اوه خدای انباشت.

چرا من هنوز بازی Skyrim? [PC Gamer] “سفر به Savage Planet. اژدها تلاش سازندگان 2. ققنوس نقطه. Star Wars Jedi: Fallen سفارش. Shenmue 3—کسانی که فقط برخی از بازی ها من هنوز به پایان برساند در چند ماه گذشته است. برخی از من حتی آغاز شده است. در این نسبتا آیش دوره برای PC منتشر شده من شمع از شرم است به نحوی هنوز هم در حال رشد است. من باید ابتلا به بازی ها است که راه اندازی شده در رک و پوست کنده احمقانه سپتامبر-به-نوامبر 2019 تنگنا. من نیاز به پاک کردن تخته سنگ تا من آماده هستم و تازه برای عذاب ابدی Resident Evil 3 و Cyberpunk 2077. به جای ترین شب های هفته در دقیقا به همان شیوه به عنوان اگر من در زندگی است که کارگردان dullest فیلمنامه قابل تصور است: با شام انجام می شود و شستشو به یک طرف من حدود یک ساعت از زمان بازی اگر من می خواهم برای رفتن به رختخواب در یک ساعت مناسب داشتن. من هر قصد شروع چیزی جدید و یا ساخت یک beeline برای اعتبار در یک بازی من یک بار به یک طرف قرار داده. سپس وجود من: من بازی Skyrim دوباره.”
ارسال شده توسط صدای فش فش (61 دیدگاه کل) 12 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من همیشه بازی Stardew دره.

سلام CA فقط منتشر شد یکی دیگر از محتوای رایگان ارتقا با 1.4 و او قول داد دیگر در 1.5. و با وجود همه این مدها من هنوز محاکمه نشده اند. و من هنوز هم دیده نمی شود هر کس 10 قلب اجازه دهید به تنهایی 14 قلب حوادث.

به علاوه من می توانم بازی در 20 دقیقه تکه های است که مورد مناسب برای من.
ارسال شده توسط bonehead در 9:35 AM در فوریه 27 [10 علاقه]

راحتی. همه ما نیاز به آرامش تلاش در این زمان و این است دلیل اصلی که چرا من نگه داشتن در رفتن به همان بازی دوباره و دوباره. این یک فضای امن برای بازی داخل قوانین را حس من در حال حاضر می دانم که در آن من قصد دارم و انگار یک حس موفقیت برای همه چیز من در حال حاضر به دست آورد در بازی. من برای همیشه لطفا برای بازی اتصال از اسحاق. همیشه وجود دارد برخی از جدید همکاری و یا دستاورد جدید که من می کنه ، و من هنوز هم یکی دیگر از گسترش به نگاه به جلو به. خدا برکت دهد, Edmund McMillen.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 9:38 AM در فوریه 27 [8 علاقه]
در حالی که من بر خلاف نویسنده است که من لازم نیست که یک پرونده از چیزهایی که من باید بازی کنم قطعا تمایل به اجازه جدیدتر بازی من شده است بازی رانش خارج از فوکوس به نفع چند ساله استانداردهای قلدر بودن قبل از هر چیز در میان آنها و بیشتر شبیه به Skyrim. من آن را بارها و با وجود آن که بسیار کوچکتر بازی از اسکایریم من عاشق این به ظاهر پایان ناپذیر تعدادی از چیزهای کوچک, من کشف هر بار بازی کنم. همراه با آشنایی نویسنده اشاره می شود برای همیشه سبز تجربه و آن را به یک لذت به سادگی دانستن من همیشه می توانید به بازگشت به آن است.
ارسال شده توسط heteronym در 9:54 AM در فوریه 27 [1 علاقه]
چرا من هنوز بازی Skyrim?

زیرا نمی توان آن را یک Bethesda Game Studios بازی مگر اینکه موتور رو تباه ذخیره فایل هر زن و شوهر از ده ساعت.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 9:55 AM در فوریه 27 [7 علاقه]

چرا Bethesda به فن آوری زمینه ای مانند جنگ ؟ چون مثل جنگ بتسدا موتور هرگز تغییر و آن را خوب است برای هیچ. (دوباره آن را می گویند!)
ارسال شده توسط پاپ گناه در 10:11 AM در فوریه 27 [10 علاقه]
خوب شما اما اژدها تلاش سازندگان 2 فوق العاده است, فوق العاده, آرامش, شما می توانید حیوان خانگی حیوانات در آن و آن را شدنی در کوتاه تکه و در پایان شما باید مادام العمر پیوند با یک اژدها دوست پسر در حالی که در اسکایریم شما فقط فریاد اژدها? بنابراین من واقعا نمی دانم چه نوستالژی دیگر مردم با هدف و با Skyrim اما دوباره پخش DQB2 مطمئن شوید که احساس می کند مانند مسیر را برای من… وقتی که من با انجام این آخرین رفتن اطراف Stardew دره… که در آن نقطه عبور حیوانات خواهد بود… وای خدا من شما اما گاه به گاه بیشتر…
ارسال شده توسط Mizu در 10:15 AM در فوریه 27 [2 علاقه]
خدا من آرزو می کنم من می توانم لذت بردن از اسکایریم من تلاش در حفظ و قوی کردن سخت است. مبارزه خیلی vaporous آن را مانند آنچه که در fuck است و حتی اتفاق می افتد??? و چگونه هر سیاه چال مثل این است که در اینجا 15 دقیقه قدم زدن از طریق hauntingly آشنا غار پر از سختی به چالش کشیدن عوامل و پس از آن شما قفل شده است و در یک اتاق کوچک با نیم دوجین demi-liches و بوم شما را در خود ذخیره خودکار نقطه. NNNGGGHHHHH همچنین fukken سگ (با تشکر از خدا برای “پارس” مدها) نگه می دارد پریدن در من غوغا محدوده و این بازنگری چون من بدون کشتن پناهگاه. خدا لعنت skyrim.
ارسال شده توسط seanmpuckett در 10:17 AM در فوریه 27 [7 علاقه]
من عاشق مفهوم Skyrim و من یک مقدار زیادی از آن را هنگامی که آن را برای اولین بار بیرون آمد. اما خسته از تبدیل شدن متعال رهبر Mages Guild بسیار کم عمق راه است. و پس از آن منزه رهبر از سایر اصناف. و یواشکی تیراندازی چنان قدرتمند است که آن را قرار می دهد تمام تاکتیک های دیگر به شرم.

در نهایت من را به یک سوراخ افتاد از هواداران این است که می شود بیشتر از یک متا بازی از اضافه کردن مدها که آن را تبدیل به چیزی قابل پخش است. سپس کامپیوتر من نبود به خوبی انجام می دهند و من توسعه یافته بد بازو/مچ دست فشار از خیلی kb&m استفاده در محل کار است که من تا به حال بازی های PC.

