North Fulton, لب گنده متهم به سرقت اتومبیل استفاده می شود از رزول نمایندگی

یک رزول با طولانی رپ ورق به پشت میله های زندان بعد از پلیس گفت: او را به یک توقیف نمایندگی خودرو استفاده می شود و به سرقت برده بالا پایان چندین وسایل نقلیه.

پلیس دستگیر 34 ساله جورج اندرو چاه در روز پنج شنبه در ارتباط با 9 آوریل شکسته-در راسول, سخنگوی پلیس سرهنگ نوح Caplan گفت.

ولز بود که در حال حاضر در آزادی مشروط برای یک رشته از سرقت و جرائم سرقت در حال حاضر چهره دو فقره سرقت با در نظر گرفتن یک تعداد از سرقت با دریافت اموال به سرقت رفته درجه دوم سرقت و نقض آزادی مشروط Fulton County Jail سوابق نشان می دهد.

به گفته پلیس ولز شکست را به رزول فروش خودرو در Alpharetta خیابان و در زمان هفت خودرو از جمله چند BMWs و یک مرسدس بنز.

مرتبط: 7 لوکس اتومبیل به سرقت رفته از توقیف رزول نمایندگی پلیس می گویند

استفاده می شود نمایندگی خودرو بسته شده بود به مدت پنج روز در میان coronavirus همه گیر کارمند, J. R. هرناندز گفت: کانال 2 اخبار این هفته است.

هنگامی که او بازگشت به کار او متوجه چندین وسایل نقلیه شده بود خاموش زیادی هدایت می شود.

“من درب را باز کرد و تقریبا از دفتر وارونه,” او گفت:.

علاوه بر اتومبیل های, و, کلید, چند, اتومبیل, عناوین, کامپیوتر, تلفن های همراه و حتی یک زن و شوهر از جفت عینک آفتابی گم شده بودند هرناندز گفت.

یکی از این وسایل نقلیه شد مجهز به GPS و رزول پلیس قادر به پیگیری سه اتومبیل به یک خانه در Keans دادگاه نزدیک به هشت کیلومتر دورتر AJC.com قبلا گزارش شده است.

“ما افسران و کارآگاهان در پاسخ و جستجو حکم اعدام شد” Caplan گفت. “در مجموع از سه نفر از هفت خودرو واقع شد که در آن آدرس.”

با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق چاه خدمت دو نانامی به بازی در زندان یکی از فوریه 2013 تا آگوست 2014 و دوم از اکتبر 2017 تا ژانویه 2019. او دارای اعتقادات در داگلاس, Fulton, کاب و Gwinnett شهرستان سوابق نشان می دهد.

چاه های باقی مانده برگزار می شود در شهرستان Fulton زندان بدون پیوند برای آخرین اتهامات عنوان شده علیه. رزول پلیس گفت اضافی بازداشت هستند و ممکن است در این مورد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>