مسابقه رسمی کردن مردم اجرا ‘شخصی AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه’

در حالت عادی چهارم جولای هزاران نفر از دوندگان خواهد بود جشن روز استقلال در سالانه Atlanta Journal-Constitution هتل هفت افراز جاده مسابقه.

با توجه به coronavirus نگرانی در این مسابقه به تعویق افتاده است در این سال و مقامات اصرار دونده سعی کنید برای اجرای مسیر معمول به عنوان جاده ها مسدود نمی کردن.

بنابراین بسیاری از دوندگان در حال ایجاد تجارب خود را.

برایان و سیسیلیه Benefield عمل ماریتا غذا تور و به نظر می رسد مانند آنها برنده “ماریتا میدان مسابقه جاده” را اختراع کردند این صبح است.

بسیاری از مردمی در جشن شخصی خود اجرا می شود در سراسر مترو آتلانتا و فراتر از آن:

2020 AJC مسابقه دو جاده است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای روز شنبه, نوامبر. 26 روز شکرگزاری. از آن خواهد شد اولین بار است که Peachtree اجرا خواهد شد در یک روز دیگر از جولای 4. این مسابقه برای اولین بار اجرا در سال 1970.

آتلانتا آهنگ باشگاه اعلام کرد این تغییر نیاز به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان, AJC خبرنگار کن Sugiura قبلا گزارش شده است. خطرات ناشی از آوردن 45,000 شرکت کنندگان همراه با طرفداران مسابقه داوطلبان و پرسنل پشتیبانی در نزدیکی آگاهانه حرکت می کند.

آتلانتا آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, غنی Kenah همچنین با اشاره به “کلی خستگی عامل توسط کسانی که در جامعه پزشکی اولین پاسخ” که مورد نیاز خواهد بود برای حمایت از این مسابقه است.

این حرکت نا امید بسیاری از دوندگان اما برانگیخت مقدار زیادی از خلاقیت در میان کسانی که مصمم به توری تا امروز.

تبریک به همه این ورزشکاران اختصاص داده شده!

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *