بازیکنان به طور مداوم می آیند و می روند اما بریوز خواهد شد آماده سازی برای فصل سوم بهار مرکز آموزش در سال 57. آنها آموزش دیده در غرب پالم بیچ شهرداری ورزشگاه از سال 1963 از طریق 1997 و در دیزنی جهان گسترده ای از ورزش نزدیکی اورلاندو از سال 1998 از طریق 2019. در چهارشنبه کوزه و خشکشویی خواهد شد به گزارش بریوز جدید $139 میلیون پیچیده در نورث پورت.

بسیاری از بریوز طرفداران خواسته اند: شمال بندر ؟ که در آن است ؟ که چه ؟

شمال بندر جنوب غربی فلوریدا, شهرستان ثبت شده در سال 1959 با جمعیت فعلی از 73,000. آن واقع در بخش جنوبی ساراسوتا کانتی حدود 12 مایل داخلی از خلیج مکزیک است. آن را بین تمپا و فورت مایرز.

“این بسیار quainter تر از آنچه در اورلاندو ارائه شده بود پس از یک ballgame,” نورث پورت شهردار دبی مک داول گفت.

برای بریوز و طرفداران خود را که در سفر به بهار آموزش 135 مایل تغییر از منطقه اورلاندو به بندر شمالی به ارمغان می آورد تفاوت چشمگیر. امکانات جدید نیست در میان دنیای دیزنی پارک اما سواحل یک درایو کوتاه دور. وجود دارد کمتر, تراکم ترافیک اما کمی توسعه تجاری و در عین حال در فوری ballpark منطقه به جز یک تازه باز Publix-لنگر مرکز خرید. پنج تیم دیگر’ بهار استادیوم ها به راحتی در عرض یک ساعت رانندگی در حالی که دیزنی تسهیلات تبدیل شده بود جدا شده از گریپ فروت لیگ مخالفان.

Mike Dunn مستقر در شمال بندر در طول سال به عنوان بریوز’ معاون رئیس جمهور از فلوریدا عملیات ارائه این گزارش ارزیابی را در محلی جدید:

“این منطقه از فلوریدا ارائه می دهد زیبا, سواحل زیبا و بزرگ زیادی آب فعالیت است. من اغلب می گویند آن است که یادآور “قدیمی فلوریدا’ که در آن هنوز هم ریشه های چمن احساس از زادگاه مناطق به عنوان مخالف به تلفات غرفه و تمام استراحتگاه” دان گفت. “هنگامی که شما ببینید, وسعت فضای سبز, شما می دانید, آن است که کاملا توسعه یافته است. من فکر می کنم وجود یک صلح از ذهن در آن است. ترافیک است که قطعا نه به عنوان دست و پا گیر که در بازارهای دیگر بوده ایم.

“اما وجود دارد نه یک پارک تفریحی است; نه شماره 1 مقصد تعطیلات در جهان است. بنابراین برخی از چیزهایی که شما می خواهید برای پیدا کردن شما احتمالا باید به دنبال. اما بزرگ ماهیگیری بزرگ شنا و … بسیاری از فعالیت های در فضای باز در این منطقه است.”

اگر چه بریوز’ تسهیلات در شهرستان نورث پورت محدودیت های آن را به یک آدرس پستی از نزدیکی ونیز. نورث پورت شهردار اذعان کرد که باعث شده است که “بسیاری از سردرگمی” است که او می خواهم برای روشن کردن: “ما باید یک کد پستی مسئله ای است که ما هیچ کنترل بیش از است. آن را (به) اداره پست” مک داول گفت. “اما بریوز ورزشگاه است نه در ونیز. … ما هیجان زده به بریوز در شهر ما – در نورث پورت.”

ورزشگاه – به نام CoolToday پارک به عنوان یک نتیجه از 20 سال نامگذاری-حقوق مقابله با ساراسوتا تهویه مطبوع شرکت CoolToday — پیش بینی شده است که به عنوان محور 15000 هکتار کارشناسی ارشد-برنامه ریزی توسعه, نام روستاهای غرب. توسعه در حال حاضر در حدود 7,500 خانه و پیش بینی 23,000 در ساخت با توجه به روستاهای غرب, معاون رئيس جمهور از بازاریابی کریستین Masney. بریوز و مقامات محلی انتظار رشد شارپ از توسعه تجاری در ورزشگاه منطقه در طول چند سال آینده.

مک داول اشاره کرد اکثر زمین در شمال بندر نبوده است توسعه یافته و برخی از آن را هرگز خواهد بود مانند 8,600 هکتار Myakka دولت جنگل و از 5700 هکتار نارنجی امام جواد در مرتع پرورش احشام. اما این شهر اضافه شده است در مورد 11,000 ساکنان پس از 2017. “ما در حال رشد مانند دیوانه” مک داول گفت.

بریوز انتخاب بندر شمالی برای زمستان آموزش خانه پس از طولانی جستجو در سراسر فلوریدا است که شامل در نظر گرفتن سن پترزبورگ ناپل و غرب پالم بیچ مناطق. در نهایت بریوز یافت که زمین آنها مورد نیاز و بودجه عمومی آنها به دنبال — در ساراسوتا کانتی.

