نوا اسکوشیا مسلح به ضرب گلوله کشته و پس از کشتن 17 نفر در ‘بی معنی’ و ‘تصادفی’ داد و بیداد

یکی از بدترین کشتار جمعی در تاریخ کانادا گشوده بیش از 12 ساعت شروع اواخر شنبه شب به عنوان گابریل Wortman, 51, یک denturist در Halifax منطقه به قتل 17 نفر در یک داد و بیداد از طریق شمال, Nova Scotia, تنظیم آتش سوزی و تیراندازی به پلیس در حالی که لباس پوشیدن terrifyingly به عنوان یک RCMP افسر و رانندگی تمسخر رزمناو.

ولگردی و قانونی شکنی کشتار آغاز شد که شنبه شب در روستای ساحلی از Portapique, N. S., به پایان رسید, 100 متر دور در صبح روز یکشنبه در ایستگاه گاز خارج هالیفاکس که در آن Wortman واقع شده بود توسط یک نیروی بزرگ از افسران پلیس و سگ و درگذشت در یک رویارویی است.

پلیس هنوز هم نیروبخش برای کشف بیشتر در بدن به عنوان های مختلف در صحنه های جرم و جنایت هنوز پاک شده است و بیشتر تحقیقاتی منجر باقی می ماند به تعقیب کردن. نوا اسکوشیا RCMP رئیس Supt. کریس چرم در ابتدا گفت: مرگ و میر تقریبا قطعی به بیش از 10 و که برخی از قربانیان به نظر میرسد که هیچ قبل از اتصال به تیرانداز.

داد و بیداد “به نظر می رسد حداقل در بخش بسیار تصادفی در طبیعت” چرم گفت. او نمی خواهد حدس و گمان در انگیزه و کاهش یافته است می گویند که آیا وجود دارد هر اشتراکات میان قربانیان است که نشان می دهد یک نفرت انگیزه.

تلفات بیش از 14 مرده در École Polytechnique در مونترال در سال 1989 ساخت این مرگبارترین ولگردی و قانونی شکنی کشتار در تاریخ کانادا.

یکی از مرده برای اولین بار به طور رسمی شناسایی شده است RCMP پاسبان هایدی استیونسون 23 سال کهنه و ازدواج مادر دو که کشته شد صبح یکشنبه در پاسخ به این فعال تیرانداز حادثه است.

“هایدی در جواب ندای وظیفه از دست داده و زندگی خود را حفاظت از کسانی که به او خدمت کرده است” گفت: دستیار کمیسر لی Bergerman. یکی دیگر نر افسر دریافت غیر تهدید کننده زندگی آسیب است.


Const. هایدی استیونسون.

RCMP / Facebook

“چه شده است که باز شدن یک شبه و به این صبح است غیر قابل درک” Bergerman گفت. “تعداد بی شماری از خانواده ها در عزاداری امروز.”

یکی دیگر از قربانی شناسایی شد غیررسمی به عنوان لیزا McCully با توجه به Facebook پست توسط خواهرش جنی Kierstead. McCully یک درجه سه و چهار معلم در Debert مدرسه ابتدایی. او همچنین به طور داوطلبانه به عنوان یک رهبر جوانان در یک کلیسا متحده کانادا bible camp در Berwick, N. S.

وجود دارد نیز مجروح مردم از جمله برخی که ممکن است چک به بیمارستان پلیس گفت:.

Wortman مرگ در ایستگاه های گاز در Enfield, نزدیکی هالیفاکس Stanfield فرودگاه بین المللی است که این موضوع از بررسی توسط Nova Scotia جدی Incident Response تیم پلیس نظارت بدن.

“این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان تاریخ” نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل گفت: قبل از coronavirus جلسه یکشنبه. “ما در شوک هستیم که چنین چیزی می تواند اتفاق می افتد در اینجا در نوا اسکوشیا و این بار سنگین را تحمل بالای COVID-19.”

پاسخ پلیس به قساوت آغاز شد و با پشت سر هم از تماس های اضطراری حدود 11:30 p. m. روز شنبه, در مورد سلاح گرم در یک خانه در Portapique در امتداد ساحل شمالی Cobequid خلیج یک منطقه روستایی از مزارع و تفریحی خواص.

ماموران وارد به یک “هرج و مرج” صحنه چرم گفت: با تلفات در داخل و خارج خانه. که باعث یک واکنش اضطراری از جمله هلیکوپتر اورژانس نیروی کار افسران و نیروهای دیگر.

جستجو رهبری به ساختمان های متعدد که در حال مصرف توسط آتش یک سری از صحنه های قتل که هنوز پاک می شود.


CP-وب. افسران RCMP آماده شدن برای یک فرد را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. روز یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات در بازداشت در نوا اسکوشیا با پلیس گفت: چند نفر آسیب دیده اند قبل از اینکه یک مرد با پوشیدن لباس پلیس دستگیر شد.

تیم Krochak

در یک نقطه در شب Wortman رد و بدل تیراندازی با پلیس, چرم, گفت:, اما او موفق به فرار فوری ضبط شد و در طول شب.