من یک تعداد بازی PS4 در حال حاضر. اما من در یک مکان تاریک در حال حاضر در دنیای واقعی و من فقط نمی تواند حتی خودم را به بازی بسیاری از آنها را. من آنها را خرید در فروش قرار داده و آنها را کنار گذاشته است. این احساساتی.

فقط دوباره هیولا شکارچی جهان است. که خیلی خوب است. فقط آرزو وجود دارد بیش از هیولا در مقابل دایناسورها.
ارسال شده توسط SoberHighland در 10:22 AM در فوریه 27 [4 علاقه]

من اهمیتی نمی دهند. من عاشق اسکایریم. خالص فرار از واقعیات است. من شده است بازی را از آن بیرون آمد. به علاوه من جدا 8 ساله آن را دوست دارد و این یک راه بسیار خوبی برای پیوند زمانی که آنها برای تعطیلات آخر هفته.
ارسال شده توسط من-نام کاربری در 10:24 AM در فوریه 27 [4 علاقه]
seanmpuckett همان چیزی که اتفاق می افتد به من. پادشاهی من برای یک “تشخیص تهدید” طلسم است که با این نسخهها کار در سیاه چال های ورودی و یا هر نوع در جهان نشانه ای که چگونه من در مورد مرگ است.
ارسال شده توسط lumensimus در 10:26 AM در فوریه 27
Bethesda باعث می شود jankey بازی و من صلح من با آن است. که می شود گفت, من نمی فهمم چرا آنها نمی ported Fallout 3 و Elder Scrolls: Oblivion به سوئیچ. مثل تمام پول من است. کسانی که بازی زشت هستند به جهنم اما گیم پلی بسیار سرگرم کننده است و من دوست دارم که آنها را بر روی بروید.

Skyrim بر روی بروید سرگرم کننده فوق العاده است هر چند و من همیشه به خودم بگویم که من به شما بازی یک شخصیت جدید اما هر بار که من آن را بار من تا پایان چیدن جن و من تمام تنظیمات امتیاز من به سحر و جادو stealth & تیراندازی با کمان. من در حفظ و گفتن خودم من بازی یک مخزن چند روز اما من برای همیشه لطفا برای نورد به عنوان یک توپ شیشه ای دزد که می کشد از دور و پس از آن سرقت خود گه.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 10:27 AM در فوریه 27 [4 علاقه]

از آنجا که مخزن شخصیت در حال راه کمتر سرگرم کننده را به بازی. فقط خمیر حمله را فشار دهید. مکث و خوردن 17 سیب. Unpause و مش حمله را فشار دهید.
ارسال شده توسط SoberHighland در 10:34 AM در فوریه 27
افق صفر است این بازی برای من. آن است که تنها باز جهان بازی من تا کنون ایفا کرده که در آن من شده حتی از راه دور وسوسه به 100% آن است.
ارسال شده توسط invitapriore در 10:36 AM در فوریه 27 [7 علاقه]
من درخواست نویسنده در OP; سعی کنید Morrowind لطفا 🙁
ارسال شده توسط GoblinHoney در 10:38 AM در فوریه 27 [3 علاقه]
من آرزو می کنم من می توانم به بتسدا. من به یاد داشته باشید به عقب در زمان قبل از ایکس باکس روز daggerfall به عرصه. بود که همه نرم افزار و هرگز به آن را کردم. سپس Morrowind اتفاق افتاده است (و من آن را برای ایکس باکس) احساس نمی آن رو به خاکستری اراضی و متوقف شده است.

من ساخته شده آن را دورتر وجود دارد از فراموشی یا Skyrim. و سعی کنید به عنوان من ممکن است من فقط نمی “گرفتن” آن است. من فکر می کردم بیشتر در دسترس Skyrim و زیباتر گرافیک من در نهایت. نوچ. من فکر می کنم این حداقل های مورد علاقه من. داستان/معرفی شد ، شاید توطئه های خوبی هستند من به نقطه ای که من به برخی از غول های پس از آن برای اولین بار روستای کوچک که در آن شما IDK رفتن به یک شاهزاده و کشتن برخی مگه شخص IDR…, و آن را مانند مه.

بنابراین – اعتیاد – باید بازی بازی های دیگر به جای این (تمام 100+ در انبار)… نوچ فقط شکستن تتریس 99. دوباره. بازی برای ساعت. هر شب.

آن را فقط. من هیچ ذهن دیگر و من می توانم پشت پا زدن و ذن, سکس با بلوک در حال سقوط. دوپامین دوپامین. آن را لعنت نزدیک به “کرک” از یک بازی است.
ارسال شده توسط symbioid در 10:46 AM در فوریه 27

در این نسبتا آیش دوره برای PC منتشر شده من شمع از شرم است به نحوی هنوز هم در حال رشد است. من باید ابتلا به بازی

بازی قرار است به تواند سرگرم کننده و نه چیزهایی که شما باید انجام دهید. منظورم من این پسر می نویسد برای PC Gamer وجود دارد و به احتمال زیاد حرفه ای و تعهد به یک نگاه جدید منتشر شده اما هی – اگر اسکایریم است خود را به راحتی مواد غذایی در حال حاضر لازم نیست احساس گناه در مورد آن. وجود دارد به اندازه کافی در این دنیا تلاش به شما احساس گناه می کنم. و این “من واقعا باید به درستی به مبارزه و استراتژی رفتن من تنگی افق دید من همانطور که من بارها و بارها تعقیب Skyrim است.” نه هر بازی برای همه است; من خورد در بازی های مبارزه و اکشن کار من نیست با آنها بازی.

وجود دارد یک firehose از محتوا در تمام رسانه ها در حال حاضر ما باید انتخاب کنید و را انتخاب کنید و احساس گناه در مورد آن حتی اگر آن را قدیمی و آشنا و راحت است.

(می رود به Civ IV)
ارسال شده توسط nubs در 10:50 AM در فوریه 27 [11 مورد علاقه]

من درخواست نویسنده در OP; سعی کنید Morrowind,

به من گفته شده است این توسط بسیاری از مردم, اما من هرگز قادر به grok بر روی این بازی خاص است. من فکر می کنم من فقط بیش از حد استفاده می شود به مدرن تر Bethesda بازی مدل. من می دانم که وجود دارد هک که اضافه کردن برخی از کیفیت زندگی, امکانات, اما که می رسد یک سطح fussing برای یک بازی است که من اغلب بیش از حد تنبل به زحمت با. Ah هست.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 10:52 AM در فوریه 27 [2 علاقه]

پس از MrsMogur گذشت در سال 2018 من اساسا رفت و به Skyrim (منطقه نه فقط این بازی) به مدت شش هفته. من فکر می کنم زندگی من را نجات داد.
ارسال شده توسط Mogur در 10:53 AM در فوریه 27 [40 مورد علاقه]
من فکر می کنم زندگی من را نجات داد.

