هیچ شاهین بازیکنان برگزاری نمایشگاه هر گونه نشانه ای از coronavirus به عنوان NBA طول می کشد 30 روز وقفه

به عنوان به زودی به عنوان Gobert به نتایج آزمون از طریق لیگ اعلام کرد که تعلیق بازی.

در حال حاضر که دو بازیکن در یک تیم باید آزمایش مثبت ترس است که بیشتر دنبال خواهد شد, با بازیکن از تیم های جاز بازی به تازگی در معرض خطر بالاتر. نیکز که ضرب و شتم Hawks در وقت اضافه شنبه در وزارت امور خارجه مزرعه آرنا (با لیگ اعلام کرد در اواخر سه ماهه چهارم که در لیگ خواهد بود به حالت تعلیق در آغاز پنج شنبه) بازی Jazz در مارس 4.

اما همانطور که در حال حاضر هیچ شاهین بازیکنان به نمایش گذاشته اند هر گونه علائم کروناویروس, به گفته مدیر کل تراویس Schlenk. لیگ است نه خواسته Hawks به خود قرنطینه و یا برای آزمایش برای coronavirus از آنجایی که آنها را به طور مستقیم بازی موسیقی جاز.

“بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

NBA را حداقل 30 روز وقفه اگر چه این می تواند در نهایت دیگر بسته به دولت از چیزهایی که در آن زمان و چگونه به خوبی این کشور قادر به محدود کردن گسترش ویروس در حال حرکت رو به جلو است. بسیاری دیگر از ورزش های نظارتی باید به دنبال کت و شلوار در یک راه یا دیگری با MLB تعلیق بهار آموزش و NCAA لغو آن در آینده مسابقات بسکتبال.

“30 روز وقفه به شما می دهد یک فرصت برای دیدن جایی که جهان در حال رفتن به دیدن جایی که این بیماری همه گیر خواهید برای دیدن آنچه که بهترین تصمیم برای سلامت ما طرفداران و کارکنان” شاهین صاحب تونی Ressler گفت.

هاوکز در زمان پنج شنبه و مجاز به عمل به عنوان یک تیم و در عین حال هر چند که می خواهد دوباره ارزیابی دوشنبه. بازیکنان مجاز به استفاده از تسهیلات عمل به کار کردن به صورت جداگانه و دریافت درمان برای صدمات است.

در طول این زمان Hawks خواسته اند بازیکنان به تمرین خوب بهداشت شخصی هوشیار وقتی که می آید به شستن دست های خود را و عمل اجتماعی فاصله اساسا محدود کردن زمان صرف شده در عمومی و جمعیت.

دیگر کارکنان در Hawks سازمان در حال کار از راه دور, به گفته مدیر عامل استیو Koonin با تصمیم به کار از راه دور را دوباره ارزیابی هر چهارشنبه.

در حال وضعیت به کسب اطلاعات بیشتر می آید از شاهین سعی خواهد کرد به نگه داشتن نه تنها بازیکنان بلکه هر کس در سازمان در همان صفحه.

“به عنوان یک شرکت ما در حال تلاش برای اطلاع رسانی به بازیکنان و همه کارکنان ما به بهترین توانایی ما. … این است که در مورد ارتباط بهتر تا مردم درک آنچه که ما در حال برخورد با” Ressler گفت. “این یک بیماری همه گیر و چیزی که در حال حرکت بسیار سریع تر از بسیاری از مردمی پیش بینی شده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im