نیکلاس: سقوط کارشناسی ارشد باید به نفع McIlroy

جهان شماره 1 Rory McIlroy باید با بهره مندی از یک ماه نوامبر کارشناسی ارشد مسابقات گلف باز افسانه ای جک نیکلاس گفت.

صحبت کردن با گلف کانال “صبح درایو” روز چهارشنبه 18-زمان عمده قهرمان گفت: سقوط McIlroy فصل.

“او به نظر می رسد به بازی بهتر در پاییز” نیکلاس گفت. “همانطور که می دانید او برنده تور قهرمانی یک بار زن و شوهر. در آتلانتا بسیار شرایط مشابه است. من فکر می کنم این برنامه ریزی خواهد شد به روری را به نفع.”

نیکلاس و 80 و برنده شش کارشناسی ارشد, سبز, کت بین 1963 و 1986. کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده بود برای شروع پنج شنبه, اما برگزارکنندگان مجبور شدند برای به تعویق انداختن آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را در حال حاضر برای نوامبر برنامه ریزی شده. 12-15.

“انتظار نداشتم کارشناسی ارشد و حتی بازی می شود. من فکر نمی کنم آن می تواند تنظیم شود به آن” نیکلاس گفت. “اما به بازی در نوامبر بدیهی است که بهتر از هیچ کارشناسی ارشد.”

نیکلاس گفت: 96 بازیکنان در این زمینه این سقوط خواهد چهره متفاوت آگوستا ملی از آنها به طور معمول مقابله در بهار.

“گلف خواهد بود به خصوص overseeded مگر اینکه آنها تصمیم به صبر کنید تا بعد از کارشناسی ارشد به overseed آن را,” او گفت:. “بنابراین شرایط متفاوت خواهد بود. بدیهی است که آن را نمی خواهد هر گونه گل. اما سبزها خوب خواهد شد و استادان خوب خواهد بود.”

کارشناسی ارشد تنها عمده مسابقات 30 ساله McIlory هنوز به پیروزی رساندن در 10 صفحه پنج بار.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>