یک شب آتش نشانی گزارش شد در Wentworth شمال Portapique اگر چه پلیس را تایید نمی کند مکان های خاص.

پلیس بر این باورند Wortman بود اقدام به تنهایی و خطر ابتلا به بیش از, پس از یک به خصوص دلخراش شب برای ساکنان دستور به پناهگاه در زیرزمین و دور از ویندوز تا زمانی که آن را امن است.

کریستین میلز یکی از Portapique گفت: او را دیدم افسران گشت زنی در خیابان ها و هلیکوپتر پرواز سربار. او ترس است که تیرانداز رفته اند ممکن است از طریق جنگل و در تلاش برای ورود به خانه اش.

“این عصب wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را,” او گفت:.

صبح با توجه به هشدار پلیس توجه از جستجو منتقل شده بود به بازگشت به یک اردوگاه در نزدیکی Portapique. به زودی پس از, اما, پلیس هشدار داد Wortman دور بود در طرف دیگر مرکز منطقه ای از ترورو و به تصور او به سمت جنوب به سمت هالیفاکس.

در ابتدا او بود که در پلیس جعلی رزمناو و یک عکس که پلیس منتشر شد نشان قانع کننده ماکت در یک کارگاه. به زودی پس از او گفته شد که به رانندگی یک نقره SUV.

پلیس به نظر می رسد تلاش کرده اند تا او را در اواخر صبح روز یکشنبه در یک ericsson research را پلازا نزدیک Shubenacadie که در آن مغازه داران دستور داده شد به پناهگاه در محل. یک تصویر ارسال شده توسط هالیفاکس کرونیکل هرالد گرفته شده توسط کسی که در صحنه نشان داد که دو اتومبیل به طور کامل مصرف با آتش پرتاب ابر دود.


کارگران با دفتر معاینات پزشکی پاک کردن بدن از گاز بار در Enfield, N. S. روز یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است.

کانادا پرس

آن را فقط در جنوب است که در اینجا جستجو آمد به پایان آن در یک ایستگاه گاز آسفالته که در آن یک نقره SUV باقی مانده در روز یکشنبه.

پائولا Hanrahan چپ کار خود را در نزدیکی این ایستگاه گاز در Enfield, N. S. صبح روز یکشنبه بود چرا که او نگران امنیت او گام به نوه زندگی می کند که در Portapique.

او کشیده به سمت جاده هنگامی که او را دیدم ده ها تن از افسران پلیس در decked سیاه جلیقه فراگیر SUV. یک افسر بود بر روی یک زانو در بالای وسیله نقلیه او با تفنگ حمله کرد و با اشاره به ماشین از طریق پنجره سقفی. چندین نفر دیگر شد تخمگذار پایین در معده خود را در پیاده رو با تفنگ خود را آماده و به نظر می رسد هدف در جلوی درب بزرگ را متوقف کند. سربار او را دیدم یک هلیکوپتر پرواز. Sirens blared در فاصله.

معلوم نیست چگونه Wortman درگذشت.

“سگ شد, خارش در پیاده رو برای رسیدن به ماشین” Hanrahan گفت. “باید شده اند وجود دارد 40 مرد (در خارج از ایستگاه گاز).”

نخست وزیر جاستین ترودو تشکر پلیس برای کار خود و ساکنان جوامع خود را برای همکاری: “قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک.”


افسران RCMP آماده شدن برای یک فرد را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. روز یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است.

کانادا پرس

تام Taggart, یک عضو شورا که نشان دهنده Portapique در شهرداری Colchester گفت که جامعه ویران شد.

“این یک فاجعه است — هیچ راه دیگری در مورد آن” Taggart گفت. “من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد مردم است.”

Taggart توصیف Portapique به عنوان یک “زیربخش در جنگل که در آن مردم هکتار بسیاری در امتداد ساحل.” آن خانه تنها حدود 60 تا 100 اقامت دائم در زمستان, او گفت:. بسیاری از آنها سفر به عقب و جلو بین جامعه و دیگر اقامت در نوا اسکوشیا.

Wortman متعلق به سه خواص در Portapique منطقه Taggart گفت. او نمی داند که Wortman شخصا او گفت: اما صحبت کرده و به او گهگاه در تلفن. Wortman خواهد او را با شهرداری نگرانی از قبیل جاده ها بودن بیش از حد خشن و یا برف بلوس نشان داده نمی شود تا در زمان.

جامعه شناخته شده است که امن یکی Taggart گفت. آن است که اغلب بخشی از دلیل که چرا ساکنان آن را انتخاب. بیدار شدن از خواب به اخبار از تیراندازی به سمت چپ او را در ناباوری.

“این کاملا غیر قابل باور این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما است. من هرگز خواب این اتفاق می افتد در اینجا. سی ان ان یا فاکس نیوز و یا چیزی شبیه به آن — اما نه در اینجا.”

با فایل های از Aileen Donnelly

• ایمیل: [email protected] | توییتر: josephbrean

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>