ایرلند شمالی مادر طول می کشد چالش قانونی به تعطیل مدارس

BELFAST — یک ایرلند شمالی مادر که دخترش دچار مشکلات اساسی است و در معرض خطر بیشتری از coronavirus شروع خواهد شد اضطراری چالش قانونی روز دوشنبه در برابر بریتانیا تصمیم به نگه داشتن مدارس باز وکیل او گفت:.

بریتانیا گرفته شده یک رویکرد متفاوت به کشورهای اتحادیه اروپا از جمله ایرلند که سهام باز مرز با ایرلند شمالی با نخست وزیر بوریس جانسون گفت: آن شد و زودرس به اقداماتی مانند بستن مدارس و ممنوعیت تجمع جرم.

که بدان معنی است که در روز دوشنبه مدارس باز کردن در انگلیسی-اجرا ایرلند شمالی اما بسته فقط در سراسر 500 متر (300 مایل) از زمین frontier در جمهوری ایرلند که تعطیل, همه مدارس و دانشگاه ها در روز جمعه و همچنین از تمام بارها به درهای بسته خود را در روز یکشنبه.

مادر کودک که در حضور یک مدرسه ابتدایی در مرز شهرستان آرما قرار داده و منطقه آموزش و پرورش مقامات و وزرای بهداشت و eduction در اطلاع اواخر روز یکشنبه از قصد او برای درخواست اضطراری بررسی قضایی.

“روشن است که مربوط به نهادهای عمومی باید هر یک شکست خورده در خود تعهدات مربوطه به مشتری ما و در واقع همه کودکان توسط ادامه به نیاز حضور خود را در مدرسه و در شرایطی که در آن آنها می تواند در افزایش خطر ابتلا به بیماری” وکیل Darragh Mackin ققنوس قانون در بیانیه ای گفت.

“وجود دارد هیچ وقت برای هر گونه تاخیر بیشتر. لازم است سیاست ها و تصمیم گیری ها همه نیاز به انجام شود در یک شیوه ای است که به رسمیت می شناسد واقعی و فوری خطر است.”

این سیاست های متفاوت در هر دو juristictions را ناشی از شکاف در شمال ایرلند قدرت های دولت گرایان ایرلندی Sinn Fein تماس برای مدارس بسته می شود و نرم افزار-انگلیسی دموکراتیک اتحادیه کارگری حزب (DUP) حمایت دولت بریتانیا بهداشت عمومی مشاوره.

(نوشتن با Padraic Halpin در دوبلین; ویرایش توسط Giles Elgood)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>