طاعون داستان: بی گناهی [YouTube][بازی تریلر] “طاعون داستان: بی گناهی باز می شود در یک صحنه شاعرانه بازیگوشی: یک دختر نوجوان Amicia پیاده روی سگ خود را از طریق یک جنگل پاییزی در 12th قرن فرانسه, سنگ زنی باشگاه داغ سیب از درختان بلند با استفاده از سنگریزه پرتاب از یک تیرکمان بچه گانه. اگر این “بی گناهی” از این بازی به عنوان آن را بازی می کند اما زودگذر cameo نقش در درام. قبل از روز است Amicia سگ مرده است پاره پاره از هم جدا شده توسط یک خرمن کوبی جمعی از هار حشرات موذی – همراه با زندگی سابق خود را از افتخار به عنوان یک نجیب پاره پاره از هم جدا شده توسط سربازان تفتیش عقاید اراذل و اوباش اقدام به نمایندگی از یک اندازه و فاسد کلیسا. Amicia و او را برادر هوگو یک پسر که رنج می برد از بیماری های خون و صرف روز خود را در زردي زندان فرار خانواده و مستغلات و شروع به انتخاب کنید راه خود را از طریق حومه شهر خصمانه تبدیل شده. این یک داستان بی گناهی در مقابل تجربه, از کودکان در مقابل خراب جهان بزرگسالان با همه آن آفت جسمی و ایدئولوژیک.” [از طریق: نگهبان]

• طاعون داستان: بی گناهی در مقابل مرگ سیاه [یوروگیمر]

“چگونه شما مقابله با یکی از وحشتناک ترین حوادث در تاریخ اروپا در یک بازی ویدئویی? طاعون داستان: بی گناهی است که در فرانسه در سال 1348 در آغاز از بدترین شیوع طاعون امروز شناخته شده به عنوان “مرگ سیاه” و در اواخر قرون وسطی به عنوان بزرگ مرگ و میر. در عرض فقط چند سال بیشتر از اروپا تبدیل شده بود نابود طاعون و بسیاری از معاصران بر این باور است که پایان جهان در دست بود. امروز مورخان تخمین می زنند که به طور متوسط در حدود نیمی از جمعیت اروپا قربانی مرگ سیاه. طاعون داستان نیست خجالتی در مورد آوردن ما به صورت چهره به چهره با غیر قابل تصور توده مرگ آورده سیاه مرگ است. اجساد همه جا انباشت اشیاء بدست آمده تا به صورت اتفاقی و پرتاب به گورهای دسته جمعی و یا فقط دروغ گفتن در وسط خیابان. اگر شما می توانید از معده یک بازرسی دقیق تر شما قادر خواهید بود به نقطه داستان سیاه buboes بزرگ ورم در گردن و کشاله ران یا زیر بغل. این چشم انداز در حال ترسناک شبیه به گفته های شاهدان عینی از مرگ سیاه که صحبت از متروک خیابان پر از مرگ کامل گورستان و با عجله حفر چاله است که در آن مرده قرار داده شد لایه بر لایه و یا در سخنان معاصر وقایع Marchionne دی Coppo استفانی در شیوه ای از یک لازانیا. […] به نظر می رسد روشن است که یک بازی که در آن شخصیت ما به طور تصادفی قرارداد یک بیماری ناتوان کننده و کشنده بیماری خواهد بود تقریبا unplayable. طاعون داستان مردد برای یک رویکرد متفاوت و تلاش برای ایجاد خطر بیشتر graspable توسط materialising نامرئی دشمن در شکل swarms از موش. در این بازی به ما گفته شده است که این موش گزش است که انتقال طاعون اما تنها خطر واقعی برای ما به عنوان بازیکنان بسیار مستقیم یکی بودن swarmed بلعیدم و در عرض چند ثانیه. اگر سیل از موش است که به منظور کار به عنوان یک نوع استعاره و یا ایستاده در وحشت و کوشندگی از مرگ آن را به طور کامل موفق باشد.”

