شماره 4 پیش نویس NFL انتخاب جعبه دیگر برای بررسی گرجستان اندرو توماس

در یک بیت از یک shocker, توماس انتخاب شد با شماره 4 انتخاب توسط New York Giants در دور اول پیش نویس NFL. The Bulldogs’ junior چپ حل شد و انتظار می رود در دور اول اما چند پیش بینی کرده بود از رفتن او را به عنوان اوایل به عنوان او.

“مطلب: اشعیا ویلسون همچنین پیش نویس در دور اول

“بله آقا!,” توماس فریاد زد همراه با دوستان خود را زمانی که او آموخته غول او را انتخاب کرده. که فریاد به سام Pittman موقعیت خود مربی در گرجستان در سه سال گذشته که در حال حاضر سر مربی در آرکانزاس است.

توماس’ انتخاب اولیه به نمایندگی از یک نماز پاسخ برای دبیرستان مربی بیش از حد. جانسون مادام العمر غول فن و او اشاره کرده بود که ممکن است این اتفاق می افتد. توماس خانواده و عامل جان تورنتون در Roc Nation جمع آوری شد در جانسون فایت صفحه اصلی شنبه شب به دیدن آن همه اشکار است.

“این چیزی است که ما صحبت در مورد سال” جانسون گفت. “این یکی از اهداف ما نوشت از ابتدا. بنابراین برای دیدن آن می آیند به ثمر هیجان انگیز, هیجانی, یک دسته از چیزها. من فقط خوشحالم و خدا را شکر که او گیر به طرح ما آمد.”

این انتخاب همچنین مشخص شده است که پنجشنبه پیش نویس است که در آن حداقل یکی یوگا بازیکن انتخاب شد در دور اول. توماس دومین مانور در سه سال گذشته به خود NFL تماس در پیش نویس اولین روز. اشعیا وین انتخاب شد توسط New England Patriots در دور اول در سال 2018 است.

در مورد این همه هیچ کس به نظر می رسد کمتر شگفت زده از توماس. به عنوان او را حفظ کرده است پس NFL ترکیب در مه “من احساس می کنم بهترین مقابله در این کلاس” توماس گفت.

به تاریخ, توماس به دست هر هدف در فهرست خود را به جز یکی با توجه به توماس. یکی که رفت و بدون کنترل — برای برنده شدن در این Outland جایزه. توماس بود کسیکه برای آن جایزه می رود که سالانه به فوتبال کالج را بالا lineman. اورگان مقابله با Penei Sewell برنده آن به جای.

اما توماس ادعا کرد که مقدار زیادی از جوایز خود را در طول سه فصل در گرجستان از جمله SEC Jacobs مسدود کردن تروفی و اولین تیم آمریکایی و همه-SEC افتخارات این فصل است.

می گویند که در آینده یک راه طولانی از جایی که توماس بود که او نشان داد تا در سرعت آکادمی به عنوان یک کلاس نهم کتمان حقیقت خواهد بود. در حالی که او وارد با استعداد زیادی در موسیقی و دانشگاهیان در 6-پا 235 پوند او هنوز هم تا به حال برخی از کار را به انجام به تشخیص خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال.

“او نمی تواند نیمکت بیش از 125 پوند; این چیزی است که من به یاد داشته باشید” جانسون گفت: با خنده دلچسب. “قدرت ما مربی را یکی helluva ، پرس سینه یکی از بزرگترین چیزهایی که ما همیشه در مورد نگران است.”

در NFL ترکیب توماس وزن در 6-5, 315 و benched 225 پوند 21 بار. در حالی که آن را ثبت نکرده در میان اجراهای برای linemen توهین آمیز آن به نمایندگی از دیگر باور نکردنی رشد پله در توماس ” هدف گرا درخت.

“این هرگز خود را قوی کت و شلوار” جانسون گفت: از توماس و پرس سینه. “اما او کت و شلوار قوی بود توانایی های خود را به درک بازی.”

واضح است که تیم NFL به رسمیت شناخته اند که.

در ضمن Johnson, آیا فاش کردن یک مورد دیگر باقی می ماند که بر روی توماس ” لیست اهداف — Pro Football Hall of Fame مشمول.

در یکی که همه ما باید در حالی که به صبر کنید تا ببینید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>