پس از تندرست دوباره پس از متحمل از دست دادن در دادگاه شماره 22 هوستون ممکن است برای غلبه بر از دست دادن قابل توجهی خاموش دادگاه هنگامی که آن را در سفر به ممفیس به بازی بازی ببر در روز شنبه.

وضعیت گارد کوئنتین گرایمز در سوال بعد از او را مجبور به ترک بازی روز چهارشنبه در برابر Tulsa با 11:12 باقی مانده در نیمه اول. او خمیده به اتاق قفل و بازگشت نیست در Cougars’ 76-43 برنده شوید. او هوستون دوم-پیشرو گلزن در 11.8 امتیاز در هر بازی.

“من نمی دانم که آن را در لگن” هوستون مربی کلوین Sampson به خبرنگاران گفت: از Grimes’ آسیب است. “توپ را پوشش می رود که بر بالای آن است. او در بالای آن و صدمه دیده خود را. من لازم نیست که هر گونه به روز رسانی.”

در Cougars که avenged از دست دادن و در اوایل این فصل در Tulsa, بازگشت پس از آمدن یک 73-72 از دست دادن اضافه کاری در SMU در روز شنبه. آنها 6-0 در این فصل بعد از دست دادن و 16-0 پس از از دست دادن بیش از سه فصل است.

هوستون (21-6, 11-3 آمریکا کنفرانس ورزشی) نقل مکان کرد و به تنها در اختیار داشتن مقام اول را در لیگ با پیروزی تولسا و سینسیناتی را از دست دادن به مرکزی فلوریدا در روز چهارشنبه.

کالیب میلز شکست خارج از رکود منجر به هوستون بیش از تولسا. میلز یک اشتباه دانشجوی سال اول بود به ثمر رساند و 10 امتیاز در ترکیب بیش از دو بازی قبلی خود در 3-of-21 تیراندازی از جمله 0-for-8 در 3-اشاره گر.

او به ثمر رساند 22 از 27 امتیاز در نیمه دوم برابر تولسا. او 9 16 عکس از زمین از جمله پنج 3-اشاره گر.

“من آمد به بازی و من نمی خواهم به حل و فصل برای 3s چون شده خاموش” گفت: میلز که منجر خانمها بالغ به طور متوسط 12.9 امتیاز در هر بازی. “من شروع به گرفتن عکس های من و آن شروع به آمدن به من.”

Sampson توصیف میلز’ رکود اخیر به عنوان یک “دانشجوی سال اول هدف قرار دادن یک دیوار.”

“آنها بازی نمی بسکتبال این طولانی و شدید بسیاری از این بازی ها” Sampson استدلال. “این جوانی بیش از اینجا (میلز) میزد که دیوار کمی. او تلاش می کرد در اینجا می بینم. من به او گفتم در shootaround او نیاز به شروع به مخلوط کردن برخی باعث می شود او نتواند.”

ممفیس (18-8, 7-6) جامعی سه بازی از دست دادن رگه در 77-73 برنده بیش از کارولینای شرق در روز چهارشنبه. ارزش Achiuwa از بازگشت رهبر در میان دانشجویان سال اول در کشور به طور متوسط 10.3 هر بازی خود را به دست آورد 15th, دو-دو فصل با 24 امتیاز و 12 ریباند.

همکار دانشجوی سال اول بوگی الیس تا به حال 17 امتیاز پشت چهار 3-اشاره گر. الیس به طور متوسط 13.5 امتیاز در هشت بازی گذشته پس از رفتن را از طریق شش بازی کشش که در آن به ثمر رساند تنها 13 امتیاز.

“قطعا بسیار خوشحال برای به دست آوردن یک پیروزی گفت:” ببر مربی پنی Hardaway. “تا زمانی که ما یک پیروزی به هر وسیله لازم, مهم نیست اگر آن را توسط یک (نقطه) و یا 30.

“من دوست داشتم به بیرون می آید و تا به حال 20 – تا 25-نقطه برنده و ساخته شده بیانیه ای پس از از دست دادن سه در یک ردیف, اما فقط یک برنده است و بیانیه کافی است.”

این اولین بازی بین مدارس در این فصل است. آنها را به بازی دوباره در هوستون در 8 مارس را به طور منظم در فصل آخر.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im