میسوری و LSU هر مورد نیاز اضافه کاری برای تصمیم گیری خود را در بازی شنبه در پایان روز با نتایج مختلط. در حال حاضر آنها به صورت خاموش در یک ثانیه بازی در Baton Rouge, La., در سه شنبه شب.

میسوری (11-12, 3-7) در حال آمدن است خاموش 83-79 صفحه اصلی پیروزی در برابر آرکانزاس در حالی که LSU (17-6, 8-2) است که به دنبال به گزاف گویی از یک 91-90 از دست دادن در آبرن که کاهش یافته است LSU از 18 تا 25 در AP بالا 25.

آن LSU دوم از دست دادن چهار روز فقط پس از یک 99-90 گیج در واندربیلت در روز شنبه ، The Commodores وارد شده است که بازی 0-8 در کنفرانس بازی.

پشت به پشت تلفات نیز کاهش یافته ببر از انحصاری در اختیار داشتن مقام اول در ثانیه به سه راه کراوات با Auburn و کنتاکی.

LSU led برای نزدیک به 33 دقیقه تنظیم اما نمی تواند خاموش Auburn که قرار دادن با هم یک 11-3 اجرا در فینال 69 ثانیه از نیمه دوم به نیروی کاری ،

“ما یکی از ما بهتر بازی سال” مربی خواهد وید به خبرنگاران گفت: پس از بازی. “ما آماده برای بازی; ما فقط نمی تواند آن را به پایان برساند. به Auburn اعتبار برای ساخت بسیاری از نمایشنامه در کشش. ما بچه های اعتباری در وقت اضافه به عقب آمد و به خودمان فرصت. ما یک سبد کوتاه است. این یک فروشي.”

Auburn led هفت با کمتر از دو دقیقه به سمت چپ در وقت اضافه اما LSU بسیج را به یک نقطه منجر شود با نه ثانیه به سمت چپ. اما J شهرداری McCormick سبد با 0.1 ثانیه به سمت چپ به بازی به آبرن.

“اعتبار به آنها گفت:” LSU ارشد گارد Skylar Mays که گره خورده بالا حرفه ای با 30 امتیاز. “این بازی کسی آنها ساخته شده و یک بازی در پایان (مقررات). برخی از چیزهای دیوانه اتفاق افتاده و آمار برخی از عکس های بزرگ کردن و دراز.”

Auburn outrebounded LSU 46-36 بود و 17-8 مزیت توهین ریباند به عنوان LSU از دست رفته توسط یک یا دو امتیاز برای چهارمین بار در این فصل است.

“در پایان روز, من به عنوان کسی” وید گفت. “اما ما هنوز زن را و آن را به هشت بازی مسابقه” برای کنفرانس به طور منظم فصل قهرمانی.

میسوری را برنده شد و بسیار مورد نیاز پس از ببر از دست داده بود هشت نفر از قبلی 10 بازی.

آنها outrebounded (49-30) در از دست دادن به تگزاس A&M چهار روز زودتر و مربی Cuonzo مارتین گفت که شواهد Aggies بازی سخت تر از تیم خود را. او ساخته شده است که یک نقطه تاکید رفتن به بازی در برابر کوچکتر از Razorbacks.

“آنها نمی باید از بچه ها که در حال 6-10, 6-11 مانند بسیاری از تیم ها در این لیگ ممکن است” مارتین گفت. “این فقط یک ماده از بازگشت توپ نگه داشتن توپ زنده است.”

میسوری outrebounded آرکانزاس 52-35 و تا به حال مزایای استفاده از 16-11 در هر دو توهین آمیز پرتاب ریباند و دوم شانس امتیاز.

“مربی مارتین در واقع پایگاه های سختی که چگونه بسیاری از پرتاب ریباند شما” رو به جلو Mitchell اسمیت گفت. “مهم نیست که در مورد نقاط.

“اگر شما در حال دادن تلاش در طول کل بازی توپ به نظر می رسد به رفتن راه خود را. حتی اگر شما به اشتباه آن را OK شما در حال بازی کردن سخت است. شما بازی سخت, شما, تلاش, آن را فقط به نظر می رسد به کار کردن در پایان.”

Mizzou بدون دو مجروح استارت — جلو ارمیا Tilmon که در حال بازگشت از یک شکستگی استرس به بازی 12 دقیقه در برابر تگزاس A&M اما دچار شکست و گارد مارک اسمیت (کمر) که پاک شد به بازی اما برگزار شد توسط مارتین به عنوان یک احتیاط. Tilmon در حال حاضر اعلام شده است برای سه شنبه.

Mizzou است 0-5 در ثانیه جاده بازی ها و LSU است 5-0 در ثانیه بازی.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im