نفت جهش به عنوان برگ برنده مذاکرات تا آتش بس امید عربستان-روسیه جنگ قیمت

لندن — قیمت های آتی نفت خام افزایش 10% در روز پنج شنبه پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود عربستان سعودی و روسیه برای رسیدن به یک معامله به زودی به پایان خود را از کاهش قیمت نفت.

قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش بیش از 11 درصد در اوایل تجارت است. توسط 1132 GMT برنت شد تا 10.75% یا $2.66 به $27.40, در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام افزایش یافت 10.09% یا $2.05 به $22.36.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او صحبت کرده بود به تازگی با رهبران روسیه و عربستان سعودی و اعتقاد بر این دو کشور را یک معامله خود را پایان دادن به جنگ قیمت در عرض “چند روز” – کاهش تولید و آوردن قیمت به بالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او دعوت کرده بود و آمریکا مدیران به کاخ سفید برای بحث در مورد راه هایی برای کمک به صنعت “ویران” با فازها و کاهش تقاضای انرژی در طول شیوع کروناویروس و عربستان سعودی/روسیه قیمت جنگ.

“قیمت نفت در حال دیدن بزرگترین سود در دو هفته امروز صبح…وجود دارد دو عامل کلیدی…که هر دو حال به اندازه کافی برای صرفه جویی در قیمت نفت بیشتر از کاهش” Rystad سر از بازارهای نفت Bjornar Tonhaugen گفت: روزانه داشته باشید.

“برای اولین بار نفت ایالات متحده در دیپلماسی تلاش به سوی عربستان سعودی و روسیه … دوم خبر بزرگ رانندگی احساسات مثبت بود شایعاتی که چین به سرعت آن خرید نفت خام خود را برای ذخایر استراتژیک.”

صحبت کردن در یک جلسه دولت در روز چهارشنبه پوتین گفت که هر دو روغن تولید کنندگان و مصرف کنندگان باید در پیدا کردن یک راه حل است که بهبود “به چالش کشیدن” وضعیت جهانی بازار نفت است.

عربستان سعودی با پشتیبانی از همکاری میان تولید کنندگان نفت برای ایجاد ثبات در بازار اما روسیه در مخالفت با یک پیشنهاد ماه گذشته برای تعمیق کاهش عرضه باعث آشفتگی بازار ارشد خلیج فارس منبع آشنا با عربستان تفکر و گفتگو کرد.

برخی از تحلیلگران گفت: هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از هر خروجی برش توافق زده است.

با بازارهای رو به 15 میلیون بشکه در روز) از عرضه بیش از حد در سه ماهه دوم و ذخیره سازی اعضاء در مارس فوق العاده curtailments از عرضه نفت مورد نیاز خواهد بود در ماه مه و ژوئن گفت: Kang Wu سر از آسیا و تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts.

او گفت: قیمت نفت برنت نیاز به رها کردن به کم 10 دلار در هر بشکه به زور فوری عرضه انقطاع. او پیش بینی می کند که تقاضای جهانی برای نفت را کاهش حدود 4.5 میلیون بشکه در این سال است.

عربستان سعودی عرضه نفت خام افزایش یافت در روز چهارشنبه به رکورد بیش از 12 میلیون بشکه در روز دو تا منابع صنعت گفت: با وجود سقوط در تقاضا و آمریکا فشار بر این کشور برای جلوگیری از جاری شدن سیل در بازار است.

“این یک نشانه روشن است که عربستان سعودی در حال آماده نیست به عقب نشینی در جنگ قیمت با وجود روس ها در حال حاضر گفت که آنها نمی خواهد افزایش خروجی با توجه به زمان عرضه بیش از حد در بازار” ING گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید در روز پنج شنبه.

آمریکا میزان ذخایر نفتی افزایش 13.8 میلیون بشکه در بزرگترین افزایش هفتگی از سال 2016 و تحلیلگران انتظار سهام به حفظ و افزایش به عنوان پالایشگاه محدود کردن خروجی و بنزین تقاضا می افتد.

“در قیمت های فعلی بسیاری از ایالات متحده روغن کاوش انرژی شرکت قادر نخواهد بود برای به دست آوردن سود و فعالیت های حفاری ممکن است سقوط در آمریکای شمالی” CMC تحلیلگر بازارهای مارگارت یانگ گفت.

شیل تولید پودر گچ نفت پارسیان هنگامی که بزرگترین تولید کننده نفت در داکوتای شمالی در روز چهارشنبه اول شد publicly traded تلفات قیمت نفت سقوط به عنوان آن را برای پرونده فصل 11 ورشکستگی. (گزارش شده توسط جولیا پین در لندن ژانگ و شو Sonali Paul; ویرایش توسط کنت ماکسول سام هلمز و جین Merriman)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de