پس از من کاهش یافته است از معلم, کالج, با توجه به استرس و اضطراب من همان چیزی که با اتصال از اسحاق. آن را فقط کلیک و آن را نگه داشته مرا از دست دادن ذهن من است. این نوع از تعامل با یک بازی چیزی است که من کاملا 100% درک. من متاسفم MrsMogur گذشت اما من خوشحالم که Skyrim را برای شما وجود دارد.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 10:56 AM در فوریه 27 [18 مورد علاقه]

یواشکی تیراندازی چنان قدرتمند است که آن را قرار می دهد تمام تاکتیک های دیگر به شرم. وجود دارد دیگر تاکتیک? این است که فقط در مجموع چگونه من همیشه می خواهم به بازی این بازی ها به طوری که آنها به نظر می رسد فقط به من. ذهن دمیده.
ارسال شده توسط Abehammerb لینکلن در 11:01 AM در فوریه 27
پس از گذراندن واقعا مقدار بسیار زیادی از زمان در جهان باز بازی ها, مجموع, 4X بازی, هر Crusader Kings II است roguelikes است و بنابراین من باید یک قاعده کلی در برابر بازی که اصلا یک تعریف شروع و پایان است. من فقط با قرار دادن ساعت های بسیاری از زندگی من به آنها که من آمار من سهمیه. جهان باز بازی هستند خوب اگر من محدود کردن خودم به اهداف خاص. من را استثنا برای مرتب کردن بر اساس از بازی Rocksmith و VR بازی که از لحاظ فنی بی پایان اما در عمل محدود است و گاهی عملی است تا جایی که برای مثال نواختن گیتار عملی است. و وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مواد غذایی راحتی بازی هایی که من بازی فقط به خاطر.

صحبت از Morrowind, این یک بازی بسیار عالی اما به هر دلیل من واقعا گرفته شده توسط Bloodmoon گسترش مجموعه در Solstheim. زمانی که Skyrim بیرون آمد و دو بازی بعد از آن را یک نوع رویا به حقیقت می پیوندند — اساسا مورد علاقه من Morrowind گسترش گسترش به یک بازی کامل.
ارسال شده توسط گل روشن در 11:08 AM در فوریه 27 [1 علاقه]

AC:اودیسه; شما را وادار به بازی یک قهرمان زن که مستقیم قتل هر مردسالار اسپارتان, سراخ کون, او اجرا می شود در سراسر. این که آیا آن را به خاطر شما کاهش یافته عقاب بر سر شما قرار داده ایم یک فلش از طریق سر خود را و یا به سادگی از این ماجرا یک نیزه به طور کامل از طریق جمجمه و از طرف دیگر آن را همه خوب است.

تنها اشکال این است که آنها respawn; این می تواند خوب اگر آن را ممکن است به طور کامل پاک کردن نقشه اسپارتان شرارت است. همچنین پس از چند صد قتل آنها باید در حال اجرا در ترور در نزد من شگرف یال جریان.
ارسال شده توسط آرامی در 11:34 AM در فوریه 27 [6 علاقه]

من متعلق به skyrim برای 7 سال برای 2 کنسول های مختلف, من هنوز آن را بازی نمی کند, و من نمی خواهد انجام این کار تا زمانی که rodd ترسو می آید به خانه خود را به مبارزه با من در فرد
ارسال شده توسط poffin boffin در 11:36 AM در فوریه 27 [2 علاقه]
این اعتصاب به عنوان یک کار بسیار عجیب و غریب گرایش به سمت بازی های ویدئویی به طور خاص و اوقات فراغت (یا اشکال از فعالیت من در نظر گرفته بودند فراغت?) در کل. نویسنده به نظر می رسد عجیب و غریب حس تعهد به درگیر شدن با بازی های ویدئویی:

اینها فقط برخی از بازی ها من هنوز به پایان برساند در چند ماه گذشته است. برخی از من حتی آغاز شده است.

چرا این حتی شایان ذکر است که وجود دارد بازی که نبوده است به پایان رسید اما همچنین نمی…شده است آغاز شده است ؟ هیچ کس تا زمان نامحدود تا صادقانه به چه حتی معنی است ؟

در این نسبتا آیش دوره برای PC منتشر شده من شمع از شرم است به نحوی هنوز هم در حال رشد است. من باید ابتلا در این بازی که راه اندازی شده در رک و پوست کنده احمقانه سپتامبر-به-نوامبر 2019 تنگنا.

این ایده از احساس شرمنده در مورد “پیشرفت” در بازی های ویدئویی است که واقعا گیج کننده به من. من حتی نمی تواند شروع به درک احساسی که گرایش به بازی و من مقدار زیادی از بازی های ویدئویی در زندگی من است.

من نیاز به پاک کردن تخته سنگ تا من آماده هستم و تازه برای عذاب ابدی Resident Evil 3 و Cyberpunk 2077.

من احساس می کنم شاید آنچه این فرد در واقع نیاز به انجام است که رشد کمی و یا حداقل خود را ارزیابی عاطفی و روانی رابطه به بازی بازی های ویدئویی زیرا آن را برای تلفن های موبایل به جای نظم رک و پوست کنده.
ارسال شده توسط clockzero در 11:44 AM در فوریه 27

به طور معمول وقتی کسی در مورد ابتلا خود به “بازی جمع شدن” آن بیشتر در مورد بازی آنها خریداری شده (معمولا ارزان در فروش) و گناه می آید که از داشتن بازی نیست آنها است (گناه از هدر رفتن پول بیش از حد).

من از این گناه با کتاب خواندن پرونده از کتاب من اضطرارا.

حال اگر ما در حال صحبت کردن در مورد یک بازی خریداری شده جمع شدن و فقط بازی نویسنده احساس می کند آنها را به بازی…خوب….که سالم نیست. در راه, چند, چگونه باید دیدن فیلم و یا باید به عنوان خوانده شده کتاب ها متفاوت است ؟
ارسال شده توسط Snuffman در 12:02 PM در فوریه 27 [6 علاقه]

این اعتصاب به عنوان یک کار بسیار عجیب و غریب گرایش به سمت بازی های ویدئویی به طور خاص و اوقات فراغت (یا اشکال از فعالیت من در نظر گرفته بودند فراغت?) در کل. نویسنده به نظر می رسد عجیب و غریب حس تعهد به درگیر شدن با بازی های ویدئویی:

این دقیقا غیر معمول به احساس می کنم مثل این مورد خود را نمایان “اوقات فراغت” را فعالیت. همچنین ببینید: افرادی که احساس گناه در مورد دوباره خواندن مورد علاقه های قدیمی به جای چیزی جدید از عظیم خود را به خواندن شمع افرادی که خود را مورد علاقه آلبوم از چند سال پیش به طور منظم در چرخش و بدست نمی اطراف به گوش دادن به چنین و چنان آلبوم جدید و در عین حال افرادی که دوباره به تماشای راحتی طنزهای انتخاب خود را به جای گرفتن در اطراف که جدید نشان می دهد آنها بوده است و این معنی را امتحان کنید و این که هر کس صحبت کردن در مورد…

این یک نوع FOMO من حدس می زنم. شما کاملا در خلق و خوی سمت راست یا فضای برای یک چیز جدید اما شما نیز نگران هستید گم کردن چیزی جدید. یا شاید آن را نشانه ای از فرسودگی و یا در حال غرق سیل از مطالب موجود برای ما در همه زمان ها است. اضافه کردن یک حس ظاهری حرفه ای و تعهد به بالای جدید منتشر شده, و آن را کاملا قابل درک است. من نمی خواهد اسمش را نظم نفسه.

