نه به خوبی پنهان واقعا

جدول کلمات متقاطع سردبیران عجیب و غریب داوران فرهنگی و ارتباط. خواندن توییت توسط Awkwafina یا اولیویا وایلد در یادگیری است که آنها بوده است و جاودانه در سیاه و سفید شبکه—این کتابی نسخه handprints در دال خارج, چینی تئاتر Grauman. اما هر میخانه-چیزهای بی اهمیت شرکت کنندگان—در معرض بندی در هنر و صنعت آبجو و یا چیزهایی که بوی خمیر ترش و یا هر چه تشریفات است به—به شما خواهد گفت که پرسنل است سیاست است. که ستونهای جدول کلمات متقاطع مانند نیویورک تایمز لس آنجلس تایمز و وال استریت ژورنال تا حد زیادی نوشته شده است و ویرایش و واقعیت-بررسی و تست-حل و سفید مردان دیکته آنچه که باعث می شود آن را به 15×15 شبکه و آنچه را نگه داشته است. پنهان تعصب از گوگل alpha چنین ترجمه شده توسط Natan آخرین ارسال شده توسط chavenet (11 نظر تعداد) 8 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
جالب است. من مشکوک بود که مرتب کردن بر اساس قدیمی-سفید-مرد پوسته مسئول این کار, اما من هم مشکوک بود که تا حدودی به دلیل هدف جمعیتی. در حال حاضر من درک می کنم که نه تنها من اشتباه بود در مورد اما جمعیتی که در بسیاری از چیزهای دیگر حلقه بازخورد وجود دارد منجر به تقویت آن ایده اشتباه است که گوگل alpha چنین ترجمه قدیمی هستند-سفید-man چیز و بنابراین طبیعی است که آنها باید تحت سلطه چنین است. احمقانه (و به طور فزاینده ای قدیمی همیشه مرد سفید) با من!

در واقع بخشی از دلیل من نه دنبال جدول بیشتر رغم میل آنها این است که من احساس می کنم آنها یک نوع منحصر به فرد اصطلاحات مخصوص یک صنف و یا خرده فرهنگ است که در آن شما باید برای یادگیری زبان و آشنایی با این نوع از آیتم های است که می شود استفاده می شود. این ایده که وجود دارد مردم در برابر شورش است که ریشه دوانده ساختار و ایجاد خود گوگل alpha چنین ترجمه با صدا و سبک است که نیرو به من!

من دوست دارم به شنیدن هر کسی توصیه برای جدول یا پازل منابع که در حال فراگیر تر و کمتر با پوسته.
ارسال شده توسط BlackLeotardFront در 11:09 AM در مارس 3 [1 علاقه]

ha! من انجام جدول کلمات متقاطع پازل هر روز و من فکر می کنم در مورد این همه زمان! من به گیج کننده رسانه های اجتماعی, بنابراین من آگاه شده است تفسیر / انتقاد اما به نظر من هر پازل است که کمی مانند یک رورشاخ نویسنده را روان و بله من قضاوت!
ارسال شده توسط تاز در 11:11 AM در مارس 3 [2 علاقه]
من به تازگی به پایان رسید و من برای به اشتراک NYT پازل (1039 پازل حل شد!) در بخش های بزرگ با توجه به نوع مزخرف توصیف شده در این مقاله است. اما این تصمیم را آسان تر ساخته شده توسط این واقعیت است که اغلب نیویورک تایمز پازل فقط داغ بمکد. این مشکلات مربوط; اگر پازل نشده بودند نوشته شده و ویرایش شده در درجه اول توسط انت سفید آنها احتمالا نه برای مثال شامل حداقل دو بیس بال-چیزهای بی اهمیت سرنخ در هر پازل.

زمانی که Shortz است و اکنون به طور کلی متوقف می شود با آن بی فایده است هر دو طرف رویکرد به همه چیز من در نظر چک کردن پازل دوباره.
ارسال شده توسط sinfony در 11:20 AM در مارس 3 [2 علاقه]

در یک قسمت که خط آن به هر حال درو کری با اشاره به عدم عنوان “جدول کلمات متقاطع پازل پنیر” و من ترک خوردگی بیش از آن بوده است.
ارسال شده توسط: ضعف در 11:24 AM در مارس 3 [3 علاقه]
فقط توجه است که نیویورکر اخیر پازل جدول کلمات متقاطع شامل بسیاری از unfusty سرنخ و من شروع به ذکر نام puzzlemakers به این دلیل است. که فقط با قرار دادن Natan گذشته در رادار چرا که او یکی از آنها است.
ارسال شده توسط bendybendy در 11:37 AM در مارس 3 [1 علاقه]
من قطعا یک جدول کلمات متقاطع وسواسی اما من لذت بردن از انجام یک زمانی که من در این زمان (معمولا در یک هواپیما و یا اتاق انتظار).

من صادقانه هرگز متوجه این نام در ارتباط با هر یک از آنها.
من فقط از نوع فرض آنها انجام شده توسط کمیته بدون در نظر گرفتن که نام ظاهر می شود.
من نمی توانست در همه جای تعجب نیست اگر شما به من گفت که نام یک nom de plume مانند فرانکلین W. دیکسون از پازل صفحه.
ارسال شده توسط madajb در 11:40 AM در مارس 3 [1 علاقه]

مسیح چه ________

(هفت حرف همه یکی است)
ارسال شده توسط nickggully در 11:42 AM در مارس 3 [1 علاقه]

مسیح چه ابرو
ارسال شده توسط fantabulous به timewaster در 11:44 AM در مارس 3 [1 علاقه]
که نمی تواند حق اما من مانند کردن سرنخ ها من در حال حاضر
ارسال شده توسط fantabulous به timewaster در 11:45 AM در مارس 3 [2 علاقه]
*پر در “نظر” در قلم*
ارسال شده توسط Earthtopus در 11:45 AM در مارس 3 [1 علاقه]
مسیح چه معده
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 11:46 AM در آوریل 3

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im