در سال 1985 ThunderCats عرضه (یوتیوب تریلر + معرفی 3 دقیقه) و زد 130 قسمت بیش از 4 فصل (Thundercats.org قسمت راهنمای) ترویج به عنوان “یکی دیگر از فرزندان متحرک فانتزی [و…] درس مورد احترام و دوستی و راستی و صداقت و عدالت” (رنکین باس PRpage). آنها نیز به فروش می رسد بسیاری از اسباب بازی ها (Thundercats.org). این نشان می دهد بوت در سال 2011 (YT, 2 دقیقه تریلر; قبلا) توسط Studio 4°C (قبلا) برای شبکه کارتون. در حال حاضر CN را راه اندازی مجدد این سری دوباره (خونریزی سرد) اما در حال حاضر آن را احمقانه و دیوانه وار و عجیب و غریب, با سرد اقدام عناصر (سرگرمی هفتگی مصاحبه). به اندازه کافی صحبت کردن با این کارتون! YT لیست پخش هدایای تبلیغاتی رسمی کلیپ ها و CN به دو قسمت آنلاین در حال حاضر.
ارسال شده توسط گه نور دزد (22 کل نظرات) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
ThunderCats است تا 80s; 21 C متعلق به Lumbercats!
ارسال شده توسط GenjiandProust در 1:33 PM در فوریه 15 [7 علاقه]
پاداش لینک کلیک کنید:
– ThunderCats اصلی نقشه های نمایش دهنده لئونارد استار (Mltshp)
– 11 صوتی آلبوم ep از صدای بازیگران اصلی ThunderCatsمیزبانی Thundercats.org که در آن لازم به ذکر است که این آلبوم ep تایید شده است به عنوان واقعی توسط ThunderCats صدای بازیگر لری کنی (صدای شیر-O در میان شخصیت های دیگر). [بله اینها زشت و ناپسند کلیپ های صوتی در اطراف شناور ‘خالص در اوایل 2000s.]

قبلی Thundercattiness:
– رعد و برق, رعد و برق, thundercats LOL! (MADtv انیمیشن کوتاه)
– Mais بیایید ببینید که چه کسانی T-Minous است تا به (کلیپ از سری اصلی redubbed در کاخون فارسی)
– هیچ Wilykit یا Snarf??? (Thundercats: این (live action) تریلر فیلم; info) — به اشتباه با این اقدام زنده fan-made تریلر
ارسال شده توسط گه نور دزد در 1:42 ب. ظ در فوریه 15 [1 علاقه]

و من توجه داشته باشید که مردم متنفر از این راه اندازی مجدد. ThunderCats سر و صدا نقد و بررسی: بدترین اکثر زباله کارتون از سال 2020 می رسد! برخی از پس زمینه های بیشتر در رول از اطلاعیه ها برای این نمایش و فن خشم از طرفداران از 35 سال پیر اصلی و 2011 راه اندازی مجدد.

Thundercats سر و صدا بدتر از ما فکر و ما امید زیادی برای شروع با. 🙁 بیشتر از یک زمان را از آنچه من حدس می زنم در محلی که تمرکز بر این واقعیت است که این شادی goofball شخصیت های کارتونی به نظر نمی آید مانند واقعی گربه ها. آیا شما دیده می شود سری اصلی? و یا راه اندازی مجدد ؟

به هر حال من واقعا لذت بردم از این قسمت (آنها حدود 12 دقیقه) و به عنوان کسی که می تواند آواز خواندن همراه به اصلی themesong, من خوشحالم برای دیدن نشان می دهد lampooning اصلی کارتون است. آن … بزرگ نیست.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 1:47 PM در فوریه 15 [1 علاقه]

من فکر می کنم این است که مورد علاقه من در خشم بیش از این سری جدید. که mjtanner بررسی … عالی نیست. داوران تصمیم می گیرید چه چیزی یک راه اندازی مجدد است که “قرار بود” و پس از آن تقصیر این سری جدید برای جلسه خود را تعریف.
ارسال شده توسط 1adam12 در 1:57 PM در فوریه 15 [2 علاقه]
آمد اینجا برای دیدن اگر کسی تا به حال نوشته شده دید و البته lol.

