NFL صاحبان تصویب گسترش برگشتی برای سال 2020

NFL صاحبان رای گیری روز پنج شنبه در طول یک لیگ جلسه برگزار می شود از راه دور به دنبال توصیه شورای رقابت, مدیریت, شورای کمیته اجرایی و کمیته رسانه در افزایش تعداد حذفی تیم از 12 به 14.

دو وحشی اضافی-کارت تیم – یکی در هر ملت و NFC خواهد شد واجد شرایط برای پلی آف. شماره 1 دانه در هر کنفرانس را دریافت خداحافظ وحشی-کارت دور. باقی مانده تقسیم قهرمانان در هر کنفرانس با بهترین رکورد را خواهد کشت 2, 3 و 4 و به دنبال آن آینده سه تیم در هر کنفرانس با بهترین رکورد کشت 5, 6 و 7.

کنفدراسیون فوتبال آسیا و NFC وحشی-کارت بازی خواهد شد از ویژگی های شماره 2 دانه میزبانی شماره 7 دانه شماره 3 دانه میزبانی شماره 6 دانه و شماره 4 دانه میزبانی شماره 5 دانه.

وحشی-کارت آخر هفته برای سال 2020 فصل تشکیل شده است از سه بازی Jan. 9 (یک شنبه) و سه بازی Jan. 10.

NFL گذشته گسترش برگشتی برای 1990 فصل از افزایش 10 تا 12 تعداد تیم های واجد شرایط برای postseason. از سال 1990 حداقل چهار تیم جدید باید واجد شرایط برای بازی های حذفی که از دست رفته postseason سال قبل – یک خط از 30 فصل متوالی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im