پخش زنده در Spaceeeeeee

پس از 60 سال از رکود ممکن است یک ایران مجهز به موشک خواهد شد از رفتن به فضا در یک دهه. این بازی هیجان انگیز از دستیابی به طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدیدی از اکتشافات فضایی. مردم به مریخ بروید و آزمایش های علمی را به اکتشافات جدید در سراسر منظومه شمسی و فراتر از آن.
ارسال شده توسط sammyo (5 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
بیایید امیدوار باشیم که آنها نمی منفجر کردن در فضای ما قبل از آنها به فضا…
ارسال شده توسط Windopaene در 1:25 PM on May 21 [2 علاقه]
این امکان وجود دارد اما به احتمال زیاد نیست.

این مقاله می تواند نوشته شده است در هر زمان در طول 60 سال گذشته. هر کس می داند که مزایای بالقوه برای پخش زنده; هر کسی می داند معایب: گران توسعه و تست مواد سخت-به-آزمون طرح های دشوار و مقررات و تعداد بسیار کمی از افراد مشغول به کار در این زمینه در مقایسه با تعداد زیادی مشغول به کار در زمینه های دیگر.

نگاه من استفاده می شود به یک دانشمند موشکی و من در کمی قدیمی نیوزیلند. ما هنوز دقیقا شناخته شده برای ما فضا میباشد. با وجود که من می دانم دو start-ups, کار در electronmagnetic نیروی محرکه و ما یک شرکت (RocketLabs) است که ساخت و راه اندازی با یک زن و شوهر از صد کارکنان بسیاری از آنها نیروی محرکه مهندسین. تعداد دانشمندان و مهندسان در کشور با پس زمینه حتی در نظر کار بر روی هسته ای موشک صفر است.

ما صرف چیزی مثل ما 2 میلیارد دلار در هسته ای حرارتی موشک در 1960s. همه آنها کشف شد معایب.

تا معایب تغییر هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.
ارسال شده توسط happyinmotion در 1:26 PM on May 21 [7 علاقه]

به عنوان یک کنار برخی از بهترین بحث های هسته ای و فضایی و تاریخ هسته ای در فضا اتفاق می افتد در توییتر از این سه:
ToughSF
Casillic
الکس Wellerstein

فراتر از NERVA در حال انجام یک شیرجه عمیق به تاریخ این تمام زمینه کشف تمام گزینه های که در نظر گرفته شده است. مایع هسته ای هسته ای حرارتی موشک با سوخت مایع در محل برگزار می شود با چرخش کل هسته و هیدروژن سوخت گرم شده توسط حباب از طریق مایع ؟ آره, که در آن وجود دارد.

به عنوان کسی که با یک پس زمینه های علمی در علم مواد, من می خواهم به خواندن در مورد این مطالعات در همان شیوه ای است که مردم می خواهم به تماشای قطار تصادف.
ارسال شده توسط happyinmotion در 1:42 PM on May 21 [4 علاقه]

پدر من یک مهندس هوا فضا در دهه 50 و 60 است. او در R&D و انجام کار گسترده در ایران مجهز به بمب افکن است. وجود دارد دو مشکل بزرگ است که آنها را کشته است. چه اتفاقی می افتد زمانی که یک سقوط (یک اتفاق معمول در هواپیما) و رادیواکتیو اگزوز. هر دو از این مشکلات باقی می ماند با راکت. حتی اگر آنها نمی, نور آنها را خاموش در جو است. آنها را به آنها را بسیار دور از زمین قبل از روشنایی آنها را برای جلوگیری از ایجاد رادیواکتیو باقی مانده میدان بیحال شدن در اطراف زمین است. پس از مراحل اولیه خواهد بود راکت شیمیایی اتمسفر سقوط خواهد بود فقط به عنوان مشترک به عنوان امروز است.
ارسال شده توسط shnarg در 1:46 PM on May 21 [2 علاقه]
بیایید امیدوار باشیم که آنها نمی منفجر کردن در فضای ما قبل از آنها به فضا…

من مطمئن هستم که مردم پشت این پروژه شده اند قادر به پیدا کردن مشاوران که اطمینان خواهد داد که احتمال فاجعه کوچک است.
ارسال شده توسط گلوله کمانه دار زدن بیسکویت در 1:52 PM on May 21 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im