شماره 9 Penn State مناقصه به عقب بر گردیم در مسیر مقابل ایندیانا

مدت کوتاهی پس از شماره 9 Penn State تا به حال آن هشت بازی برنده خط خط جامعی سه شنبه شب در مقابل, ایلینوی, مربی پت اتاق شد و پرسید که آیا از دست دادن می تواند یک برکت و رحمت به منظور دریافت تیم خود را به تمرکز.

“من واقعا لذت بردن از برنده شدن” اتاق گفت. “شاید ما می تواند یک شروع جدید (win streak). خواهد شد که گام بعدی برای این گروه است.”

این Nittany Lions (20-6, 10-5 بزرگ ده) خواهد شد فرصت را به انجام دقیقا همان است که زمانی که آنها بازدید ایندیانا (17-9, 7-8) روز یکشنبه در بلومینگتون, Ind.

ایندیانا موفق به کسب 11 از 14 آخرین نشست این دو مدرسه هر چند Penn State ارسال شده 64-49 پیروزی بر hoosiers در Jan. 29 در State College, Pa.

Penn State خواهد شد به دنبال به گزاف گویی از یک 62-56 از دست دادن خانه به, ایلینوی. ارشد رو به جلو Lamar استیونس به اوایل ناپاک مشکل برای Nittany Lions و پن استیت شات فقط 4 از 19 از 3 نقطه محدوده.

“به ایلینوی اعتبار” اتاق گفت: پس از بازی. “آنها واقعا به خوبی آنها واقعا دشوار خود را با سرعت واقعا مختل ما آنها بازی کوچک آنها روبرو Lamar استیونس در این پست بازی او در پشت آنها انجام برخی از چیزهای بزرگ است.

“درس آموخته می شود در ده بزرگ است که شما را به نشان می دهد تا در هر شب. هیچ چیز در حال رفتن به به دست شما.”

پن استیت بازی های برگزار شده است آخرین آن چهار بازی بدون دانشجوی سال دوم گارد Myreon جونز که باقی می ماند با یک بیماری است. جونز به طور متوسط یک تیم دوم بهترین 14.1 امتیاز در هر بازی در حالی که رهبری این باشگاه در 3 نقطه هدف زمینه درصد (41.3 درصد).

“من فقط می خواهم به مطمئن شوید که او به عنوان سالم به عنوان ممکن است قبل از او قرار می دهد, یونیفرم, دوباره,” اتاق گفت.

ایندیانا است که به دنبال ساخت یک 68-56 جاده پیروزی در مینه سوتا در شب چهارشنبه. پس از تحمل چهار بازی از دست دادن رگه hoosiers باید برنده دو از سه مسابقه.

دانشجوی سال اول رو به جلو Trayce جکسون دیویس کمک به حمل ایندیانا به پیروزی بیش از مینه سوتا خود را ارسال هشتم دو دو فصل با اوج حرفه ای امتیاز (27) و ریباند (16). 6-پا-9 جکسون دیویس است که به طور متوسط یک تیم بالا 14.1 امتیاز و یک تیم بالا 8.0 ریباند در این فصل است.

“او شده است یک نقطه روشن برای همه ما فصل و من فکر می کنم او دانشجوی سال اول سال در لیگ ما,” ایندیانا مربی مورچه میلر گفت. “او پسر من و امشب او تحویل داده است.”

میلر همچنین خوشحال بود با hoosiers’ گارد بازی در مینه سوتا, پیروزی, با, ایندیانا, ارسال کمک به گردش مالی نسبت 15 به 10.

“ما خیلی بیشتر تحت کنترل است و من فکر می کنم بخشی از این تحت کنترل ما بود نگهبانان واقعا قوی با آن و اجرای آنچه که ما می خواستیم به انجام” میلر گفت. “هنگامی که ما اجرا کردیم توپ که در آن ما می خواستیم و به عنوان یک مربی که همه شما می توانید بپرسید.”

روروک مخصوص بچه ها کوچک هستند و هیچ غریبه ای به ضربه زدن خاموش رتبه تیم در خانه در این فصل است. ایندیانا است 13-3 در سیمون Skjodt سالن اجتماعات با برنده بیش از فلوریدا ایالتی آیووا ایالتی میشیگان و اوهایو دولت است.

پن استیت در ضمن بازی های برگزار شده است به خوبی در جاده ها ارسال 5-3 رکورد. اتاق های گفت: این مهم خواهد بود برای Nittany Lions برای اقامت متحد پس از آن خانه های از دست دادن.

“ما باید برای نزدیک تر بیا با هم در حال حاضر,” اتاق گفت. “این زمان به نقطه انگشتان دست, آیا این زمان برای اجرا به دور از هر یک از دیگر. این بار به گرد هم می آیند و حتی نزدیک تر است.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de