نروژ اعلام خواهد شد تولید نفت تصمیم به زودی – وزیر

اسلو — نروژ اروپای غربی بزرگترین تولید کننده نفت را اعلام تصمیم خود در مورد اینکه آیا به بریده بریده خام خروجی به زودی به طور بالقوه اضافه کردن وزن خود را به جهانی فشار به ساحل تا قیمت وزیر انرژی روز دوشنبه گفت:.

“توافق میان اوپک+ تولید کننده سازمان ملل بسیار مثبت” وزیر نفت و انرژی تینا Bru گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به رویترز اضافه کرد که نروژ را جلب خود نتیجه گیری در پتانسیل کاهش “در آینده نزدیک است.”

اوپک+ گروه متشکل از سازمان کشورهای صادر کننده نفت روسیه و کشورهای دیگر توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز) در ماه مه و ژوئن و یا در حدود 10 درصد از عرضه جهانی.

“این است که سهم مهمی در کمک به ثبات را به بازار نفت بیش از سال آینده” Bru گفت: از این معامله.

اوپک+ گفته است که می خواهد تولید کنندگان خارج از این گروه – از جمله ایالات متحده آمریکا و کانادا و برزیل و نروژ برای کاهش بیشتر از 5 میلیون بشکه.

نروژ گفت: این امر در نظر یک طرفه خروجی قطع حمایت از ایران اما گفته است که چگونه پتانسیل آن کاهش می تواند.

نروژ خام خروجی ایستاده بود در 1.75 میلیون بشکه در فوریه 26 درصد از یک سال پیش. از جمله میعانات گازی و مایعات گازی (NGL) نفت مایعات تولید 2.1 میلیون بشکه مربوط به حدود 2 درصد تولید جهانی. (گزارش شده توسط Nerijus Adomaitis و ویکتوریا Klesty; ویرایش توسط Terje Solsvik و جان هاروی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im