من شخصا احساس می کنم آن را در تمام بازی ها; من خوشحال به بازی Stardew دره خاموش و در تمام طول سال اما پس از آن من گاه به گاه. من قطعا احساس می کنید برخی از همان تضاد FOMO با موسیقی و کتاب هر چند.
ارسال شده توسط yasaman در 12:03 PM در فوریه 27 [13 مورد علاقه]

Borderlands 2 بازیکن در اینجا. بعد از این همه زمان سرمایه گذاری در این بازی من هنوز هم پیدا کردن نگه دارید سینه پنهان و حتی نردبان که من به نوعی از دست رفته قبلی من در playthroughs. من یک صف از بازی های دیگر آماده, اما زمانی که من آن را عجیب و غریب ساعت یا بیشتر به بازی خودم را دوباره در پاندورا.
ارسال شده توسط SPrintF در 12:04 PM در فوریه 27 [2 علاقه]
پس از MrsMogur گذشت در سال 2018 من اساسا رفت و به Skyrim (منطقه نه فقط این بازی) به مدت شش هفته. من فکر می کنم زندگی من را نجات داد.

آه.

شروع کردم به این فکر کردم “وای مرسی من فقط آغاز شده یکی دیگر از playthrough از Skryim. برای مانند 16th زمان! این یک تصادف است.”

شش ماه پیش مادرم فوت کرد. من در درمان در حال حاضر در تلاش برای مرتب سازی از طریق احساسات من و این واقعا سخت است. من از جان گذشته برای بازگشت وجود دارد که اغلب از طریق هفته.

بنابراین. آره.
ارسال شده توسط lumpenprole در 12:05 PM در فوریه 27 [7 علاقه]

Borderlands 2 بازیکن در اینجا. بعد از این همه زمان سرمایه گذاری در این بازی من هنوز هم پیدا کردن نگه دارید سینه پنهان و حتی نردبان که من به نوعی از دست رفته قبلی من در playthroughs. من یک صف از بازی های دیگر آماده, اما زمانی که من آن را عجیب و غریب ساعت یا بیشتر به بازی خودم را دوباره در پاندورا.

من کشف حداقل یک جدید قفسه سینه هر زمان من می توانم در یک بازی را از طریق و آن را حتی قبل از رسیدن به, DLC, از جمله یکی در نزدیکی ابتدای بازی زمانی که روروک مخصوص بچه ها شما می فرستد به راهزن به اردوگاه “آزادی” یک قسمت لازم برای رفع گرفتن یک سوار.
ارسال شده توسط بیننده در 12:19 PM در فوریه 27 [1 علاقه]

به طور معمول وقتی کسی در مورد ابتلا خود به “بازی جمع شدن” آن بیشتر در مورد بازی آنها خریداری شده (معمولا ارزان در فروش) و گناه می آید که از داشتن بازی نیست آنها است (گناه از هدر رفتن پول بیش از حد).

این بدتر برای کسانی از ما ساخت تا ما تغییر کتابخانه ها تنها به دلیل فروش*فروش*فروش.
ارسال شده توسط linux در 12:32 PM در فوریه 27 [3 علاقه]

Fizz من احساس می کنم به اصطلاح از سمت راست در حال حاضر. همچنین با رفتن به Solstheim پس از کشتن Alduin است پس لعنت رضایت بخش است.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 12:37 PM در فوریه 27 [1 علاقه]
من بسیاری از بازی های جدید به بازی-هک, من یک جدید (به من) PS4 که یک دوست به من داد و بازی که برای — و من در حفظ و سرگردان به کتیبه ها بزرگتر آنلاین و یا Stardew ولی به جای. این همه در مورد راحتی-gaming. من فقط باید کمی زمان به بازی و من معمولا فوق العاده خسته بعد از کار خیلی ایده بدانند کنترل و از جمله برای یک بازی کاملا جدید است دلهره آور, بنابراین من فقط رفتن به آن دو بازی به جای. اگر من احساس یک نیاز واقعی برای آسایش-بازی من بازی را از طریق Mass Effect trilogy دوباره بیش از حد.
ارسال شده توسط sarcasticah در 12:40 PM در فوریه 27 [2 علاقه]
من فقط باید کمی زمان به بازی و من معمولا فوق العاده خسته بعد از کار خیلی ایده بدانند کنترل و از جمله برای یک بازی کاملا جدید است دلهره آور, بنابراین من فقط رفتن به آن دو بازی به جای

مشاهده افراد دیگر بازی در Twitch نیز فوق العاده لذت بخش و رضایت بخش برای کسانی که بار زمانی که شما بیش از حد خشک را انتخاب کنید تا یک کنترل کننده اما هنوز هم می خواهید به “بازی های مجاور”. من پرتاب در جریان از مردم speedrunning راه خود را از طریق اتصال از اسحاق در همه زمان ها به دلیل آن را آسان به فقط را که در پس زمینه در حالی که من puttering اطراف انجام چیزهای دیگر.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 12:44 PM در فوریه 27 [3 علاقه]

اینرسی واقعی است و آن را ممکن است به احساس می کنید مثل شما در یک شیار و می خواهید به تغییر آنچه شما انجام, اما فاقد حرکت به آن را انجام دهد.

من صبح ها که من در یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد در حالی که من از خوردن صبحانه و نوشیدن قهوه من و من تا پایان تماشای 2 بیشتر به دلیل خودکار بازی زمانی که من می دانم که من می خواهم به جای صرف من آخر هفته انجام چیزهای دیگر. اما در این لحظه? من محشور اراده.

گاهی اوقات من در خلق و خوی برای تماشای تلویزیون و آن را به یک انتخاب آگاهانه است. بار دیگر من که خیلی بی فکر و من می خواهم که بیشتر سرگرم کننده و/یا احساس رضایت بیشتر اگر من چیز دیگری است.

آن را آسان به دام افتاده در یک چرخه از “یک بازی” و من که با League of Legends کمی بیش از حد. من می دانم که من می خواهم به بازی یک بازی جدید است و آن را احتمالا بیشتر سرگرم کننده است…اما تغییر چرخ دنده ها سخت است.

