اوباما در Lowery: ‘او انجام باتوم طولانی تر و مطمئن تر از تقریبا هر کسی’

باراک اوباما که دعا توسط کشیش یوسف E. Lowery که تلخی سرد بعد در سال 2009 زمانی که او افتتاح شد که این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست پیوست کر از کسانی که عزاداری از مرگ یاد رهبر جنبش حقوق مدنی.

“چه شادی آن را به سازمان دیده بان او را دعا و موعظه. من در قلب او گفت: “ما قصد ندارم به عقب. ما آمده ایم بیش از حد در راهپیمایی بیش از حد طولانی, دعا بیش از حد سخت گریستم خیلی تلخی بلد بیش از حد فراوان و درگذشت بیش از حد جوان به اجازه کسی پشت ساعت در سفر ما به عدالت'” اوباما گفت که بعد از ظهر شنبه.

Lowery اشاره به عنوان “رئیس جنبش حقوق مدنی” درگذشت جمعه در آتلانتا خانه از آنچه که اعضای خانواده می گویند شدند ،

او 98. از بعد از ظهر شنبه یک خانواده گفت: مقدمات مراسم تشییع جنازه بودند و نهایی نشده است.


به مردم منعکس در زندگی خود بیش از 60 سال پس از مردان جوان مانند Lowery جان لوئیس و مارتین لوتر کینگ جونیور مجموعه ای از تغییر و امریکا اندرو جوان گفت: بسیاری از خواهد شد شگفت زده چگونه های مختلف همه آنها از یکدیگر است.

“اکثر مردم فکر می کنم همه ما به عنوان همان است که ما همه باپتیست و AME” گفت: جوان یک شخص رهبر جنبش حقوق مدنی و شهردار سابق از آتلانتا. “اما جو بود Methodist. کتاب هوشع نبی (ویلیامز) بود پروتستان و من در ایالات کلیسای مسیح. ما تا به حال بسیار متنوع تر تعدادی از مردم فکر می کردند.”

جایی بود که تنوع فکری بیشتر آشکار از سال 2007 در طول مبارزه برای حزب دموکرات را به نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2008. جوان مانند بسیاری از رهبران سیاه و سفید بود رفتن سنتی ایجاد مسیر حمایت از هیلاری کلینتون همسر یک رئیس جمهور سابق آنها جوان شناخته شده بود و کار می کرد پس با او در کالج.

Lowery دیدم یک مسیر متفاوت به کاخ سفید و علنا حمایت اوباما از یک جوان سناتور از ایالت ایلینوی آنها چند نفر بودند و حتی شنیده می شود.

“او یکی از اولین کسانی که به رسمیت شناختن است که اوباما می تواند رئیس جمهور” جوان گفت:. “من نمی دانم اوباما در همه. اما جو همیشه می تواند تشخیص استعداد. و او نه تنها به رسمیت شناخته استعداد اما او متعهد شد که اجازه مسابقه می تواند یک مانع در برابر اجرای این کشور است.”

اوباما را ضرب و شتم کلینتون در اولیه و کاخ سفید است. Lowery خواهد تحویل نیایش اوباما در مراسم تحلیف و اهدا می شود یکی از دولت او اولین مدال ریاست جمهوری آزادی است.

می خندد جوان در خاطره.

“جو درست بود” جوان گفت:.

روز شنبه, افکار Lowery آورده می خندد لبخند و اشک از سراسر کشور از کسانی که در عزاداری او.

“ما سپاسگزار برای آنچه که او را برای این کشور است. او انجام باتوم طولانی تر و مطمئن تر از تقریبا هر کسی” اوباما گفت. “این آبشار به بقیه از ما در حال حاضر به آن را انتخاب کنید و هرگز توقف حرکت رو به جلو تا زمانی که ما در پایان آنچه را که او آغاز شده که سفر به عدالت است.”

“با عبور از Rev. Joseph Lowery جهان از دست داد و یک رهبر معنوی – یک حکیم که قابل درک است که سیاست نه جدا از ما هستند اما داستان که ما در حال حاضر به شود” گفت: دولت سابق قانونگذار و فرمانداری نامزد استیسی آبرامز. “ممکن است چهره خدا لبخند بر جدیدترین فرشته صلح و آرامش برای خود و عزیزانمان.”