“شما … شما رو به ضربه محکم و ناگهانی از آن شیر-o تماس Thundercats قبل از…”
“Shutup شما f***!”
ارسال شده توسط memebake در 2:22 PM در فوریه 15

کلیک CN شبکه لینک
می بیند سبک هنری
بسته tab

آن را به یاد چیزی است که حداقل های مورد علاقه من راه اندازی مجدد برای تاریخ.
ارسال شده توسط FirstMateKate در 2:32 ب. ظ در فوریه 15 [4 علاقه]

Samoflange.
ارسال شده توسط: darkstar در 2:41 PM در فوریه 15 [4 علاقه]
[و…] درس مورد احترام و دوستی و راستی و صداقت و عدالت

بنابراین bumpf به ما می گوید باید آن را آمریکایی است. من حدس می زنم که همچنین توضیح می دهد که چرا هیچ درس در مورد بستر سینی.
ارسال شده توسط biffa در 2:48 PM در فوریه 15

آن را مانند بسیاری از 80s, کارتون های ارزان ساخته شده نیم ساعت اسباب بازی ad. رن و Stimpy نمی تواند رسیدن به سرعت به اندازه کافی.
ارسال شده توسط GallonOfAlan در 2:57 PM در فوریه 15 [3 علاقه]
بله! لطفا! نگاهی که احمق لعنتی نشان می دهد و از آن لذت ببرید با آن!
ارسال شده توسط phooky در 3:09 ب. ظ در فوریه 15 [1 علاقه]
صحبت از “ارزان ساخته شده نیم ساعت اسباب بازی تبلیغات” به نظر می رسد وجود دارد همچنین یک کارشناسی ارشد از جهان راه اندازی مجدد در راه خود را. من نمی توانم بگویم من تماشا اصلی (و یا تماشای یکی از جدید) اما صدای ریخته است همه ستاره. به نظر می رسد کوین اسمیت در زمان هر بازیگر سرب استخدام Andrea رومانو برای Timm و دینی بتمن و عدالت لیگ سری و افزود: در یک دسته کامل از sci-fi تلویزیون و فیلم ستاره و چند نفر دیگر که انجام شده است صدا-کار در سال های اخیر است.
ارسال شده توسط sardonyx در 3:11 PM در فوریه 15 [1 علاقه]
Thundercats بود احتمالا اولین کارتونی که من به عنوان یک بچه و دوباره تنها می شود شگفت زده در چگونه *بد* در آن بود. انیمیشن کاملا وحشتناک با “تنها بخشی از قاب که متحرک به عنوان پس زمینه تکرار اسلاید توسط زیر” سبک است که من بعدا متوجه شدم تقریبا همتراز برای دوره در بسیاری از کارتون من دوست داشتم به عنوان یک بچه.

سپس دوباره کسی که در توییتر به تازگی با اشاره به این که در قلب نشان می دهد که یک گربه است که یک غول اشاره گر لیزری و زمانی که او نیاز به کمک به او چشمک می زند و آن را در اطراف و گربه های دیگر می آیند در حال اجرا است. بنابراین وجود دارد که.
ارسال شده توسط Ghidorah در 3:33 PM در فوریه 15 [10 علاقه]

بله! لطفا! نگاهی که احمق لعنتی نشان می دهد و از آن لذت ببرید با آن!

بنگر: Thundercats زنده دیدنی (از طریق Superpunch)
ارسال شده توسط کترا در 3:37 PM در فوریه 15 [3 علاقه]

من گربه سیاه و سفید و نارنجی گربه با نام مستعار Panthro و شیر-O.
ارسال شده توسط تا هیولا در 3:49 PM در فوریه 15 [2 علاقه]
> کارشناسی ارشد از جهان راه اندازی مجدد در راه خود را.
که خط خوب است تا بیایید امیدواریم که کوین اسمیت می رود مایل اضافی و استخدام کسی به غیر از Kevin Smith به نوشتن آن است.
ارسال شده توسط lkc در 4:17 PM در فوریه 15 [3 علاقه]
من 16 هنگامی که آن را پخش اصل. من می خواهم دیده می شود مقدمه در حالی که نگهداری از کودکان و در مدرسه ما عاشق جیغ “رعد و برق, رعد و برق, Thundercats! HOOO!” در طول مسیر عمل برای برخی از دلیل.

که یکی و Jem; کسانی که نشان می دهد ممکن است انت اما حداقل آنها تا به حال خوب معرفی تم. نمی توانستم به شما بگویم در مورد نشان می دهد اما من دوست داشتم این تم.

و من در حال حاضر این یادآوری.
ارسال شده توسط قطرات در 4:36 PM در فوریه 15 [1 علاقه]

Ah بیشتر استیون جهان سبک انیمیشن.

در حال حاضر من خوار شمردن آن است.

