آن 1942 و Felice Benuzzi خسته شد از ذهن خود را. یک سال در یک اردوگاه POW در کنیا خشک شده بود ایتالیایی مدنی و تازه کوهنورد حس از هدف است. او بحیث یک برنامه است که می تواند تبدیل به یکی از ناب ترین ماجراجویی قصه در تاریخ: فرار از اردوگاه صعود کوه کنیا (ویکیپدیا)و شکستن پشت در دوباره. (BBC Travel) اما برای اولین بار او را به تجهیزات کوهنوردی و برنامه ریزی مسیر (Internet Archive)* برای خود و دو نفر دیگر madmen Giuàn Balletto و انزو Barsotti.

* نقشه از هیچ پیک نیک در کوه کنیا (ویکیپدیا). سه نسخه در حال حاضر در دسترس به قرض گرفتن از اینترنت بایگانی.

مقاله ویکیپدیا در کتاب اشاره می کند که “نسخه فرانسوی کمک الهام بخش رولاند Truffaut را در ماه اوت 1952 سفر به کوه کنیا, در توصیف از کنیا به کلیمانجارو (لندن 1957) که در طی آن خانه ساخته شده گربه و دیگر تجهیزات از Benuzzi و Balletto شد برگرفته از Hausberg Col. این شد بعد از اهدا با Benuzzi اجازه به Musée de La Montagne, Chamonix.”

ماجراجویی داستان اقتباس شده بود در سال 1953 قسمت از رابرت مونتگمری ارائه (IMDb) و سپس دوباره در سال 1994 در فیلم صعود (کلیپ در یوتیوب 2:49) که توضیح داده شده است در IMDb عنوان “بسیار داستان تخیلی زندگی واقعی و ماجرای یک سرباز که با فرار یک زندانی از اردوگاه جنگ برای صعود به چالش کشیدن 17,000 پا Mt. کنیا و گیاه پرچم ایتالیا در نشست.”

ارسال شده توسط گه نور دزد (4 نظر تعداد)

این داستان در مورد این موضوع از قسمت 147 از بیهودگی گنجه پادکست.
ارسال شده توسط logopetria در 10:49 PM در آوریل 11
اوه دلت برای دریافت این کتاب برای سال (آن را همیشه در یک مشترک خوان فروشگاه).
ارسال شده توسط Chrysostom در 11:07 PM در آوریل 11
پدر من مبارزه نازی ها در سراسر شمال آفریقا و ایتالیا به تریسته …. جنگ بود و یک چیز بسیار جدی او را خاموش کردن تلویزیون هنگام Hogans Heroes آمد چرا که آن را به اندازه کافی جدی در مورد جنگ.

اما او نیز یک کوهنورد و کاملا عاشق این کتاب, من حدس می زنم آنها نوع خود را از مردم
ارسال شده توسط mbo در 11:39 PM در آوریل 11

یک قسمت از رفتن در این مرد!
ارسال شده توسط mdonley در 12:07 AM در آوریل 12

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im