هیچ طرفداران مجاز به Bulldogs صورت Gators در ثانیه مسابقه

13th-کشت Bulldogs (16-16) اهدا شد یک سوم matchup با پنجم-کشت Gators (19-12) پس از اعزام No. 12 Ole Miss (15-17) در معتبر مد روز چهارشنبه 81-63 در دور اول “بازی در” بازی. این مسابقه بود قبل از بازی مناسب و معقول جمعیت.

اما SEC اعلام کرد پس از گرجستان بازی که تماشاگران اجازه داده نخواهد شد در هر بازی دیگر بقیه هفته سلامت احتیاط برای جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 ویروس بهتر شناخته شده به عنوان coronavirus. حضور و غیاب رفتن به جلو خواهد بود محدود به تیم های مربوطه, لازم, بازی, مقامات, خانواده و دوستان از بازیکنان و مربیان و credentialed رسانه ها.

این تصمیم در یک عجله به نام در اواخر بعد از ظهر جلسه اضطراری SEC روسای جمهور و روسای ارشد و کنفرانس مدیران. SEC کمیسر گرگ سنکی تصمیم رسمی پس از UGA-Ole Miss پس از بازی در کنفرانس های مطبوعاتی.

سنکی گفت: برخی از اطلاعات جدید از NCAA حکام آغاز تغییر از هیچ محدودیت های اولیه که رسیده بود این آخر هفته گذشته. طرفداران صادر خواهد شد کامل بازپرداخت, او گفت:.

“ما تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار از طریق روز” سنکی گفت. “ما قصد داریم به ادامه این مسابقات (چون) من همچنان به این باور مهم است که ما به همه 14 تیم که در اینجا وارد در نشویل این فرصت را به بازی برای کنفرانس قهرمانی ما پیشنهاد خودکار و ما در حال رفتن به انجام این کار است.”

در ضمن NBA به حالت تعلیق در آن بازی تا اطلاع ثانوی.

نگرانی های ایمنی کنار آن می گذرد را به صورت کاملا جالب جو بقیه راه است. The Bulldogs از دست داده و هر دو را ترکیب هیرو با Gators در این فصل اما تنها پس از ساخت قابل توجهی منجر در هر زمان. مهمترین گرجستان منفجر 22-نقطه منجر نهایی از 16 دقیقه از آن 81-75 از دست دادن در گینسویل. The Bulldogs از دست داد 13-نقطه سرب در آنچه به پایان رسید تا به عنوان یک 14-از دست دادن نقطه در مسابقه برگشت در آتن در مارس 4.

گرجستان نمی یاد SEC هیچ-طرفداران طرح تا پس از پیروزی شنبه شب. اما حتی در حالی که Bulldogs هنوز پردازش این اطلاعات خوب در آن دو شکست و پیشرفت به روز پنجشنبه یک چهارم نهایی شد قبل از هر چیز در ذهن خود.

اما در حالی که 20,000 تماشاگران نشان داد تا برای کسانی که قبلا بازی این بار جورجیا و فلوریدا رقابت خواهد قبل از صمیمی جمعیت شاید چند صد.

“آیا من به می آیند؟” گرجستان مربی تام Crean کنایه آمیز خود را بدنام پرشور, همسر Joanie. “خانواده ما در حال رفتن به باید آن را, راست?”

ارشد گفت: گارد اردن هریس: “ما را به ما انرژی خود را.”

The Bulldogs قطعا نمایش داده می شود مقدار زیادی از انرژی چهارشنبه شب در avenging 10 نقطه از دست دادن خانه به Ole Miss در اواخر ژانویه هریس و هم تیمی Rayshaun Hammonds در خاص است. Hammonds تا به حال دو دو با 22 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هریس ساخته شده 8-از-11 عکس – از جمله سه 3-اشاره گر – در راه به 21 امتیاز. دانشجوی سال اول گارد نقطه Sahvir چرخ اضافه شده 15 امتیاز و هشت کمک برای Bulldogs که شات 54.5% برای بازی.

که به ویژه مهم است زیرا ستاره اول آنتونی ادواردز آن را ندارد پنج شنبه شب. SEC دانشجوی سال اول سال و پیشرو به ثمر رساند دانشجوی سال اول در امریکا بود 2-برای-13 در شب به ثمر رساند و فقط شش امتیاز. اما او نیز تا به حال چهار کمک and the Bulldogs شد plus-18 علیه شورشیان زمانی که او بر روی زمین است. به همین دلیل Crean او را نگه داشته و در این بازی برای تمام 40 دقیقه است.

“ما خواسته های زیادی از او” Crean گفت. “او تا به حال Breein Tyree matchup. که آسان نیست. … Anthony را تا حد زیادی به تاثیر بازی و بدست آوردن پیروزی قطعا.”

یکی از کلیدی ترین نقش در این بازی بود ادواردز’ دفاع از Tyree SEC پیشرو گلزن در شورشیان نهایی در اختیار نیمه اول. پس از Tyree سوار به خط در ثانیه های پایانی ادواردز افزایش یافت تا در مقابل از او و به شدت تغییر داده خود را به گلوله بست. The Bulldogs کردم دوباره بجای اول برگشتن و سریع خروجی به ویلر اجازه داده او را به جلو و از 35 پا و ناخن 3-اشاره گر در زنگ.

به جای یک 38-32 منجر گرجستان رفت و در نیمه پیشرو 41-30. آن را تا به حال رهبری به عنوان بسیاری از 17 در نیمه اول حتی اگر ادواردز بدون گل بود.

“در پایان روز من ballplayer” ادواردز گفت. “گل توپ رو همیشه نمی اثر آنچه که من را در دادگاه. من می تواند این بازی در بسیاری از راه های دیگر مانند بازی دفاع و به عنوان یک طعمه در جرم و بازگشت, خیز دال همه است.”

گرجستان نیاز ادواردز به بازی بهتر از او در آخرین بازی در برابر فلوریدا. او به ثمر رساند 14 امتیاز بود اما 3-برای-10 تیر بود و سه گردش. او به ثمر رساند 32 در گینسویل اما تا به حال 13 دقیقه خشکسالی در حالی که Gators اجرا شده خود را در بزرگترین گشت در مدرسه تاریخ است.

“مربی Crean همیشه می گویند حرکت است تا برای grabs,” ویلر گفت. “ما تا به حال برخی از شتاب گرفتن نقش امشب و که به ما کمک کرد.”

گرجستان بدست در یک رول در برخی از فاجعه-تغییر SEC مسابقات قبل از. آخرین محل Bulldogs برنده سال 2008 SEC مسابقات قهرمانی پس از بازی تا به حال به نقل مکان به گرجستان فناوری الکساندر یادبود سالن بزرگ پس از یک گردباد اعتصاب در گرجستان گنبد.

“بله (گرجستان) رئیس جمهور (Jere) مورهد به خاطر من که فقط کمی پیش” Crean گفت: با خنده. “ما باید برای برنده شدن در چهار بیشتر برای آن اتفاق می افتد. ما فقط در حال رفتن به نگرانی در مورد فلوریدا.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de