• طاعون داستان تیره و وحشتناک بازی در مورد کودکان و نوجوانان بازمانده از احتمالات غیر ممکن است [آستانه]

“جهان خارج است نه جای خوبی. طاعون ویران کرده کشور چند که خوش شانس نیست تسلیم به بیماری تبدیل شده اند دیوانه با پارانویا. زمانی که Amicia و هوگو سر به یک روستای نزدیک در جستجوی کمک به همه آنها روبرو می شوند بلافاصله تلاش می کند تا آنها را بکشند. این وحشتناک هراسناک نژاد به ایمنی. حتی بدتر در شب swarms از مرگبار موش و تفتیش عقاید سپاه پاسداران به طور مداوم در مواظب برای خواهران و برادران. جهان احساس می کند تقریبا به طور کامل خصمانه به حضور شما. طاعون داستان است که احتمالا بهترین توصیف به عنوان یک بازی خفا هر چند که شما چگونه با آن ارتباط برقرار در مورد وضعیت بستگی دارد. با انسان آن مقدار زیادی از رخنه در اطراف با استفاده از حواس او را پرت مانند شکست گلدان برای منحرف کردن توجه, بنابراین شما می توانید گذشته. وقتی که می آید به موش آنها وحشت زده به طوری که شما به خودتان پیدا کنید با استفاده از آتش را به مسیر از طریق بیمار swarms. گاهی اوقات شما باید برای مقابله با هر دو به طور همزمان: یک نگهبان دارای حق اعمال یک فانوس ممکن است تکاپو در اطراف نگه داشتن موش در خلیج. آن را آهسته تجربه حق تا آن را — و پس از آن شما به خودتان پیدا کنید در یک پاچه اجرا برای زنده ماندن است.”

• طاعون داستان: Innocence – تلخ و نگران کننده [رمز]

“یکی از خوفناک ترین صحنه در یک طاعون داستان: بی گناهی است eponymous طاعون تجلی در قالب لعنت موش. این حشرات موذی را نحس, آخرتی حضور خود را پی در پی screeching و خارش بر روی سنگ پیاده رو و بالای انبوهی از اجساد برای ساخت یک کابوس, ناهنجار, din. مانند لجن فاضلاب این موجودات پور از شکاف نسبت به خود بی خبر قربانیان ravaging آنها را تا زمانی که فقط پوست و استخوان است. آن را فوق العاده عجیب و غریب و ژیان چشم–یکی که معطل خواهد شد را در ذهن خود ساعت بعد. اما حتی اگر این موش ها حضور ثابت در بی گناهی آنها صرفا به عنوان پس زمینه برای آن بیشتر لحظات تند و تلخ شامل دو کاراکتر شما صرف بخش عمده ای از وقت خود را با: Amicia و Hugo de سخن یک جفت خواهر و برادر جوان که به طور ناگهانی محوری به این hellscape از جنگ و طاعون. مجموعه ای در میان جنگ صد سال طول قرون وسطی راحتی خواهران و برادران یک بار می دانستند که کودکان به یک نجیب خانواده فرانسوی شده است بی رحمانه در هم شکسته. مرگ سیاه نیز ساخته ترور بر کشور بخش عمده ای از جمعیت فرانسه یا در حال مرگ از طاعون و یا توسط موش خورده. ترکیب این تفتیش عقاید متعصب گروه از شوالیه ها مشتاق به گرفتن دست خود را در گذشته از ده سخن فرزندان. احاطه شده با لجن استخر کثیف موش و مرگبار شکار شوالیه آنها را در هر نوبت این دو نیاز به جمع آوری خود را عقل تکیه بر stealthier وسیله ای برای فرار از این ظروف سرباز یا مسافر. اما نه تنها شما را مجبور به حرکت از طریق تیمارستان به عنوان نوجوان Amicia شما همچنین باید به مراقبت از پنج سال هوگو; او هراس و فریاد برای Amicia زمانی که او سرمایه گذاری بیش از حد دور از او-“