PS: من مطمئن هستم که برخی از شما در حال هار طرفداران استیون جهان. به عنوان خوب به عنوان آن ممکن است به سبک انیمیشن رندر شده آن را unwatchable برای من. با عرض پوزش.
ارسال شده توسط drivingmenuts در 5:55 PM در فوریه 15 [3 علاقه]

وجود دارد مقدار زیادی در اینجا من را دریافت نمی, و آن را نه مانند بلند کردن یک سنگ و دیدن موجودات عجیب و غریب فرضا دور:

  • من واقعا نمی توانید نفرت برای سبک به نظر می رسد طراحی شده برای بزرگ و قابل خواندن عبارات است که ارزان به تحریک و تشجیع کردن. (می خواند چند ضلعی مقاله) اوه خوب بیش از حد بسیاری از مردم در زمان فیلم predator با یک وبلاگ به طور جدی
  • من نمي دونم چرا شما می خواهم به راه اندازی مجدد Thundercats دو بار در سال از هر یک از دیگر. چه راه اندازی مجدد سیستم Thundercats حتی شما مگر اینکه شما رو اسباب بازی برای فروش ؟ این نوع از محدود به عنوان یک ویژگی و آن را ندارد پتانسیل چیزی مانند او-Ra به استفاده از چه اصلی در جدول سمت چپ (سرد دعوا با swordswomen) و چیزهایی که اختراع شده است از آنجا که به خوبی مناسب (شمشیر لزبین). و کسانی که در راه اندازی مجدد و گفت: “این کار نمی کند, اما شما می دانید چه کار می کند ؟ این را به عنوان یک کمدی مسخره’. آیا واضح تر پاسخ بود ” این کار نمی کند و اجازه ترک آن را در گذشته؟’ شخصیت اصلی نام یک شیر به نام شیر-O. منظورم این است که به وضوح هیچ کس مراقبت.
  • من نمي دونم چرا شما می خواهم به راه اندازی مجدد یک کاریکاتور در همه مگر اینکه شما تا به حال به فروش برساند. سن بچه ها از خواص هر پنج سال یا بیشتر است چرا که آنها در حفظ طراوت لاک پشت های نینجا و بازی Scooby دوو (اگر چه آنها نگه داشته ام همان لعنتی عضو باند طرح حتی اگر آنها 50 سال از مد در این نقطه) اما برای چیزی شبیه به Thundercats هیچ وفاداری به نام تجاری و یا به رسمیت شناختن وجود دارد. شما با تکیه بر دهه پالایش مانند لاک پشت های نینجا است. چرا که نه فقط یک چیز جدید به جای اینکه مدیون به, خلاق, انتخاب اسباب بازی-تجاری عصر?
  • من نمي دونم چرا مراقبت از بزرگسالان در مورد کودکان و نوجوانان کارتون. اگر آنها به خوبی ساخته شده و کار برای یک خانواده مخاطبان که خوب داستان خوب داستان و من امیدوارم که برای به اشتراک گذاشتن آخرین Airbender با بچه های من روزی. اما مگر اینکه شما یک پدر و مادر, کاریکاتور شما را دوست ندارند در حال امروزه با خیال راحت. من اصلا به اختصاص هر گونه انرژی به PJ ماسک وجهامن در دانش است که آن را به ناپدید می شوند در چند سال.

ارسال شده توسط Merus در 6:50 PM در فوریه 15 [1 علاقه]

بسیار نسخه های اخیر از Scooby دوو به روز رسانی کمد لباس Scooby باند به معاصر است. Merus اظهار نظر تاسف خطا.
ارسال شده توسط Merus در 7:03 PM در فوریه 15 [1 علاقه]
مورد علاقه من بیت از چند ضلعی مقاله توسط کسی ارائه هومر سیمپسون در (نه واقعا) “CalArts سبک” اگر به عنوان آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است به لرزش تا یک کارتون که توسط تعداد زیادی از طرفداران’ حساب (احتمالا بسیاری از کسانی که در ساخت همه سر و صدا در مورد Thundercats در حال حاضر) نبوده است, خنده دار و یا مربوط به پس قبل از دولت کلینتون.
ارسال شده توسط هالووین جک در 7:15 PM در فوریه 15
من شگفت زده در چگونه viscerally من نمیخواستم هنر ، آن را به عنوان اگر طراحان می گویند “شما. شما بیش از حد احمقانه به داستان ما بدون مسخره بیش از بیان شخصیت ما است.”
ارسال شده توسط cowcowgrasstree در 8:58 PM در فوریه 15 [1 علاقه]
گوش من در اینجا قدردانی ظریف رندر سایه از آناتومی بدن انسان درست چمن و من نمی خواهم برای دیدن هر یک از شما بچه ها در آن است.
ارسال شده توسط بیصدای پاسخ در 9:30 PM در فوریه 15

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de