شماره 4 گرجستان نوردد شماره 17 Georgia Tech

در یک میدان به عنوان زمرد و در یک روز به عنوان گرم به عنوان یکی ممکن است برای امید در اولین روز از ماه مارس, No. 4, گرجستان, نگاه آماده برای rigors از آن آینده SEC برنامه. آن حریف, شماره 17, Georgia Tech, به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد یک بیت از کار را به انجام به مطابقت آن با موفقیت از یک سال پیش.

در آخرین بازی از اول به طور منظم فصل سه بازی آخر هفته سری بین archrivals از سال 1959 the Bulldogs تکمیل یک رفت و برگشت از کت زرد با 9-3 رفتن بعد از ظهر یکشنبه در Coolray زمینه در لاورنسویل. گرجستان خود را اظهار اقتدار برای سومین روز متوالی با بهره برداری از فناوری مزیت اشتباهات و پراکندگی نه مجرد در مورد این زمینه است. در نتیجه سالانه صندوق بیدار کننده برای کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا بخشی از اعلام جمعیت 10,299 garbed در قرمز و سیاه و سفید مشاهده رفت و برگشت با مقدار پارس.

“استیو هامر: Bulldogs تصویب اوایل فصل آزمون

“شما می دانید چه — مربی (اسکات) Stricklin در مورد آن صحبت کردیم در ابتدای سریال و آغاز فصل گفت:” یوگا پارچ Jonathan توپ دانشجوی سال اول برگزار شد که با تکنولوژی بدون گل بیش نهایی 4-2/3 نوبت برای کسب پیروزی. “خوب تیم برنده سری و تیم های بزرگ رفت و برگشت. من فکر می کنم این چیزی است که ما ثابت (یکشنبه) این است که ما یک تیم بزرگ است و ما می توانیم در رقابت با کسی.”

گرجستان (11-1) فرا گرفته و Tech (7-4) سه بار در گذشته چهار فصل با کت برنده سری 2-1 در فصل گذشته. The Bulldogs برنده سری — که در تاریخ اخیر انجام شده در اواسط هفته بازی ها در این دوره از چند هفته — چهار از پنج سال گذشته.

یکشنبه به عنوان مورد در بازی روز جمعه در فولی زمینه در آتن و روز شنبه در راس چندلر ورزشگاه در آتلانتا و جورجیا نیاز ندارد بسیار در راه قدرت به زانو در آوردن فن آوری. در Coolray زمینه Bulldogs’ دو نوبت — سه-اجرای قاب در پایین اول و ششم — با هیچ چیز قوی تر از تنهاست ، این مواد شامل شش قدم سه, وحشی, زمین, سه پایه, بازدید, ضربه, ضربه, یک پرتاب خطا و سرقت.

برای بازی Tech انداخت هفت وحشی رزین — چهار دانشجوی سال اول استارت ژاک ماکسول که رفت سه نوبت و در زمان از دست دادن و رفت و هفت.

“آنها فقط اعدام در یک راه سطح بالاتر در تمام مراحل از بازی و ما نه” تکنولوژی مربی دنی سالن گفت.

گرجستان کشیده است پنج دو دزد در این فصل است.

“قرار دادن فشار بر دفاع این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام” Stricklin گفت. “هر شانس ما, ما در حال تلاش برای انجام آن است. من فکر کردم ما baserunners انجام یک کار واقعا خوب برای گرفتن برخی از جهش دیدن برخی از توپ در خاک است. ما می دانستیم که در آینده که ممکن است یک مسئله (با ماکسول).”

برای هر دو تیم از سری ارائه های اولیه-فصل معاینات پس از شروع فصل Feb. 14. هر دو در میان تیم های برتر در کشور در سال گذشته هر درآمد بالا-چهار ملی بذر در مسابقات NCAA اگر چه هر دو ناراحت بودند در منطقه ای دور در خانه. گرجستان بازگشت و خیلی بیشتر از آن تولید و تبادل نظر نسبت به فن آوری.

“این رفتن به یک چالش” Stricklin گفت. “اما ما باید یک دسته از بچه های قدیمی تر. من فکر نمی کنم هر کسی که در حال رفتن به مرعوب آن است.”

بیش از سه بازی در برابر یوگا, فن آوری آمار .216 با هفت اضافی-پایگاه بازدید همه دو برابر است. پنج شنبه, یوگا استارت C. J. Smith و توپ برگزار شد Tech به شش بازدید. در این زمینه یک پرتاب خطا توسط Tech shortstop لوقا Waddell بخشی از Bulldogs’ سه اجرا برای اولین بار اجرا می شود به ثمر رساند با دو outs.

هال گفت که او پس از بازی پیام به این تیم بود که در آن شکست خورده بود این در اوایل فصل, آزمون, اما که می توان آن را از ارزش تا زمانی که بازیکنان از آن یاد بگیرند. فناوری استعداد تخلیه سال گذشته تیم متعادل با هجوم یک دانشجوی سال اول کلاس رتبه شماره 4 در کشور وجود دارد اما در عین حال درس بگیرند.

“آنها یک طعم و مزه از آنچه آن را مانند به صورت یک تیم خوب خوب hitters و ما به نوعی رو در معرض” سالن گفت: از اول کوزه. “فقط صادق بودن.”

هر دو سالن و Stricklin استقبال از فرمت های مختلف از سری. زمانی که در اواسط هفته نه تیم استفاده می شود بالای آن کوزه صرفه جویی در آنها را برای آخر هفته سری در برابر رقابت های لیگ. تکنولوژی و یوگا قرارداد به بازی دوباره در یک آخر هفته سری فصل آینده و سالن شد و امیدوار است که جدید تنظیم خواهد ماند گذشته 2021.

“من فکر می کنم من اسکات و مانند این است,” او گفت:. “من نا امید از دست دادیم اما من فکر می کنم آن را واقعا به شما می گوید که در آن تیم خود را در حال حاضر. ما باید به ایجاد برخی از تنظیمات.”

گفت: Stricklin “من فکر می کنم آن را بزرگ برای طرفداران. تنها منفی است اوایل زمان از سال شما نمی دانید که آنچه شما در حال گرفتن آب و هوا-عاقلانه اما همه ما موافق این یک چیز خوب است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>