این است که در مورد درمان یک سرگرمی به عنوان یک شغل و یا تعهد اما در مورد تمایل به انجام یک چیز و سپس به طور تصادفی انتخاب دیگر ساده تر از چیزی و احساس کمی از پشیمانی در مورد عقب افتادن به یک الگوی.
نوشته شده توسط انفجار در 12:58 PM در فوریه 27 [1 علاقه]

یکی از من نگه داشتن رفتن به Katamari Damacy. من تا به حال هر کنسول نسخه از آن را. PS3 Katamari Forever احتمالا مورد علاقه من; اخیرا من سوئیچ به روز رسانی هر چند کنترل آن کمی بیش از حد حساس است.

در شرایط پرونده من در نهایت به اطراف کردم بازی Assassin’s Creed در سال گذشته پس از پیدا کردن یک کپی برای 75p در CeX در دربی..
ارسال شده توسط acb در 1:07 PM در فوریه 27

این طنین انداز با من برای بازی های استراتژی است. برای سال ظهور سازمان ملل بود و من راحت بازی. من نگه داشته در تلاش جدید سازمان ملل رویکرد و نقشه.
سپس Civ V.
ارسال شده توسط doctornemo در 1:28 PM در فوریه 27 [1 علاقه]
من فقط باید کمی زمان به بازی و من معمولا فوق العاده خسته بعد از کار خیلی ایده بدانند کنترل و از جمله برای یک بازی کاملا جدید است دلهره آور, بنابراین من فقط رفتن به آن دو بازی به جای

من احساس می کنم این. من نمی توانم به ترین کنسول بازی کنه چون من نمی خواهم به اختصاص زمان و انرژی به چند سطح اول.

بده یک ماشین است که نقش Quake III Arena و من خوشحال هستم. من بازی کرده ام برخی از کسانی که در سطوح احتمالا هزاران بار توسط شرکت.
ارسال شده توسط jzb در 1:55 PM در فوریه 27

برای من این آموزش سیم جهان در ایکس باکس. آره, من می دانم شما حتی نمی نیاز به هدایت اما آن را فقط واقعا استراحت پس از کار است. پاپ باز کردن یک آبجو صنایع دستی قرار داده و برخی از موسیقی و خاموش شما بروید.
ارسال شده توسط mrbarky در 2:23 PM در فوریه 27
من به تازگی به تحقق که به من کمک کرد فوق العاده با پرونده: من نمی خواهم تمام ژانرهای بازی و این خوب است. رشد من خواهد همه چیز را بازی آمد که توصیه می شود و بیشتر لذت بردن از آن صرف نظر از نوع. به عنوان زمین منفجر شده و وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازی ها برای به معنای واقعی کلمه هر کسی که به نگه دارید تا با پیدا کردن من خودم پذیرش باریک تمرکز من و در واقع تعریف کنم و نمی خواهم در مورد بازی.

چه می کند با طولانی FOMO نه کوبیدن من سر در برابر آخرین ران لوسیون صورت-هسته platformer است که هر کس را دوست دارد به تماشای streamers بازی و در نهایت سرعت دونده. من برای شرکت در این زمانه و من می توانم درک بازی از راه دور.

من هنوز خرید همه محبوب بازی های ترسناک است که من تنها به بازی برای 15 دقیقه قبل از گرفتن بیش از حد می ترسم. فقط چک من زمان بازی در فراموشی; من موفق 96 دقیقه از تیره و تبار (هر چند من قسم می خورم منم احتمالا 3-4 تلاش) و 19 دقیقه از ماشین آلات برای خوک ها.

و من رفتن به راحتی بازی هنوز اولیه جزیره میمون سه گانه است. آن را مانند یک آغوش گرم هر بار که من به آن بازی.
ارسال شده توسط slimepuppy در 2:31 PM در فوریه 27 [2 علاقه]

دو سال پیش من متوجه شدم که من تا به حال خریداری یک بازی جدید در سال, پس من در آنچه که در فروش در بخار. من Arkham Knight اما کارت گرافیک من نیست به مردن برای آن, بنابراین من اضافه شده موشک لیگ هر چند من به ندرت بازی “انقباض” بازی پس از دبیرستان و متنفر بازی های آنلاین. من بازی Arkham Knight برای حدود 2 ساعت است. من بازی موشک لیگ برای بیش از 2200 ساعت (خدای من واقعا باید بهتر از آن). من تماشای موشک لیگ YouTube فیلم ها هر روز من اشتراک به طور منظم به دو حرکت یا کشش ناگهانی streamers (و تماشای یک دسته بیشتر — من گاهی اوقات تعجب می کنم اگر من قدیمی ترین مشترک به آن دسته از جریانهای); من RLCS هر آخر هفته. من تمرین بازی یک بازی ویدئویی برای حداقل نیم ساعت در هر شب.

من می خواهم به بازی بازی های دیگر است. من می خواهم را به پایان برساند Arkham Knight شاید ببینید که چه کنکوری و برنامه فضایی کربال شده اند تا به اما که خواهد بود برش به موشک لیگ بنابراین…
ارسال شده توسط dirigibleman در 2:45 ب. ظ در فوریه 27 [3 علاقه]

واجب Mass Effect ارسال: که من برای من حداقل از سه گانه اصلی است. (Andromeda من مخلوط با توجه به وجود دارد برخی از قطعات آن, اما لعنتی می کند و برخی از آن به خصوص رانندگی در اطراف خانه بدوش بی پایان هکتار از تپه های شن و ماسه و یا یخچالهای طبیعی دریافت کاملا خسته کننده است.) آن را حتی یک ماده اگر من می خواهید انجام دهید و در عین حال یکی دیگر از کامل playthrough-با شاید با اندکی تغییر پارامترهای–اما زمانی که.
ارسال شده توسط هالووین جک در 2:47 PM در فوریه 27
آن پایین آمده به راحتی. و خوب است. زمان محدود است و ما می دانیم آنچه که ما با برخی از بازی ها و یا نشان می دهد. من می تواند اجرای یک سیاه چال در وارد Gungeon و این پاداش تجربه چالش برانگیز برای من. من می خواهم زمانی که من خارج از منطقه راحتی من اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن راحتی یا نه.
ارسال شده توسط OnTheLastCastle در 2:57 PM در فوریه 27
این ایده از احساس شرمنده در مورد “پیشرفت” در بازی های ویدئویی است که واقعا گیج کننده به من. من حتی نمی تواند شروع به درک احساسی که گرایش به بازی و من مقدار زیادی از بازی های ویدئویی در زندگی من است.

