شهر ممکن است به زودی اجرای قوانین جدید محدود کردن مردم به خانه های خود را مگر اینکه آنها می توانند ثابت کنند باید یک دلیل خوب برای اقامت در خارج از, اضطراری, مدیریت کمیسر Deanne Criswell در مصاحبه ای گفت:.

چوب خط حساب کردن از دستگاه تهويه مکانيکی در بر داشت شهر تا به حال بسیاری از کمتر از زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات از تصور می شد, او گفت:.

وجود دارد حدود 3500 دستگاه تهويه مکانيکی در این شهر بیمارستان های دولتی و خصوصی به شمارش یافت نمی 5,000 مسئولان شهرستان از جمله شهردار ذکر کرده به تازگی به عنوان بعد از ظهر سه شنبه.

در موارد جدی ترین COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس بیماران نیاز به ماشین آلات به منظور تنفس. مقامات بهداشت عمومی ترس وجود دارد ممکن است به اندازه کافی برای رفتن به اطراف پزشکان را مجبور به زندگی و مرگ تصمیم گیری.

“ما به شدت در تلاش برای خرید پنکه در حال حاضر” Criswell گفت.

این شهر خواسته دولت فدرال برای ارسال 2.2 میلیون N95 ماسک ماسک که پرستاران و پزشکان به جای بیش از چهره خود را برای جلوگیری از آلوده شدن توسط بیماران که درمان از ملی ذخایر استراتژیک.

“ما دریافت 76,000,” Criswell گفت. “و همه آنها تمام شده است.” معلوم نیست زمانی که و یا اگر دولت ارسال خواهد دیگر 2.1 میلیون ماسک.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اجرا می شود که این ذخایر و قبلا اذعان برخی منابع منقضی شده نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بهداشت فدرال هدایت آژانس اجازه می دهد تا منقضی شده ماسک برای استفاده در شرایط خاص که Criswell گفت: این شهرستان پیگیری خواهد بود.

“ما در حال مواجهه با یک فاجعه بی سابقه ای در اینجا و آن را ادامه خواهد داد به سرعت در حال رشد و رسیدن به مراتب بدتر از قبل از آن بهتر می شود و ما نیاز به دولت فدرال را به مطمئن شوید که ما در حال دریافت منابع مناسب برای کمک به شهروندان ما,” او گفت:.

این شهر خواسته است نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی راحتی که می توانید برای مراقبت تا 1000 بیماران مبتلا به حوض در نیویورک درخواست تکرار توسط نمایندگان مجلس از دولت در روز سه شنبه Criswell گفت.

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper گفت: او دستور داد که نیروی دریایی به آماده شدن برای استقرار آرامش و دوم بیمارستان کشتی, رحمت, در صورت نیاز, اما نمی گویند که در آن.

“ما هرگز در اینجا قبل از” Mayor de Blasio گفت: ممکن است “پناهگاه در محل” سفارش. “من هرگز شنیده از هر چیزی شبیه به این در تاریخ شهر نیویورک است. ما قصد داریم برای ایجاد آن از ابتدا اگر ما آن را انجام دهد.” (گزارش شده توسط جاناتان آلن; گزارش های اضافی توسط ادریس علی ویرایش توسط Chizu Nomiyama لسلی آدلر و هوارد Goller)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de