پول مالیات دهندگان تحت پوشش $46 میلیون از هزینه ساخت تاسیسات — $21.3 میلیون نفر از ساراسوتا کانتی 20 میلیون دلار از ایالت فلوریدا و $4.7 میلیون از شمال بندر. روستاهای غرب’ خصوصی توسعه Mattamy خانه کمک $4.7 میلیون و زمین است. روستاهای غرب منطقه بهبود صادر $37.5 میلیون دلار در اوراق قرضه خواهد شد که بازپرداخت بیش از 30 سال از بریوز’ پرداخت اجاره. باقی مانده از هزینه حدود 50 میلیون دلار بود بریوز’ مسئولیت.

برای دیدن آنچه که آنها ساخته شده اند درایو 530 مایل را در I-75 از آتلانتا. (CoolToday پارک شش مایل خاموش من-75 و یک مایل خاموش ایالات متحده 41 اتفاقا دو بزرگراه ها نیز اجرا گذشته بریوز’ به طور منظم فصل خانه Truist پارک.) و یا گرفتن یکی از روزانه چند پرواز از آتلانتا به ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی (35 مایل از CoolToday پارک) جنوب غربی فلوریدا فرودگاه بین المللی در فورت مایرز (65 کیلومتر) و یا فرودگاه بین المللی تمپا (83 کیلومتر).

“دو سال پس از این ورزشگاه آغاز می شود ساخته شده است, ما تا به حال مردم در واقع پایین آمدن از آتلانتا در تعطیلات خود را فقط به ببینید که در آن است” گفت: لایحه Gunnin, مدیر اجرایی, از شمال به بندر منطقه اتاق بازرگانی است.

بریوز باز خواهد شد در این سال نمایشگاه برنامه با یک بازی خانگی در برابر بالتیمور در فوریه. 22. قبل از این نمایشگاه برنامه آغاز می شود CoolToday پارک باز خواهد شد در ساعت 9 صبح روزانه برای طرفداران که می خواهند به تماشای تمرینات.

بریوز و مقامات محلی برخی از نگرانی در مورد جریان ترافیک در داخل و خارج از ورزشگاه در روز بازی به دلیل رودخانه جاده که متصل I-75 به روستاهای غرب باقی مانده است دو خط. ایالت فلوریدا قصد دارد به گسترش است که پروژه آغاز نشده و به احتمال زیاد نمی تواند تکمیل شود برای چندین سال.

به عنوان به که در آن طرفداران می توانند در منطقه: “یک کلمه از مشاوره برای طرفداران که می آیند” دان گفت: “دریافت تسهیلات به دلیل سرعت (نزدیکی) تسهیلات محدود است.”

در واقع وجود دارد تنها یک هتل در شهرستان نورث پورت محدودیت. دیگر در دست ساخت است و اولین هتل جدید ساخته می شود و در شمال بندر از سال 1973. چندین هتل قرار دارد نه مایل از در ballpark همراه I-75 در ونیز.

در سراسر ساراسوتا کانتی وجود دارد حدود 6000 “سنتی اتاق های هتل” و 9,000 دیگر امکانات رفاهی مانند آپارتمانهای یا خانه های ارائه شده به عنوان اجاره برای تعطیلات با توجه به گردشگری آژانس بازاریابی, بازدید ساراسوتا کانتی. در سال گذشته شهرستان هتل متوسط نرخ اشغال شد 88.3% در ماه فوریه و 89.6 درصد در ماه مارس است. متوسط نرخ اتاق شد $217 هر شب در ماه فوریه و $242 در ماه مارس است.

نورث پورت نیست که در مرکز شهر. در بسیاری از شهر تجاری توسعه همراه تمیمی نوین (ایالات متحده 41) پنج مایل از بریوز’ پیچیده است.

سواحل متعدد در این نزدیکی هست. انگلوود ساحل 12 مایل از ورزشگاه ساحل ونیز در مورد همان. بوتیک ها و رستوران ها از مرکز شهر ونیز را با اشاره صدا زدن بریوز طرفداران به عنوان شهر ساراسوتا 30 مایل از در ballpark.

CoolToday پارک 6,200 صندلی با یک تصویر از هنک آرون نوسانی بت اچ به بازگشت از هر یک. پوشیده از چمن berm فراتر از خود می تواند جای دیگری 1,800 طرفداران.

ساخت ورزشگاه آغاز شد و در اکتبر سال 2017 در سابق تگزاس زمین که در آن گاو به حال قرق یک ماه قبل با بریوز در ابتدا قصد نگه بهار آموزش وجود دارد در سال 2019. که عقب رانده شد یک سال اگر چه بریوز آیا بازی یک نمایشگاه بازی در ورزشگاه جدید در بهار گذشته. در این سال آنها را به طور کامل با استفاده از 90 هکتار پیچیده است که قرارداد میله میله به بهار خود را خانه ای برای سه دهه آینده.

“من فقط نمی توانید صبر کنید برای استقبال مردم از آتلانتا به پایین در اینجا به شهرستان از شمال بندر” گفت: McDowell, شمال بندر شهردار.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de