آن خيره كننده شما را به می دانم که وجود دارد می گویند همه بهترین عکس های اسکار فیلم های شما دیده نمی شود (اگر شما به سینما) و یا 100 بهترین کتاب قرن شما بخوانید (اگر شما به خواندن ، و غیره. ،

به دلیل آن را نباید. شما فقط ساخت این صدای عجیب و غریب مانند videogamers نباید می خواهند به تجربه سرگرمی خود را هنگامی که ما انسانیم و FOMO نوع یک شعار مرکزی از مغز ما برای اکثر مردم است.
ارسال شده توسط OnTheLastCastle در 3:02 PM در فوریه 27 [2 علاقه]

نیمه خاموش-موضوع هر چند آن را آورده بود تا اینجا:

چه درخواست اتصال از اسحاق? من آن را خریدم به صورت ارزان در بخار چند ماه پیش. من سعی کردم آن بازی حدود 6 بار یا بیشتر و من فقط می تواند به درک تجدید نظر در این بازی است. به نظر می رسد بسیار اساسی و بسیار ضربه-یا-miss مهارت-دانا است. اما… چه گیم پلی تجدید نظر است ؟

من واقعا کنجکاو. من شنیده ام چنین تمجید برای این بازی. وجود دارد برخی از نوستالژی عامل که من از دست رفته ؟ آن را به من یاد ارزان بازی های فلش از 10-15 سال پیش.

وجود دارد می کردم چیزی در من گم شده اینجا. من هنوز در تلاش برای به هم زدن بازی من واقعا کنجکاو در مورد آن. من می توانم گذشته کم-fi گرافیک. من حدس می زنم من می توانم بوت آن را دوباره اما گیم پلی بازی طوری بود… هیچ چیز(?) به من.

لطفا توضیح دهید!
ارسال شده توسط SoberHighland در 3:04 PM در فوریه 27 [1 علاقه]

من به تازگی به تحقق که به من کمک کرد فوق العاده با پرونده: من نمی خواهم تمام ژانرهای بازی و این خوب است. رشد من خواهد همه چیز را بازی آمد که توصیه می شود و بیشتر لذت بردن از آن صرف نظر از نوع. به عنوان زمین منفجر شده و وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازی ها برای به معنای واقعی کلمه هر کسی که به نگه دارید تا با پیدا کردن من خودم پذیرش باریک تمرکز من و در واقع تعریف کنم و نمی خواهم در مورد بازی.

این است که اساسا رویکرد من بیش از حد. من دوست دارم تلاش جدید بازی اما من تمایل به رها کردن آنها را پس از یک زمان کوتاه اگر من پیدا کردن آنها را قانع کننده (و یا اگر آنها در حال باز به پایان رسید و من آنها را پیدا کنید بیش از حد قانع کننده). این بخشی از دلیل من خیلی اذیت در طولانی مدت “آموزش” توالی. فقط به من اجازه بازی بازی ، من نمی خواهم به صرف 10 دقیقه آن را به “باز کردن”.

وجود دارد یک زن و شوهر از توسعه دهندگان با نزدیک به بی عیب و نقص سوابق (Arkane و FromSoftware اساسا) که در آن من خواهد شد و رها کردن همه چیز را به بازی یک بازی جدید از ایشان. همه چیز مصرفی.

(در حال حاضر بازی را از طریق یک 23 ساله بازی 2D — کسلوانیا: سمفونی شب – از آنجا که آن را در فروش برای PS4 و آن را به حال شهرت. تبدیل کردن آن واقعا خوب بعد از همه!)

چه درخواست اتصال از اسحاق? … من واقعا کنجکاو. من شنیده ام چنین تمجید برای این بازی. وجود دارد برخی از نوستالژی عامل که من از دست رفته ؟ آن را به من یاد ارزان بازی های فلش از 10-15 سال پیش.

ببینید چیزی خنده دار است که آن را در اصل بود ارزان $5 بازی فلش! من از نوع یک رابطه عشق و نفرت با آن — از آن می تواند بسیاری از سرگرم کننده برای دیدن آنچه که دیوانه ارتقاء شما بعد, اما اگر شما نیز بد رول از تاس آن می تواند تبدیل به یک مجازات سخت کار کردن. بازی بهینه اغلب شامل انجام همه چیز خسته کننده پس از آن بازی بزرگ طراحی شده است. آن را می اندازد یک تن از مسائل در دیوار و برخی از آن چوب به خوبی. جریان ثابت از چیزهای جدید (باز کردن ارتقاء برخی با انجام مسائل در بازی) و به طور بالقوه-سختی بالا (برخی از چالش های اختیاری هستند و نزدیک به غیر ممکن است) تا حد زیادی تجدید نظر به یک نوع خاصی از پرنیان.
ارسال شده توسط neckro23 در 3:20 PM در فوریه 27 [3 علاقه]

من نه سنگین پرنیان در نظر وسعت… در گذشته 5-6 سال من فقط خریداری شده…شاید یک دوجین بازی ؟ اگر من نمی توانم نزول چند صد ساعت به بازی نمی کنم معمولا تا پایان خرید. من دوست دارم بازی است که نسبتا عمیق و نه بسیاری از کسانی که بیرون می آیند. من تا به حال امید زیادی برای جهان بیرونی و هنوز هم ممکن است آن را انتخاب کنید تا هنگامی که آن بیرون می آید در تخفیف, اما آن را برای تلفن های موبایل بسیار کوتاه است ؟

من *چک بخار* وای خدا 180 ساعت به اولین بازی از طریق skyrim و نمی تکمیل تلاش اصلی. من ‘در فرایند تلاش لیست احمقانه است و من به طور کامل آگاه است که من مقدار زیادی از دست رفته. این یک مفرط مقدار از زمان برای داشتن دید بازی تا دو سال پیش در یک بخار فروش برای $20. من هرگز خرید بازی با نام تجاری جدید اما احتمالا یک استثنا اگر همان تیم است که منتشر skyrim قرار دادن چیزی جدید است که وعده داده شده بود به عنوان عظیم است.

من خودم به طور معمول رفتن به skyrim فقط به خاطر آن خیلی بزرگ است. هر دو آن را و آسمان هیچ انسان مورد علاقه من “من می خواهم به راه رفتن در اطراف و انجام چیزهای کمی” نوع بازی است. یک بازی است که اجازه می دهد تا شما را سرگردان نادر است و یکی از شما می توانید لذت بردن از سرگردان در اطراف است و حتی بیشتر را دارد.
ارسال شده توسط کوره.قلب در 3:33 PM در فوریه 27

من حدس می زنم الزام آور است و نه فقط برای من. آن را ندارد که مجازات دشواری عامل. شاید اگر من آن را بازی در حالی که در محل کار خسته ؟ نیمه بازی که retrying یک دسته از بار با تعداد زیادی از curveballs در مخلوط ؟ یکی از شما می تواند به پرش و بازی برای چند دقیقه قرار داده و سپس پایین ؟

اوه… من هنوز بیکار است.
ارسال شده توسط SoberHighland در 3:34 PM در فوریه 27

برای من این baldur’s دوم. این خنده دار است من به سختی به بازی هر یک از بازی های دیگر اما من گه از baldur’s Gate II. زمانی که ارکان ابدیت بیرون آمد همه این افراد شد و گفت چقدر سخت بود و من فقط آن نیست – من معمولا زباله در بازی های, اما پس از آن متوجه شدم با ساعت ها و ساعت از baldur’s gate به معنای من واقعا خوب بود در این یک نوع بسیار خاصی از بازی.

