هیچ برنامه ای برای محدود کردن حضور و غیاب در آتلانتا موتور جاده سریع السیر

آتلانتا موتور جاده سریع السیر هیچ برنامه ای برای محدود کردن حضور و غیاب در نسکار چین افتخار QuikTrip 500 روز یکشنبه با توجه به coronavirus با توجه به مسیر مسابقه سخنگو.

نگرانی در مورد کوروناویروس منجر به لغو و یا محدود کردن دسترسی به بسیاری از وقایع داخل و خارج از کشور به تازگی. روز دوشنبه چهار ورزش حرفه ای لیگ محدود اتاق قفل دسترسی به ضروری تیم پرسنل با توجه به گسترش coronavirus و برخی از مدارس منطقه بسته اند.

AMS سخنگو گفت: پیگیری است که از نزدیک نظارت بر حقایق و توصیه های مقامات بهداشت عمومی مانند مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و Henry County Emergency Management Association (EMA).

“CDC فعلی ارزیابی ریسک می گوید COVID-19 است در حال حاضر گسترده در ایالات متحده و برای بسیاری از مردم فوری خطر در معرض ویروس کم است” سخنگوی گفت. “برای جلوگیری از گسترش سرماخوردگی و آنفولانزا یا COVID-19 کارشناسان در حال تشویق پیشگیری از وحشت و درخواست از مردم برای رعایت بهداشت — مکرر شستن دست با استفاده از ضد عفونی کننده دست و پوشش عطسه و سرفه.”

این آهنگ در حال کار برای اضافه کردن دست-ضد عفونی کننده ایستگاه و تشویق مسابقه شرکت کنندگان به استفاده از بهداشت خوب.

تعطیلات آخر هفته در AMS آغاز خواهد شد جمعه با عمل. دو مسابقه برگزار خواهد شد شنبه با دامپزشک Tix, اردو جهان 200 کامیون سری و Echopark 250 Xfinity سری. آخر هفته به اوج می رسد با QuikTrip 500 در روز یکشنبه.

نگرانی در مورد کوروناویروس منجر به لغو بسیاری از رویدادها و گردهمایی های زیادی. کمیسیون پاسخگویی و عدالت را نظارت بر این اطلاعیه و شما در حفظ و آگاهانه در مورد هر تعویق, تغییر زمان و لغو اما بهتر است برای بررسی با سالن و یا سازمان دهندگان این رویداد قبل از ساخت برنامه ای برای حضور در.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de