بومی هانتسویل آلاباما Lowery به آتلانتا نقل مکان کرد در سال 1968 پس از ترور شاه. در آتلانتا او pastored دو کلیسا و خدمت به عنوان رئیس جمهور از رهبری مسیحی جنوب کنفرانس در ساخت علامت خود را در شهرستان.

“در حالی که او در جهان مشهور رهبر جنبش حقوق مدنی او یک بخشی به یاد ماندنی از روستای ما شناخته شده به عنوان آتلانتا گفت:” آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین. “دکتر Lowery شده است همیشه حاضر بخشی از تار و پود آتلانتا از رهبری SCLC به pastoring آبشار کلیسای متحد متدیست به سادگی مشارکت خود را در بسیاری از رویدادهای بزرگ و کوچک در سراسر جامعه ما است. در حالی که ما واقعا دست حضور او در اینجا بر روی زمین به عنوان او اغلب به یاد ما او را در صبح است.”

برنیس پادشاه, پادشاه جوانترین پدر و مدیر عامل این مرکز پادشاه گفت که آن را سخت به تصور کنید که یک جهان یا یک آتلانتا” بدون مرد او می دانست که به عنوان “عمو جو.”

“من سپاسگزار برای یک زندگی خوب زندگی می کردند و برای نفوذ خود در معدن” شاه گفت.

والری جارت بالا مشاور اوباما به نام Lowery یک “مناسب و معقول انسان با خوشمزه بازیگوش حس شوخ طبعی” در حالی که

برگرد. Al Sharpton او را به نام “یک مربی پاستور و دوست به من.”

“جهان به مکانی بهتر به خاطر او و من بهتر است فرد به دلیل سرمایه گذاری خود را در” Sharpton گفت.

آتلانتا فالکونز سازمان توییتی که او “یک رهبر واقعی و نماد در شهر ما” و Rev. جمال هریسون برایانت کشیش ارشد جدید تولد, Missionary Baptist Church, به خاطر آن است که Lowery شد اولین سخنران مهمان در قبلی خود کلیسا در سال 2000.

“Dr. Joseph Lowery نشان دهنده همه چیز است که محترم در مورد خدمات عمومی. او به معنای واقعی کلمه استاندارد به صورت اخلاقی و رهبری موثر. جنبش حقوق مدنی هیچ بیشتر قهرمان و نسل محروم و کمتر جوامع مدیون او بدهی قدردانی” برایانت گفت. “پس ما با مکث به تأمل در خود بسیار زیاد میراث, بزرگترین ادای احترام ما می توانیم به خودمان متعهد به کار و مردم او مراقبت عمیقا در مورد.”

Lowery هرگز علنا حمایت حزب دموکرات برای سال 2020 اما هر دو از نامزدهای تسلیت گفتند شنبه.

“آخرین شب بزرگ Rev. Joseph E. Lowery گذشت ترک یک علامت پاک نشدنی در تاریخ کشور ما به سمت پیشرفت” گفت: حزب دموکرات پیشتاز جو بایدن. “او هرگز منحرف در روح خود و در حل و فصل برای پایان دادن به بی عدالتی در هر کجا که او آن را دیدم. افکار و دعاهای ما با خانواده اش.”

“Rev. Joseph Lowery بود titan حقوق مدنی گفت:” برنی سندرز. “او در پشت برگ های باور نکردنی میراث مبارزه برای عدالت است که ما باید رو به جلو در هر روز است. افکار ما هستند با Lowery خانواده است.”

در صفحات رسانه های اجتماعی فیلمساز Tyler Perry نوشته شده یک سری از عکس های گرفته شده در سال 2012 در آتلانتا استودیو Lowery و اوباما. در یکی از عکس ها در آمریکا و اولین رئیس جمهور سیاه متمایل به پایین به چه پری به نام “عظمت مردی که ایستاده بود قبل از اینکه هر دوی ما. ریاست جمهوری بشریت در بهترین حالت آن است.

“(اوباما) می دانست آنچه که من آرزو می کنم تمام جهان می دانستند. دکتر لوری یک مرد بود کمک کرد که حرکت این کشور به مکانی بهتر” پری گفت. “همه ما باید سپاسگزار برای کار باور نکردنی از طریق جنبش حقوق مدنی تمام راه را تا عبور خود را. انسان های شگفت انگیز, عاشق, نوع, خنده دار یک حقیقت گوی و یک شفا دهنده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net