هیچ بریوز با coronavirus تیم باقی خواهد ماند در فلوریدا

MLB لغو مانده از بهار آموزش و تاخیر در شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته. بریوز’ طرح در حال حاضر است برای ماندن در فلوریدا و کار کردن.

“برای اکثر بازیکنان ما در اینجا ماندن” گفت: مدیر کل Alex Anthopoulos که اضافه شده برخی از بازیکنان می تواند بازگشت به خانه تحت شرایط تخفیف. “ما در روند کار همه خارج. من فقط همین نیست که بسیاری از پاسخ های در حال حاضر است.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

هیچ شجاع در عمده یا جزئی از لیگ کنار در حال حاضر COVID-19, Anthopoulos گفت. او نمی خواهد به جزئیات این تست به دلیل قوانین HIPAA. کارکنان پزشکی است خطاب به بازیکنان با احتیاط.

بریوز مقامات ملاقات با بازیکنان و مربیان صبح روز جمعه و این تیم برگزار شد نور تمرین. آنها خواهید بود شنبه و یکشنبه سپس reconvene دوشنبه. در حالی که این تیم در بهار امکانات آموزشی را تحت یک “تمیز کردن عمیق” با توجه به Anthopoulos.

“من فکر می کنم هر کس می داند شرایط,” او گفت:. “هیچ کس تا کنون با آن روبرو هر چیزی شبیه به این. همه چیز سیال و همه چیز در حال تغییر است. … در این مرحله ما می توانیم خیلی جلوتر از خودمان را. که ما برنامه کوتاه مدت و امیدوارم ما بیشتر بدانید در زمانی که ما reconvene دوباره در روز دوشنبه.”

بریوز نمی شیرجه زده بیس بال طرف معادله از جمله چگونه آنها را مدیریت پخش فرآورده های, به خصوص برای شروع کوزه. آن را در میان ورزشی’ بزرگترین گنجینه به عنوان تیم هنوز هم سعی کنید برای آماده شدن برای یک فصل بدون رسمی تاریخ شروع.

“ما کردیم هیچ بیس بال در همه” Anthopoulos گفت. “این است که فراتر از بیس بال. ما بحث امروز در مورد آنچه که در اطراف جهان در حال حاضر و خانواده های ما. … امروز نمی شد یک روز به بیس بال در همه.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de