شمال گرجستان carjacking مظنون دستگیر کردن وظیفه افسر پلیس پس از تعقیب و

غرب گرجستان در مرکز countywide تعقیب جنایتکاران دستگیر شد سه شنبه شب با خاموش وظیفه هیوئیتاون افسر پلیس, مقامات گفت.

کوین داکوتای Burnum, 25, از, Buchanan, چهره نه به اتهام جنایت زندان سوابق نشان می دهد.

جستجو برای Burnum آغاز شد بعد از ظهر سه شنبه هنگامی که او به اتهام سرقت یک کامیون در Haralson شهرستان و سقوط آن در کشور همسایه Polk County قبل از خارج شدن و در حال اجرا از اجرای قانون Polk County استاندارد مجله گزارش شده است.

پس از توفنده کامیون Burnum تلاش برای شکستن به دیگر وسایل نقلیه و اقدام به carjack یک زن در حالی که مسلح با تفنگ و تفنگ به گفته این روزنامه است.

جستجو درگیر بخش های مختلفی از جمله پولک کانتی پلیس پولک شهرستان کلانتر دفتر امور خارجه گرجستان گشت هیوئیتاون پلیس و Haralson شهرستان کلانتر, مقامات گفت.

Burnum دستگیر شد سه شنبه شب برگزار شد در اسلحه توسط یک خاموش وظیفه هیوئیتاون کارآگاه پلیس در یک خانه در جیمز دانیل جاده پولک شهرستان کلانتر دفتر گفت: در Facebook post.

استاندارد ژورنال گزارش داد که افسر هشدار داده شد توسط همسایگان پس از کشف Burnum در اموال خود را.

او متهم است با درجه دوم و دزدی و سرقت با در نظر گرفتن سرقت با دریافت اموال به سرقت رفته دو فقره از در اختیار داشتن یک اسلحه گرم در این کمیسیون از یک جنایت در اختیار داشتن یک اره-off shotgun, ورود یک خودرو, توطئه برای ارتکاب جرم و در اختیار داشتن متامفتامین آنلاین سوابق نشان می دهد. او همچنین چهره اتهامات عنوان شده علیه اضافی در Haralson شهرستان است.

Burnum باقی مانده برگزار شد بدون پیوند در Polk County Jail.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de