شمال گرجستان زندانبان بازداشت متهم به سرقت زندانيان اوراق قرضه پول

گوردون شهرستان زندانبان اخراج شد و پس از دستگیری مقامات کشف او را به سرقت برده و در مورد $6,000 ارزش زندانيان اوراق قرضه پول کلانتر گفت.

این تحقیقات به Sgt. Jonathan Lovins آغاز شد در اوایل این ماه زمانی که مقامات کشف اختلاف در طول یک روال انتقال پول نقد و اوراق قرضه از کلانتر به دفتر دادگاه, سیستم گوردون County Sheriff میچ Ralston گفت: در انتشار اخبار.

اختلاف درگیر نقدی اوراق قرضه از ترافیک جرم او گفت:.

“این باعث حسابرسی داخلی است که در آن چند نقد دیگر اوراق قرضه به ترتيب از دست رفته” Ralston گفت. “همه از دست رفته پول نقد و اوراق قرضه درگیر همان زندان کارکنان کارمند گروهبان Jonathan Lovins.”

هر سرقت درگیر خارج از کشور, زندانیان, مقامات گفت.

آموری به حالت تعلیق در آمد از بخش مارس 9 و GBI نامیده می شد در بررسی. در مارس 20, عوامل اعدام یک حکم جستجو در آموری’ Calhoun خانه و او از کار اخراج شد, انتشار گفت.

Lovins تبدیل شده خود را در روز شنبه در زندان او یک بار محافظت شده پس از شارژ شدن با چهار جنایت فقره سرقت با در نظر گرفتن و یک جنایت تعداد نقض سوگند خود را از دفتر. او منتشر شد دوشنبه شب پس از ارسال a $25,000 باند سوابق نشان می دهد.

Lovins کار کرده بود برای این گروه از نوامبر 2016 و تا به حال هیچ سابقه انضباطی مسائل را گفته است.

“این شرم آور است که آقای Lovins ساخته شده بسیار بد تصمیم گیری که منجر به فسخ و دستگیری” Ralston گفت. “هیچ سازمان اجرای قانون می تواند به حفظ اعتماد مردم به آنها خدمت می کنند اگر سوء رفتار قابل تحمل است. آقای Lovins نقض یک موقعیت از اعتماد و پاسخگو برای عمل خود را.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>