من لذت می برد Morrowind بسیار زیادی در طول روز, اما واقعا متنفر فراموشی (پس مطلوب). چگونه من با Skyrim آیا شما فکر می کنید ؟
ارسال شده توسط دود در 3:44 PM در فوریه 27 [2 علاقه]

آه baldur’s Gate II. من هرگز نمی تواند گذشته را براى تماشاگران آراستيم بدون cheesing آنها (احضار آتش elementals و اجازه دهید آنها را به مبارزه). آن را سخت به این باور آنها استفاده می شود به انتشار تصویری بازی خیلی پیچیده است. بسیاری از جادوها در این بازی—از جمله بسیاری از (اساسا) بی فایده جادوها. شاید من باید سعی کنید این نسخه افزایش یافته است. وجود دارد که جذابیت واقعی به آن بازی است.

Pillars of Eternity هرگز کلیک با من. همه ساختگی زبان چیزهای خاموش. و نام آن استفاده می شود! من حدس می زنم آنها را برای ویلز نام و یا چیزی ؟ و این تمام چیزی بود downer. PoE2 تا به حال حتی بدتر ساختگی زبان مسائل و وحشتناک مبارزه با نیروی دریایی که هرگز برای من کار می کرد یا نه.
ارسال شده توسط SoberHighland در 4:05 ب. ظ در تاریخ 27 فوریه

من رفت و برگشت به Skyrim چند ماه پیش زمانی که من کشف بخار کپی به حال زبان ژاپنی گزینه است. من در مانند بالا کم مبتدی سطح متوسط در زبان ژاپنی شده اند و در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای غوطه ور شدن بدون دانستن هیچ زبان مادری و یا قادر به بازدید از این کشور است. Skyrim فوق العاده همهجانبه محل می شود, بنابراین من نمیفهمد هی این خواهد بود که دقیقا مانند رفتن به ژاپن به جز فرهنگ خواهد بود 100% متفاوت و اژدها حملات خواهد بود 50,000% مکرر و قطار خدمات نخواهد بود کاملا به عنوان خوب.

آن را سرگرم کننده است! من درک بسیار کمی از آنچه می گذرد اما به لطف منو مکالمه سیستم من خروجی ژاپنی است کامل حتی زمانی که من خودم هیچ ایده چه میگویم. (این است که چگونه من در حال حاضر archmage جادویی دانشگاه, من حدس می زنم؟) و اگر من آموخت که هیچ چیز دیگری از تجربه من همیشه به یاد داشته باشید nusumu (سرقت) و سوری (جیب بر).

(و آن را نیز بسیار هیجان انگیز اولین بار من متوجه شدم که یک نگهبان بود به من گفتن او با استفاده از یک ماجراجو مثل من تا زمانی که او در زمان یک فلش به زانو و یا بار یکی گفت: “dareka sui-toro-ru wo nusumareta” & من بود “sweetroll منفعل گذشته شکل nusumu… او فقط گفت: کسی که به سرقت برده کسی SWEETROLL! من به یاد داشته باشید که یک چیز در این بازی!”)
ارسال شده توسط taquito طلوع آفتاب در 4:22 PM در فوریه 27 [5 علاقه]

من فکر می کنم من ممکن است رکورد قدیمی ترین “آسایش” بازی من هنوز هم انتخاب کنید تا اغلب: هرج و مرج اربابان. آن را هنوز هم به من اعتصاب به عنوان یک زیبایی پیچیده و اغلب دشوار بازی – در 95 من فکر می کنم ؟

که Civ IV.

شاید من سعی Skyrim… در نهایت…
ارسال شده توسط مورچه در 4:33 PM در فوریه 27 [1 علاقه]

Pillars of Eternity هرگز کلیک با من. همه ساختگی زبان چیزهای خاموش

سعی کنید Pathfinder بازی imho آن قطاری از baldur’s gate پرنیان بیشتر موثر است. پو رو کمی بیش از حد پیچیده در آن اساطیر من فکر می کردم. پتفایندر بازی ظاهرا وحشتناک حشره دار در آزادی, اما زمانی که من کردم به دور آن کاملا خوب است.
ارسال شده توسط دود در 4:40 PM در فوریه 27

دود: من لذت می برد Morrowind بسیار زیادی در طول روز, اما واقعا متنفر فراموشی (پس مطلوب). چگونه من با Skyrim آیا شما فکر می کنید ؟

پایه اول-شخص-RPG رابط کاربری مشابه بین Morrowind, Oblivion و Skyrim. تسطیح جزئیات به طور قابل توجهی متفاوت است. همانطور که دیگران گفته اند اکثر Skyrim شخصیت ها در نهایت تبدیل به خفا کمانداران خیلی خوشحال است که یا آماده برای بازی زیر پر ساخت.

Morrowind است که یک غریبه از Skyrim, برای مثال, سریع, سفر معادل آن از گل و لای striders در Morrowind است فقط ساده قدیمی اسب محور واگن در Skyrim. شما همچنین می توانید سفر سریع در Skyrim به طور مستقیم از نقشه است.

Skyrim بده بیشتر بر روی ریل از Morrowind بده. در Morrowind شما می توانید کشتن اساسا هر NPC و بیش از حد بد برای شما اگر انتقادی به برخی از تلاش شما نمی دانم و یا برای تلاش اصلی وجود دارد یک مشکل جایگزین مسیر آن را به پایان برساند. در Skyrim ضروری شخصیت ها به سادگی unkillable.

