غیر مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus اخبار و تحلیل

اسپانیا از ماسک صورت واجب برای هر کس بیش از سن 5. کلمبیا می پیوندد آرژانتین در بانینگ تمام پروازهای بین المللی. جلعاد ساز remdesivir است امن تر و موثر تر و آسان تر به ساخت نسخه دارو ثبت شده در سال 2009 است اما نه در حال توسعه است. [ادامه از ماه گذشته موضوع عدم تهمت لینک کلیک کنید برای بین المللی بیماری همه گیر اخبار و تجزیه و تحلیل.]
ارسال شده توسط mediareport (4 نظر تعداد) 10 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
از جلعاد لینک در StatNews; تر از مواد مخدر است که به نام GS-441524:

ما می بینیم بسیاری از مزایای به استفاده از GS-441524 به جای remdesivir به عنوان یک ضد Covid-19 درمانی است. GS-441524 آسان تر است برای سنتز و در آب حل می شود که می تواند سرعت تولید و فعال کردن دوز بالاتر. آن است که یک مولکول کوچکتر از remdesivir که آن را آسان تر برای تولید یک aerosolized فرمول برای قابل استنشاق درمانی و پیشگیری درمان و…آن نیز کمتر سمی از remdesivir. به این دلایل ما نمی بینیم نقطه از ساخت به طور قابل توجهی پیچیده تر از مواد مخدر مانند remdesivir هنگامی که آنچه در واقع می رسد آلوده به ریه ها GS-441524.

جذاب مشخصات GS-441524 از هر دو تولید و بالینی از دیدگاه افزایش این سوال: چرا جلعاد تصمیم گرفتند برای پیشبرد این ترکیب به درمانگاه? ما خواهد بود بی مبالات برای ذکر نمی اختراعات و در نتیجه سود. اولین ثبت اختراع در GS-441524 صادر شد در سال 2009 در حالی که اولین حق ثبت اختراع برای remdesivir صادر شد در سال 2017.
ارسال شده توسط mediareport در 12:02 PM on May 20

با توجه GS-441524 به خواص مطلوب ما — همراه با میلیون ها نفر از مردم در انتظار یک درمان موثر برای Covid-19 — سمت چپ به تعجب می کنم چرا جلعاد نیست به آن توجه آن است که remdesivir. جهان می تواند تنها امید نیست به خاطر حفاظت از مالکیت معنوی آن.

همین حالا امیدوارم که بیش از حد سخت است.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 12:06 PM on May 20 [2 علاقه]

من فکر می کنم این اختراعات از مواد مخدر در حال رفتن به پرتاب از پنجره به بیرون اگر یک کشور یا منطقه اثبات شده درمان با دارو یا واکسن و دیگران ندارند.

من نمی می توانید ببینید هر یک از بازیکنان بزرگ – چین و آمریکا و هند و اتحادیه اروپا و غیره.- ایستاده و شکار غیر قانونی از دیگران است.
ارسال شده توسط lesbiassparrow در 12:13 PM on May 20

جلعاد ساز remdesivir است امن تر و موثر تر و آسان تر به ساخت نسخه دارو ثبت شده در سال 2009 است اما نه در حال توسعه است.

GS-441524 آزمایش شده است هرگز در انسان است. Remdesivir شده است را از طریق کارآزمایی بالینی روند.

جلعاد است مقدار زیادی از داده ها تصور می کنم در مورد هر دو این ترکیبات آنها نمی آیند تا با یک مقدار سخت تر برای ساخت نسخه برای جهنم از آن است.

همچنین اگر آن را اختراع در سال 2009 هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان در سمت چپ که ساعت داده چقدر پول می شود ساخته شده در 12 ماه آینده از موثر Covid-19 مخدر است.
ارسال شده توسط آترازین در 12:32 PM on May 20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im