• طاعون داستان: Innocence – O’ هر دو خانه های خود را! [Rock Paper Shotgun]

“اگر شما دیده می شود هر چیزی از طاعون داستان آن خواهید بود موش. یک خروشد نوشتن دریای چشم های قرمز و خیس تق و لق بلعد که هر چیزی گوشتی آن را به تماس با اما ترس از نور است. موش فن آوری بر روی صفحه نمایش است که واقعا قابل توجه خود بدن کمی جست و خیز کردن و تقلا بیش از یک دیگر به نحوی در حال حرکت هر دو به طور مستقل و به عنوان یک واحد و سر و صدا آنها را گریتینگ و با صدای بلند و وحشتناک است. به عنوان امواج فروکش قبل از خود را مشعل در آنها آشکار محروم چسبنده اسکلت یا نیم خورده بدن مانند بیت از یک کشتی قدیمی poking در جزر و مد. طاعون داستان بسیار گت. اما آن را به خوبی در آن متغیر تیره تر صحنه مانند یک موش آلوده مهتاب قبرستان و یا یک مزرعه احاطه شده توسط انبوه لاشه خوک با روشن لحظات مهلت که در آن شما و شخصیت می تواند همه اخراج خود tensely برگزار بکشید. همان بازی می تواند نگاه زیبا و مغناطیسی افتضاح در همان زمان. طاعون داستان یک داستان است که راه دقیق تر از فرار به ایمنی جیغ وداد بازی کردن من انتظار داشتم که مربوط تبارها و قدرت باستانی و بسیار بد رهبر از انجام تفتیش عقاید بسیار بد صدا. Amicia و هوگو اجرا از stabby متعصبانه مذهبی چنگال تفتیش عقاید به نواختن می bitey دندان از مرگ با یک طرف گشت به صد سال جنگ بین فرانسه و انگلستان و سپس به تفتیش عقاید و طاعون دوباره. گاهی اوقات هر سه دریافت ترکیب شده و آن را باعث می شود بازی جالب و چالش است که شما می توانید رویکرد در راه های مختلف.”

• طاعون داستان: Innocence – Drat [Push Square]

“این آزادی است که شاید در آن سفید بند انگشت بهترین زمانی که شما در برابر یک فساد خون آشام موش که قتل شما باید به شما گام به دور از یک منبع نور است. این توالی به طور موثر تکامل به drawn-out پازل که در آن شما باید با استفاده از همه توانایی های خود را به منظور ایجاد یک عبور امن از طریق جوندگان. گاهی اوقات این شامل طعمه; بار دیگر شما نیاز به سوزاندن مواد ، عنوان نشانی از یک کار قابل تحسین از اختلاط مکانیک تا به معرفی مشکلات جدید راست و در طول زمان اجرا, اما آن را نمی تواند کمک کند اما احساس خالی. با یک کمپین هل دادن تا 15 ساعت خوانده شده را علامت شما به خودتان پیدا کنید نورد چشمان خود را به عنوان شما تلو تلو خوردن به دیگری دراز خفا یا موش فرار دنباله آن می شود تکراری حتی اگر پازل و پس زمینه را تغییر دهید. این ماجرا کاملا نمی دانند که آنچه در آن می خواهد. وجود دارد تقریبا جنبه آموزشی برای راه طرح گستراند submerging شما به تلخ دوره از تاریخ است که نمی توانید یک مقدار عظیم از pup. coupon drop in. در همان زمان آن را به سادگی نمی تواند مقاومت در برابر معاشقه بی ارزش با supernatural – تقریبا مانند نویسندگان نمی تواند به خود کمک کند.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (3 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