من فکر Dark Brotherhood و Thieves Guild questlines از فراموشی سپرده شد و برخی از بهترین در بین تمام سه بازی. بهترین Skyrim بده قابل مقایسه هستند.
ارسال شده توسط گل روشن در 4:43 PM در فوریه 27

نیز وجود دارد یک VR نسخه Skyrim که من بازی نیست اما بسیاری از مردم می خواهم. اگر شما VR یا با توجه به وارد شدن به آن و سپس شما ممکن است در نظر اول خود را انجام playthrough وجود دارد.
ارسال شده توسط گل روشن در 4:47 PM در فوریه 27
من شده است به Skyrim پس از آن آمد با PSVR من به تازگی (Craigslist FTW!)…آن است که کاملا متفاوت را تجربه کنند. همه چیز خیلی بزرگ و ترسناک و جهش در شما از هیچ جا. گرگ آنها از همه جا می آیند. این عنکبوت غول وحشتناک است. قطعا یک دلیل خوب برای دریافت VR. (همچنین آسمان هیچ انسان و…آن را مانند وجود دارد.)
کسی که ذکر Borderlands2? سعی کنید قبل از عاقبت. پرش-اسلم حملات فوق العاده سرگرم کننده و بارونس یکی از بهترین شخصیت های آنها آمده ام تا با…او اساسا در طول ماجراجویی چرا که او فقط می خواهد برای کشتن یک دسته از چیزهای چرا که او خسته شدم. او صداقت طراوت 😉
برای من هر چند تتریس به شکل سوراخ در زندگی من پر شده است توسط دو چوب بورس. Robotron, سر و صدا تلویزیون (من آن را دوست دارم!), سوپر استارداست, هندسه جنگ و غیره…وجود دارد newish یکی Nex Machina با کسی که طراحی شده robotron و سر و صدا تلویزیون (و منتشر شده توسط housemarque که سوپر استارداست) که من این معنی را امتحان کنید. Diablo3 را پر می کند این سوراخ خیلی خوب بیش از حد…که من بازی بازگشت به بسیاری…esp زمانی که مردم بیش از…نیمکت co-op فوق العاده سرگرم کننده است. وارد Gungeon بیش از حد بزرگ است اما نیاز به استفاده از ماشه را فشار دهید به آتش باعث می شود آن را یک تجربه متفاوت است.
آه و رفتن من بازی می کنم که یک مقدار زیادی بیش از حد.
بنابراین من اصلا واقعا رفتن به عقب و بازی بازی های زیادی…فقط Skyrim, مرز, Diablo3, رفتن, آسمان هیچ انسان و یک دسته از بورس دو چوب. آه و خرید اینترنتی.
ارسال شده توسط sexyrobot در 5:27 PM در فوریه 27
اگر کسی خاراندن سر خود را در مورد خفا کماندار چیزی که آن را به خاطر دو چیز است: یکی خفا شکسته است در حداکثر سطح شما در واقع نامرئی و هیولا هیچ شانس شما در پیدا کردن اگر شما هر گونه فاصله دو با حق قدرت پردازش شما دریافت پاداش عظیم به تیراندازی و سلاح سرد از خفا. بنابراین اثر است که شما می توانید نامرئی ساقه چه به طور موثر و پرقدرت تفنگ تک تیرانداز با استفاده از تجهیزات ارزان قیمت شما می توانید از رایج دشمنان است. به عنوان یک پاداش بالا-آسیب تیراندازی با کمان به شما می دهد مقدار زیادی از سرد killcam مرگ و میر در این ویدئو. و وجود زره را افزایش می دهد که <url> آسیب و حتی بیشتر برای زمانی که تیراندازی بیش از حد آهسته است.
ارسال شده توسط گل روشن در 5:30 PM on فوریه 27 [1 علاقه]
من حدس می زنم من قصد دارم به بازی FTL دوباره امشب و یه 5% شانس من را به کشتی مادر و 0% شانس من را مورد ضرب و شتم آن

اما 90% شانس خدمه من خواهد مرد وقتی که من ضربه تمام تخم درب به خاموش کردن آتش و O2 در سیستم
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 5:34 PM در فوریه 27

من تا به حال امید زیادی برای جهان بیرونی و هنوز هم ممکن است آن را انتخاب کنید تا هنگامی که آن بیرون می آید در تخفیف, اما آن را برای تلفن های موبایل بسیار کوتاه است ؟

منظورم این نیست بد من آن را بازی بر روی PS4 کردم شاید 40 ساعت از آن اما نیست در واقع پایان آن را به عنوان من کاملا از آن خسته شدم. بسیاری از واکشی بده. من که چیزی آر پی جی بیشتر هستند اما تندرست به عقب و جلو بین سیارات کردم خیلی خسته کننده است و من نمی endgame. رابط کاربر می تواند با استفاده از مقدار زیادی از کار بر روی کنسول نیز هست.
ارسال شده توسط کدر کوکب در 5:58 PM در فوریه 27

XCom2 برای من.
ارسال شده توسط snwod در 6:23 PM در فوریه 27
برای من نوستالژی بازی WoW – هر زمان که من خسته شدم از من اصلی من ایجاد جدید alts و دوباره زنده سرگرم کننده از کشف کلاس مکانیک و کاوش مناطق شروع. بسیاری از alts هستند L10 یا کمتر است. علاقه من مرتب کردن بر اساس از petered یک بار من آمار 50 شخصیت محدود می کند. همچنین من به دست آورد یک سگ با تحمل صفر برای من نشستن در کامپیوتر است. 😀
ارسال شده توسط simra در 7:27 PM در فوریه 27 [1 علاقه]
پس از MrsMogur گذشت در سال 2018 من اساسا رفت و به Skyrim (منطقه نه فقط این بازی) به مدت شش هفته. من فکر می کنم زندگی من را نجات داد.

در سال 2011 همسر من در گذشت پس از یک بیماری طولانی مدت. در سال 2013 من خودم بین تکالیف اما هنوز اسمی به کار به طور ناگهانی با توده رایگان برای تلف کردن. داشتن فقط بدست جدید بیشتر یا کمتر برش لبه بازی های pc در سال قبل و پس از خریداری یک مقدار زیادی از بازی من می خواهم از دست رفته را در انتخاب منطقی بود به شروع بازی های ویدئویی.

Skyrim یکی از بازی های من تلف ساعت بود اما Mass Effect 1 و 2 که واقعا من رو. صدها ساعت مطمئن شوید که من می خواهم آن را از طریق ماموریت خودکشی با آمپول تیم بازمانده حتی آنهایی که آزار دهنده. اولین fanfic نوشته شده از نارضایتی چگونه ME3 قرار بود برای پایان دادن به.

از آن ساخته شده من در تلاش برای پیدا کردن بازی های مشابه, مشابه, رسانه های قوی نقش اول زن که نیست فقط یک آدم را از چه قوی شخصیت زن است. چون شپرد است همان شخص که آیا شما بازی او را به عنوان خسته کننده نر به طور پیش فرض و یا به عنوان به وضوح برتر Jennifer Hale ابراز femshep او را تحت درمان به صورت عادی آنومالی نیست.

تلاش برای پیدا کردن مشابه انواع شخصیت های led من از بازی های ویدیویی به انیمیشن زیرا آنها کلیک برای من اما چرا آنها من فقط متوجه شدم بسیار بسیار در اواخر بازی. در برخی از سطح من به دنبال یک جانشین برای آنچه که من می خواهم از دست رفته است که کمی احساساتی به صداقت.
ارسال شده توسط MartinWisse در 11:49 PM در فوریه 27 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>