NFL نوت بوک: Cowboys Pro کاسه C فردریک بازنشسته

Dallas Cowboys Pro کاسه مرکز تراویس فردریک فوقالعاده اعلام بازنشستگی خود را در روز دوشنبه.

فردریک که تبدیل 29 چهارشنبه گذشته بود که یک طرفدار کاسه های انتخاب در پنج تا از شش فصل NFL.

فردریک نشان داد بازنشستگی خود را در نامه ای طولانی با استناد به جلسه خود را با خود ایمنی بیماری سندرم گيلن باره به عنوان یک عامل است. او از دست رفته 2018 فصل به دلیل بیماری است که در آن سیستم ایمنی بدن حمله اعصاب اما او بازگشت به standout دوباره در فصل گذشته.

–The New England Patriots ریختن روابط با دیگر چهره آشنا انتشار کیکر Stephen Gostkowski.

حق رای دادن کارفرمایی تام بردی که کمک کرد تا این تیم برنده شش سوپر باول عناوین هفته گذشته اعلام کرد او به ترک حق رای دادن و او امضا شده با خلیج تمپا Buccaneers در روز جمعه.

Gostkowski, 36, حال نقش سه نفر از کسانی که قهرمانی است و حق رای دادن را همه وقت گلزن برجسته (1,775 دفاع کرد گرفته شد امتیاز). او با ورود به فصل نهایی خود را دو سال $8.5 میلیون قرارداد پس از از دست رفته اکثر 2019 فصل با توجه به یک بیمار ران چپ.

–NFL افسانه Peyton Manning تبدیل کردن قالب به بخشی از ESPN “دوشنبه شب فوتبال” پخش خدمه, نیویورک پست گزارش شده است.

انتشار با ذکر منبع و گفت منینگ نبود مایل به ارتکاب به برنامه هفتگی در طول فصل NFL.

منینگ کاهش یافته است و فرصت های متعدد به یک بازی تحلیلگر پس از بازنشستگی به عنوان یک بازیکن به دنبال 2015 فصل است.

–به New York Giants توافق به یک سال مقابله با در حال اجرا پشت Dion Lewis, با توجه به گزارش های متعدد.

لوئیس 29 صرف دو فصل گذشته با Tennessee Titans اما او نمی توانید کار زیادی در 2019 با توجه به جرثقیل هنری standout در مبارزات انتخاباتی. او را در حال حاضر پشت یک standout دونده Saquon Barkley.

–لس آنجلس قوچ خواهد شد از ویژگی های جدید نگاه کنید زمانی که آنها را در این زمینه در این فصل است.

قوچ نشان داد تیم جدید در رنگ ها و آرم های مختلف به عنوان بخشی از یک تغییر علامت تجاری تلاش شده است که در حال پیشرفت است پس حق بازگشت به لس آنجلس در سال 2016 پس از بیش از دو دهه در سنت لوئیس.

قوچ در حال بازگشت به خود را رویال آبی و طلایی رنگ به عنوان مخالف به نیروی دریایی آبی و نور طلایی و سفید که شایع برای این تیم در گذشته است.

–Terry Bradshaw است که با داشتن مشکل اتصال نقطه پشت بردی تصمیم به ترک میهن پرستان به نفع Buccaneers.

بنوا سالن از شهرت کارفرمایی و زمان NFL تحلیلگر FOX Sports گفت: در مصاحبه با ورزشی که او احساس می کند بیشتر وجود دارد به داستان. بنوا معتقد است که وجود دارد و شاید چیزی بیشتر برای اثبات برای بردی که به نوبه خود خواهد 43 در ماه اوت است.

–The Kansas City Chiefs به توافق نظر با کارفرمایی اردن Ta’amu که منجر XFL با 12 touchdown عبور می کند.

Ta’amu عامل گفت: رسانه ها که undrafted بازیکن تبدیل پرکار کارفرمایی از سنت لوئیس Battlehawks خواهد شد پیوستن به قهرمانان سوپر باول.

–پرستاران نیواورلئان گزارش آمد به نظر با دو بازیکن از جمله XFL را interceptions رهبر.

سابق هوستون Roughnecks cornerback Deatrick نیکولز در حال پیوستن به پرستاران با توجه به عامل و دفاعی پایان نوح اسپنس باقی خواهد ماند و نیواورلئان, هر چند گزارش های رسانه ها.

–Linebacker اردن جنکینز که ثبت یک تیم-بهترین هشت کیسه در سال 2019 است و بازگشت به نیویورک جتز در یک سال 5 میلیون معامله متعدد رسانه ها گزارش شده است.

Linebacker جیمز بورگس, New York پیشرو tackler فصل گذشته نیز به عقب خواهد بود با این باشگاه است. او در ایران موافقت کرده تا یک سال معامله است.

–رابرت “وودی” Widenhofer سابق Pittsburgh Steelers دفاعی هماهنگ کننده و Vanderbilt و میسوری سر مربی درگذشت یکشنبه. او 77.

لنگر خود را “جراحی پرده” دفاع استیلرز برنده چهار سوپر جام قهرمانی در طول Widenhofer تصدی به عنوان linebackers مربی (1973-78) و دفاعی هماهنگ کننده (1979-83).

–سان فرانسیسکو 49ers امضا linebacker جو واکر به یک سال معامله NFL رسانه تام paul allen گزارش شده است.

Walker, 27, ثبت نام 65 پردازد و یکی مجبور اشتباه در 16 بازی (11 شروع می شود) در فصل گذشته با آریزونا کاردینالز.

–دالاس کاوبویز در حال مذاکره با عامل دفاعی در مقابله با Dontari پو NFL شبکه broncos گزارش شده است.

دو-time Pro کاسه های انتخاب ثبت نام چهار کیسه و 22 تکل در 11 بازی فصل گذشته با Carolina Panthers. او در پایان فصل از عمل جراحی به صورت پاره عضلات چهار سر ران در نوامبر است.

–کارفرمایی P. J. Walker, یک XFL standout برای هوستون Roughnecks امضا شده با Panthers.

واکر بازی در معبد برای سر مربی مت Rhule و صرف زمان با Indianapolis Colts در سال 2017 و 2018 به عنوان عامل رایگان undrafted. Rhule استخدام شد به عنوان سر مربی از پلنگ در ماه ژانویه است.

–Linebacker Barkevious Mingo امضا یک سال مقابله با خرس شیکاگو. یک سال معامله برای 29 ساله به ارزش $1.19 میلیون, با توجه به گزارش های متعدد.

–جکسون پلنگ به توافق نظر با جانباز بینی مقابله با آل جنگل خود را به آژانس اعلام کرد. NFL شبکه گزارش داد این قرارداد به ارزش 2.75 میلیون دلار با 1 میلیون دلار تضمین شده است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>