NFL نوت بوک: Panthers انتشار سابق MVP نیوتن

پنترز کارولینای منتشر شد veteran کارفرمایی Cam Newton در يكشنبه خود را صرفه جویی در $19.1 میلیون در کلاه فضایی و امکان 2015 NFL با ارزش ترین ضربه به این بازار باز به عنوان یک عامل آزاد است.

نیوتن که تبدیل به 31 مارس در حال آمدن است خاموش Lisfranc عمل جراحی پا و شانه عملیات قبل از 2019 فصل است. او موفق به دریافت مجوز از Panthers به دنبال تجارت و تیم قبلی نشانه های آن در حال حرکت بود با حرکت های متعدد در موضع کارفرمایی و چه به عنوان خوانده شده مانند یک خداحافظی از مالکیت.

پس از انتشار نیوتن اعلام کرد خود را “آزاد و گرسنه” در یک Instagram post.

–بعد سه شنبه پلنگ ایران موافقت کرده به نظر در دو سال 20 میلیون دلار با گیرنده گسترده رابی اندرسون.

امضا شده توسط جت به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2016 اندرسون به صرف تمام چهار سال کار خود را در نیویورک. 26 سال است 3,059 متری و 20 touchdowns در 207 پذیرایی در 62 بازی های حرفه ای (47 شروع می شود).

–خلیج تمپا Buccaneers معرفی جدید کارفرمایی تام بردی از طریق کنفرانس تلفنی و سیگنال جدید-caller خودداری از پاسخ به سوالات در مورد خروج خود را از انگلستان پس از 20 فصل با این باشگاه است.

“من مسئول چگونه افراد دیگر می گویند برخی از چیزهایی که” بردی از وی خواست تا در مورد گزارش از ستیز با فروپاشی پرستان صاحب رابرت کرافت و سر مربی لایحه Belichick. “من فکر می کنم آقای کرافت شده است تاثیر زیادی در زندگی من و من بسیار سپاسگزار برای دو دهه و, شما می دانید, من اشاره شده که روز دیگر آن را یک چیز شگفت انگیز برای خانواده من است.”

صحبت در مورد تیم جدید خود را, او گفت که او “یک تن از اعتماد و احترام” برای سر مربی جدید بروس Arians که بازگشت تحسین است.

–Redskins چپ مقابله با ترنت ویلیامز, عامل, وینس تیلور, ESPN گفت: هر چند که واشنگتن اعطا شده به او اجازه به دنبال یک تجارت این تیم در حال برگزاری است تا فرصت برای مقابله نمایش “هیچ علاقه ای به مذاکره در ایمان خوب است.”

ویلیامز برگزار شد در فصل گذشته و پس از گزارش به این تیم قبل از اکتبر. 29 تجارت مهلت او موفق فیزیکی و قرار داده شد, در غیر فوتبال آسیب لیست. ردسکینز هنوز هم اعتبار او را با یک فصل کامل اجازه می دهد او را برای ورود به سال 2020 با تنها فصل آینده باقی مانده در خود قرارداد.

تحت توافق دسته جمعی تصویب بازیکنان هیچ بازیکن می تواند دریافت اعتبار برای تعلق به ویلیامز را در سال 2019 — اگر او نتواند به گزارش زمان به اردوگاه های آموزشی و یا برگ های این تیم برای بیش از پنج روز بدون اجازه.

–کاردینالز آریزونا ساخته شده و 1 میلیون دلار تاسیس سهم به AZ Coronavirus صندوق امداد بخشی از آریزونا با هم ابتکار راه اندازی شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb برای کمک به دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صندوق طراحی شده است به ارائه کمک های مالی به سازمان های که در حال کار برای ارائه تجهیزات حفاظتی به متخصصان پزشکی و کمک به سازمان های غیر انتفاعی در خدمت آسیب پذیر و فن آوری دارایی به دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید برای آموزش آنلاین.

–در حال اجرا پشت Peyton باربر و ردسکینز توافق برای دو سال 3 میلیون مقابله با $600,000 تضمین ESPN گزارش شده است.

–سان فرانسیسکو 49ers توافق به یک سال مقابله با عامل رایگان گیرنده/kick returner تراویس بنیامین, چند, رسانه ها گزارش شده است.

–رایگان عامل گیرنده گسترده فیلیپ Dorsett و سیاتل Seahawks توافق در یک گزارش یک سال قرارداد.

–رایگان عامل گیرنده گسترده Devin Funchess که پایدار پایان فصل شکسته ترقوه در بازی 1 از فصل گذشته برای Indianapolis, توافق برای مقابله با Green Bay Packers, رسانه های متعدد گزارش شده است.

–Linebacker نیک افروزی و لس آنجلس شارژر توافق برای یک سال قرارداد با توجه به گزارش های متعدد.

–به Jacksonville Jaguars توافق به یک سال $2.25 میلیون مقابله با cornerback Rashaan Melvin, با توجه به گزارش های متعدد و همچنین اعلام کرد توافق با پایان دفاعی/linebacker Cassius مارش.

–پرستاران نیواورلئان اعلام کرد توافق در یک قرارداد یک ساله با cornerback Deatrick نیکولز که بازی برای XFL را هوستون Roughnecks و led لیگ با سه interceptions در پنج بازی قبل از لغو این فصل است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de