نیجریه پزشکان به اعتصاب بیش از درمان توسط پلیس در طول مستند

لاگوس — پزشکان در پایتخت تجاری نیجریه لاگوس را در اعتصاب از چهارشنبه شب به دلیل آنچه که آنها را به عنوان آزار و اذیت پلیس سلامت و بهداشت کارگران در تلاش برای حرکت از طریق این شهر به درمان بیماران در طول یک coronavirus مقررات منع رفت و آمد.

نیجریه انجمن پزشکی (NMA) پزشکان اتحادیه گفت: آن را به حال تبدیل به ناامن برای اعضای آن به “در ادامه به ارائه مراقبت های بهداشتی در حال حاضر اشتباه تنظیم شده است.”

آن را با ذکر یک مثال که در آن گفت: یک آمبولانس حامل یک بیمار بود “مانع از حرکت به مقصد در حالی که حضور در healthworkers اذیت شد و به طور موقت بازداشت شده اند.”

نیجریه تا به حال بیش از 6000 مورد تأیید ویروس و 192 مرگ و میر. در بسیاری از موارد شده اند در لاگوس کشورهای جنوب صحرای آفریقا بزرگترین شهرستان با حدود 20 میلیون نفر جمعیت.

یک مستند در لاگوس با ماندگاری بیش از یک ماه بود کاسته on May 4, اما یک شبه حکومت نظامی در محل قرار داده شد در سراسر کشور. ضروری کارگران داده شد حق را به حرکت در همه زمان ها اما پزشکان می گویند این شده است به درستی اجرا شده است.

همه پزشکان تحت NMA نظارت در لاگوس باید “ادامه در نشستن در خانه شروع از 6pm امروز” که ادامه خواهد داد تا زمانی که قوانین در جنبش محدودیت بودند روشن اتحادیه گفت.

یک لاگوس سخنگوی پلیس کاهش یافته است به نظر و با اشاره رویترز به ملی مقر پلیس در پایتخت آن آبوجا. یک نیروی پلیس نیجریه سخنگوی بلافاصله پاسخ به تماس به دنبال نظر. (گزارش شده توسط الکسیس Akwagyiram; گزارش های اضافی توسط آنجلا Ukomadu ویرایش توسط پیتر Graff)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>