خوب دست و پنجه نرم کردن. من می خواهم با شما صحبت کنم در مورد Triscuit.

چند سال پیش من در یک مهمانی (با تکبر راه رفتن!), و من کشف یک جعبه Triscuits. من از همه “چه کلمه “Triscuit’ چیست ؟ آن را به وضوح بر روی کلمه “بیسکویت” اما چه “TRI” چیست؟” (من در احزاب.) (توییتر موضوع نعوظ کشیده اینجا) ارسال شده توسط Etrigan (45 کل نظرات) 15 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
سه بار پخته درست است ؟

*کلیک*

آه. که در واقع خیلی بیشتر حس می کند. اگر فقط آنها فروخته شده بود به عنوان Electriscuits!
ارسال شده توسط sciatrix در 6:25 PM در مارس 26 [6 علاقه]

من متقاعد نشده. به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که آن را از می آید Triticum گندم سرده.
ارسال شده توسط Jasper Fnorde در 6:28 PM در مارس 26 [15 علاقه]
نمی آگهی خود را کپی می شود و نزدیک به “ساخته شده با triticum!”, به جای “پخته برق” و “برق پخته بیسکویت” در این مورد ؟ شاید برخی از گندم filigrees در آرم به جای رعد و برق پیچ و مهره??
ارسال شده توسط یک جعبه و یک چوب و یک رشته و یک خرس در 6:36 PM مارس 26 [6 علاقه]
چون ELECTRISCUIT مناسب نیست در مقابل جعبه.
ارسال شده توسط oneswellfoop در 6:38 PM مارس 26 [1 علاقه]
من عاشق رعد و برق پیچ و مهره و هر چیز دیگری در مورد این داستان.
ارسال شده توسط theora55 در 7:00 PM مارس 26 [3 علاقه]
Triscuits قانون است.
ناهار = (پشته در سفارش) Triscuit, پستو, اصلاح کرده,,, دلی, ژامبون, پنیر گودا, نقطه از مایو, اسفناج, برگ. ساخت این 4 بار.
ارسال شده توسط Thorzdad در 7:11 PM در مارس 26 [3 علاقه]
بعدی رمز و راز: چرا 1903 آگهی کپی می گویند که آنها در حال ساخته شده در “Nicaraga Falls, NY”?
ارسال شده توسط justkevin در 7:21 PM در مارس 26 [6 علاقه]
من عاشق Triscuits بسیار من نمی توانم آنها را در خانه. من غذا خوردن بسیاری از آنها را اگر من فرصت دارند. تنها کراکر که در munchability هستند گندم رقیق و کسانی که قند در آنها است. Triscuits کامل هستند و ترد.
ارسال شده توسط suelac در 7:24 PM مارس 26 [6 علاقه]
به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که آن را از می آید Triticum گندم سرده.

به عنوان یک مواد غذایی مورخ است که به نظر نمی رسد به احتمال زیاد در همه. تازگی و هیجان جدید برقی آشپزخانه در این دوره بود wayyyy بیشتر با نام تجاری شایسته از fusty, پیر نام لاتین از هر چیزی.

چه چیزی را حس می کند در مورد این است که چگونه سازگار است با alll دیگر مواد غذایی و لوازم خانگی بازاریابی ، این دقیقا همان نوع از چیزی که نوپای زمینه, نام تجاری, در یک شرکت بزرگ مانند NaBisCo (Naانواع Biscuit شرکتmpany), خواهد آمد تا با.
ارسال شده توسط Miko در 7:33 PM در مارس 26 [27 مورد علاقه]

چرا 1903 آگهی کپی می گویند که آنها در حال ساخته شده در “Nicaraga Falls, NY”?

وستینگهاوس &تسلا توربین احتمالا? آنها تا به حال فقط نصب شده است و در چند سال قبل.
ارسال شده توسط BungaDunga در 7:35 PM در مارس 26 [1 علاقه]

غم خوب من خیلی خسته هستم از این “گوش کردن BOZOS من میخوام ذخیره کردن برخی از اطلاعات در مورد شما پس از آماده شدن به ذهن شما را منفجر” سبک tweeting. هنگامی که آنچه آنها به tweeting در مورد جالب است که من واقعا می خواهید مردم را متوقف کند با این بیش از حد بالا “گوش کردن در اینجا می آید برخی از دانش” گه.
ارسال شده توسط Lexica در 7:47 PM مارس 26 [14 مورد علاقه]
به من این احساس مانند آن jokey ریف که به جای جدی است.
ارسال شده توسط aubilenon در 7:57 PM مارس 26 [5 علاقه]
تا به حال نشده یک سال! iirc آنها فاب اما یکی از آنها تا به حال مانند یک ماهه خود را توصیه می شود سالانه سدیم کمک هزینه
ارسال شده توسط thelonius در 7:57 PM در 26 مارس
من واقعا آرزو می کنم مردم را متوقف کند با این بیش از حد بالا

