شمال گرجستان و شوهر, برخورد با کروناویروس پس از حضور در کلیسا

کایل و مارس Abernathy شروع مبتلا به تب بالا در اوایل این ماه. آنها احساس لرز. بدن خود را ached.

حاکم کردن آنفولانزا و عفونت استرپی گلو پزشک خود در Floyd مرکز پزشکی در رم تست ازدواج شده, زن و شوهر برای COVID-19 بسیار مسری بیماری ناشی از کوروناویروس. هر دو آزمون برگشتم مثبت است. مارس نفس با کمک دستگاه تنفس مصنوعی این هفته است.

هر دو جوان هستند. او 36 و او است 34. نه سفر خارج از ایالات متحده است. کایل نمی یاد آنها همیشه در حال آمدن به تماس با هر کسی که مبتلا به این ویروس است.

او در مورد وضعیت خود در این Facebook تصویری:

هر دو بیمار گفت: در مدت کوتاهی پس از حضور در مارس 1, گروه کر, مراسم در کلیسای در میدان آزادی در پلهام. یک مدیر مدرسه ابتدایی کایل است پس از شمارش حداقل 15 نفر از اعضای کلیسا که آزمایش مثبت برای این بیماری و یا کسانی که در انتظار نتایج آزمون.

“اصلا فرض کنیم شما تحت تاثیر قرار نمی. ما جوان هستند و این ویروس تا حد زیادی تحت تاثیر قرار ما هر دو” کایل گفت: در یک ایمیل مصاحبه با مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق پسر عموی. “قبل از این ویروس ما تا به حال هیچ مسائل مربوط به سلامت. بنابراین من فکر می کنم مردم باید درک کنند که اجتماعی فاصله سخت است اما به معنای این است که ما را همه امن و سالم است. این ویروس می تواند متوقف شود. آن را به جوامع ما به اقدامات احتیاطی برای کاهش این تهدید است.”

تصویری: قرنطینه گرجستان coronavirus بیمار چک در از پارک دولت

کلیسا به طور موقت منتقل شد خدمات خود را آنلاین بعد از آموزش از مقامات بهداشتی دولت است که افرادی که با حضور در رویدادهای وجود دارد در این ماه باید آزمایش مثبت برای COVID-19. هر کسی که بازدید در تاریخ 1 مارس یا آوریل 8 با توجه به این کلیسا باید “خود منزوی” در خانه برای دو هفته و سازمان دیده بان برای علائم شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

“همه ما می دانیم افرادی که تحت تاثیر این بحران” برگرد. یعقوب پادشاه کلیسا کشیش ارشد نوشت: در بیانیه ای. “نماز ما نباید فقط شامل کسانی که درد و رنج فیزیکی اما همچنین بسیاری از پزشکان و پرستاران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دولتی و رهبران و بسیاری از بیشتر است که در حال کار در روز و شب برای کمک به همه ما است.”

پادشاه کلیسا واقع در فلوریدا, شهرستان, که تا به حال 19 تایید موارد COVID-19 همانطور که از روز شنبه با توجه به گرجستان در بخش بهداشت و درمان. که سوم بیشترین تعداد در میان شهرستانهای استان است. فلوریدا با جمعیت حدود 106,000 رتبه جلوتر از بزرگتر دکالب شهرستان است که 18 مورد تأیید کرد Fulton 49 و کاب 28.

کایل و مارس زندگی می کنند در Calhoun و دارای دو فرزند می باشند. یک Adairsville دبیرستان فارغ التحصیل از او به عنوان اصلی از غار بهار مدرسه ابتدایی در Floyd County است. آوریل Cass دبیرستان فارغ التحصیل با این نسخهها کار به عنوان منشی در یک فرش و کفپوش فروشگاه در Calhoun.

کایل همسرش گفت: وضعیت بهبود یافته است, هر چند از آن شده است پیچیده ذات الریه.

“مارس در ونتیلاتور نیاز به تنها 40 درصد اکسیژن پشتیبانی می کند. این بهبود به عنوان در یک نقطه او مورد نیاز 100%” او نوشت: روز شنبه. “او به آرامی گرایند بودن از آرام بخش ها و stimulable. او هنوز هم یک تب از پنومونی اما پزشکان و پرستاران در اموری بسیار امیدوار است که او همچنان به بهبود روزانه است.”

در Facebook تصویری کایل می گوید او هنوز هم گاهی اوقات نفس اما خارج از بیمارستان و تاکید بر اهمیت خانواده اش ایمان مسیحی است.

“یکی از چیزهایی که من می دانم این است که این بیماری به این ویروس — آمده است مستقیما از جهنم” او گفت:. “این است که مستقیما از شیطان است. من قصد ندارم به sugarcoat آن است. راه آن را تحت تاثیر قرار من و تحت تاثیر قرار من و بسیاری دیگر از کلیسا است که ما عاشق آن شده است بسیار دشوار است. و هنوز هم وجود دارد مردم در مبارزه برای زندگی خود را.”

گزارش های رسانه ای را شناسایی کرده اند یک شخص سوم که تست مثبت برای coronavirus پس از آواز خواندن در گروه کر در کلیسا در میدان آزادی در مارس 1: خاک رس بنتلی رم. بنتلی زده خوش بینانه تن در یک ویدئو او نوشته شده در Facebook صفحه: پنج شنبه صبح.

“در ادامه به دعا می کنم که خدا می خواهد همچنان به حرکت می کند و در ادامه به درایو کردن این ویروس” بنتلی گفت. “من از دیدن این ویروس رانده شدن به دریا ، من فکر می کنم که در حال آمدن است. در هفته های آینده ما خواهد شد از دیدن یک برگرد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im