شمال گرجستان که درگذشت از coronavirus وفادار بود و آمرزنده

الیزابت Eugenia “بث” چاه نیست احساس خوبی بعد از آواز خواندن در گروه کر در کلیسا در میدان آزادی در پلهام در تاریخ 1 مارس. بعد که بعد از 65 سال مقیم رم به او گفت پدر در مورد سلامت فقیر. گلو درد و سرفه و تب آمد بعدی.

او رفت و به Floyd مرکز پزشکی که در آن او مبتلا به پنومونی و سپس مرخص شد. شرایط او بدتر شد تا او پذیرفته شد به ردموند مرکز پزشکی منطقه ای در مارس 7. کمتر از دو هفته بعد او از نارسایی تنفسی و عوارض ناشی از COVID-19 بسیار مسری بیماری ناشی از کوروناویروس.

در میان حداقل 13 گرجی که فوت کرده اند, از ویروس, چاه اول بود مقامات تا به حال شناسایی شده توسط نام و عنوان از ظهر جمعه. به عنوان ارگان ها شکست خورده و به عنوان پیش آگهی بدتر در بیمارستان خانواده اش مشورت با پزشکان و تصمیم گرفت که او باید از زندگی حمایت.

“من فقط متاسفانه می دانستم که مادرم خواسته از عدم تمایل به زندگی در یک” او دختر هیلاری جدید رم گفت: Atlanta Journal-Constitution جمعه. “او از من پرسید اگر من می تواند به جلو و پلاگین اگر از آن پایین آمد به آن است. من گفت:, من, گریه,, بله, اما من می خواهم به دلیل این است که آنچه شما می خواهید.’ مادر من در زمان انتخاب که از دست من.”

جدید نمی داند که چگونه مادرش قرارداد این بیماری است. مادر او هرگز سفر خارج از ایالات متحده, New گفت: اگر چه سلامت او پیچیده بود به دیابت و فشار خون بالا.

حداقل سه نفر دیگر که با حضور کلیسا در پلهام در همان روز با چاه — یک زن و شوهر از Calhoun و بازنشسته Cobb County sheriff معاون از رم – آزمایش مثبت برای COVID-19 و تلاش با این بیماری است. مقامات بهداشتی دولت در حال نظارت بر کسانی که در تماس با چاه و یا تست آنها را برای این ویروس گفت: Floyd County پزشکی قانونی ژن Proctor.

یک سخنگوی گرجستان در بخش بهداشت و درمان گفت: او نمی تواند اظهار نظر در ولز مورد استناد بهداشت فدرال قوانین حریم خصوصی. اما دولت اپیدیولوژی او گفت: در حال مصاحبه COVID-19 بيمار به یاد بگیرند که آنها سفر کرد و برای شناسایی افرادی که در تماس نزدیک با آنها.

کلیسا در ضمن به طور موقت منتقل شد خدمات خود را آنلاین بعد از آموزش از مقامات بهداشتی دولت است که افرادی که با حضور در رویدادهای وجود دارد در این ماه باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این کلیسا در فلوریدا شهرستان که تا به حال 40 تایید موارد COVID-19 همانطور که از روز شنبه با توجه به گرجستان در بخش بهداشت و درمان. که سوم بیشترین تعداد در میان گرجستان شهرستانهای استان است.

ویروس جدید هشدار داد “تبعیض قائل نیست.”

“به می گویند که آن را نمی تواند به شما اتفاق می افتد یکی از بزرگترین اشتباهات مردم می توانند” جدید گفت. “همیشه اقدامات احتیاطی. لطفا اگر شما لازم نیست که به خارج نیست.”

متولد rocky ford چاه فارغ التحصیل از آزبورن دبیرستان و کار برای Wellstar سیستم بهداشت و درمان حدود 18 سال است. او زد wallpapering کسب و کار با یک دوست در یک نقطه و در زمان کار در Allstate insurance company. مادر سه فرزند و یک نوه او با بازی گیتار و انتشار کتاب “انواع باغ حکمت” است که تساوی در تجربه خود را با باغبانی و کتاب مقدس.

او وفادار بود و آمرزنده و مهربان دخترش گفت. چاه ترک شغل خود به عنوان صندوقدار در یک Walmart, جدید, گفت, بنابراین او می تواند مراقبت از بهترین دوست او بود که در حال مبارزه با سرطان است.

“مادر من بود و همیشه بوده است در مورد کمک به دیگران — در مورد تلاش برای آوردن خدا به دیگران” جدید گفت. “هرگز در مورد مادر من. مادر من نمی فکر می کنم از خودش اول است.”

جدید تاکید کرد که او را سرزنش نیست هر کسی برای او مرگ مادر.

“من فکر می کنم که هر کس در تلاش است برای انجام آنچه آنها می توانند برای پیدا کردن که در آن منبع (ویروس) را از آمد. ما در قلمرو ناشناخته به صداقت” او گفت:. “من فکر می کنم این ویروس تنها به مردم را به خدا نزدیک تر و بهتر ارتباط با خدا و تکیه بر کلام او و انجام بهتر توسط افراد دیگر.”

ولز خانواده می خواهد به برگزاری یک مراسم یادبود برای او در کلیسا در میدان آزادی است اما تصمیم به نگه کردن تا زمانی که پس از تهدیدات ناشی از این بیماری از بین برود.

“ما خواهد شد برگزاری یادبود وجود دارد. که مطلق و قطعی” جدید گفت. “من ساخته شده است که به قول و وعده به خواهر و برادر من و تمام دوستان و خانواده.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de