آن را دوست داشتم. پازل هوشمندانه با صدای بازیگری و برخی از بهترین مدل های شخصیت در هر بازی که من بازی کرده اند. رابطه بین Amicia و هوگو بود به خصوص به خوبی انجام می شود اما واقعا در میان همه بچه ها در داستان است.
ارسال شده توسط Arch_Stanton در 4:00 بعد از ظهر در آوریل 14
واشنگتن پست به حال Covid-19 روز رسانی داستان در مورد نیواورلئان حرکت این جمعیت بی خانمان به خالی اتاق های هتل و آنها با اشاره به undelightful چیز عالی در مورد چگونه نیواورلئان موش گرسنه از رستوران و بار, تعطیلی بودند و خزيدن به سمت چادر شهرستان.
ارسال شده توسط سیم در 4:11 PM در آوریل 14
خود من نقد نبود درخشان بلکه تعجب آور نیست که من تمایل به بسیار کمی صبر بیشتر با پیاده سازی از خفا توالی در بازی به طوری که واقعا خیلی از آن خود وارد. من شده اند بسیار خوشحال با کلی تجربه قبل از چک کردن اگر وجود داشت مقدار کمتری گشت-پاسداران stealthing گذشته و بیشتر در موش صحرایی-ازدحام نور پازل.

نقد و بررسی من jotted زمانی که پذیرش من فقط نمی خواهم به آتش آن دوباره: Enh. برخی بسیار بزرگ موش swarms مناسب و معقول voiceacting عالی فضای اما overstays خود خوش آمدید با uninspired instafail خفا پازل و یک تعداد انگشت شماری از ?عمل ؟ توالی که در آن مشکل اصلی کشتی است با کنترل است که گاهی اوقات بیش از حد تهاجمی در مورد قفل کردن بر روی هر چیزی اما سر و یا فانوس یا فلان چیز شما باید یک تقسیم دوم به ساقه قبل از فوق instafail دولت اتفاق می افتد.

پست های بازرسی در حال پاشیده سخاوتمندانه اما اغلب قرار است دقیقا به عنوان instafail-دولت-retry بازرسی نباید–آن را بیش از حد اغلب طراحی شده به طوری که قهرمان ما و escortee du jour اجرا به گارد و نگهبان B مسدود کردن مسیر که پس از آن باید بیست ثانیه از نمایشگاه گفت و گو در هر یک از دیگر قبل از شروع خود را کنسرو مسیرهای گشت زنی به مخفیکاری گذشته است. ایست بازرسی در اینجا این است که همیشه بلافاصله قبل از کنسرو گفت و گو و حتی کوتاه قطعه شده, کنسرو شده گفت و گو برو از جوی به تحریک به enraging به خصوص که برخی از خفا puzzlings احساس خیلی بیشتر آزمون و خطا مبتنی بر از اعدام-شکست بر اساس.

وجود دارد کاملا غیر ضروری تهیه-و-ارتقاء سیستم ماجرا به بازی به وضوح نتیجه فقط تیک تاک کردن طراحی چک باکس; آن شامل رفتن hilariously از راه خود را (تیراندازی جو در سمت راست پا در فرایند) برای جمع آوری پراکنده منابع; در حرکت صعودی هیچ یک از ارتقاء به خصوص لازم و یا قدرتمند (کیسه-فضای آنهایی که مسلما تنها آنهایی که به در اولویت قرار گرفتن بلافاصله به عنوان ارتقاء منابع از تعداد و نوع که شما اغلب خواهید بود اشباع در حمل یک اما تقریبا هیچ یک از دیگران و اگر شما در حال رفتن به شرکت در یک بازیکن را جمع آوری و احتکار غرایز است که نوع نتیجه غم انگیز است).

TLDR: شروع عالی و فضای sags در وسط و سپس اوجی فصل به طور ناگهانی ساخته شده من متوجه علاقه من به دیدن آن به پایان رسید بود zeroed ، قطعا خوشحالم که من صبر کردم تا آن را در فروش است!
ارسال شده توسط بنیادی در ساعت 6:16 PM در آوریل 14

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im