من بیش از حد, اما من دوست دارم وقتی کسی را اذیت برای پرسیدن این سوال واضح. هر کسی به یاد داشته باشید “توقف مصاحبه تخلخل” بیلبورد در اوکلند? من در نهایت احساس “خوب من باید بدونم” و رفت و به کسب و کار در پایین نشانه ای بود که آسان نیست به شکل از چگونه برای رسیدن به قبل از نقشه های گوگل. آن را نشانه. آنها پاسخ می دانستند. آنها به من پاسخ دهد. این بسیار رضایت بخش است.

وجود دارد هیچ توییتر پس از آن, هر چند, یا, بنابراین من فقط به حال به از خود راضی به خودم. است که می گویند من می دانم که احساس.
ارسال شده توسط ctmf در 7:58 PM مارس 26 [1 علاقه]

ما همیشه گفته Triscuits بودند به صورت جداگانه دستباف در زیر آب.
ارسال شده توسط ahimsakid در 8:12 PM مارس 26 [1 علاقه]
اولا: من با این موضوع و در حال حاضر من طلب Triscuits. که یک مشکل است, پس من در این تا حد زیادی Triscuit-کمتر انگلستان است. شما نمی توانید سنگسار گندم رقیق یا اینجا و حتی ریتز نیست به راحتی یافت می شود.

ثانیا: به Lexica نقطه بهترین ارسال تا از دست و پنجه نرم کردن توییتر من تا کنون شاهد بود Jared Pechacek این موضوع که چرا شما نمی توانید از نظر قانونی ازدواج صدف در ایالت مین: توییتر Threadreader
ارسال شده توسط پالاس آتنا در 8:12 PM مارس 26 [7 علاقه]

خیلی جالب است من فکر این اما بسیاری از پاسخ. شما به “پخته با برق” آگهی در Triscuit صفحه ویکیپدیا شده است و از تابستان گذشته (استناد). آن صفحه نیز لینک ثبت اختراع US713795A توسط H. D. چابک از Worcester توده برای “رشته ترقه,” ثبت 1900 اختراع سال 1902. با توجه به که آنها بافته شده و آنها تحت فشار است.

[برای اصلاح نقص های موجود ترقه تکنولوژی] مقاله ساخته شده است در به اندازه کافی نازک و پهن شکل رشته که گسترش بیشتر یا کمتر موجدار شیوه ای در یک جهت و سطحی دنده ارائه شده گسترش در جهت رشته و بین این دنده دراز افسردگی داشتن در کف خود را قفل دندانه. به اثر این رشته و مواد آن الیاف و یا رشته های گسترش در یک جهت گذاشته است بین پخت-اتو داشتن دندان های مطالعه خود را در داخل سطوح در چنین شیوه ای است که در حالی که رشته مواد برگزار می شود بین آهن در طول پخت با تقریب امتیاز از دندان filameutous ساختار حفظ شده است فشار بین نقاط اندازه کافی به علت قفل از رشته های مستقیم دلبستگی به یکدیگر در فواصل منظم به طوری که ترقه را نگه دارید و شکل آن است.

ارسال شده توسط LobsterMitten در 8:18 PM در مارس 26 [5 علاقه]

Triscuits هستند بیسکویت که له Tricoteuses را. چرا که آنها گره می بینید.

همچنین Triscuit Nachos در قانون است. بشقاب triscuits خرد پنیر jalapenos ، مایکروویو ذوب شدن پنیر. دستگاه گوارش yer میان وعده.
ارسال شده توسط bartleby در 8:26 PM مارس 26 [5 علاقه]

چرا 1903 آگهی کپی می گویند که آنها در حال ساخته شده در “Nicaraga Falls, NY”?

وستینگهاوس &تسلا توربین احتمالا? آنها تا به حال فقط نصب شده است و در چند سال قبل.

این توربین راه اندازی شد در آبشار نیاگارا. آگهی کپی می گوید Nicaraga می افتد.
ارسال شده توسط سکس در 8:31 PM در مارس 26 [1 علاقه]

محصولات دیگر به نام بعد از فن آوری شامل: رادیو شکلات, تلویزیون, قرص اتمی, گوی های آتشین, شیرین بیان برج کابل X-Ray صابون هدفون برای گوش دادن در (شیرین بیان) الکتریکی نور سیم (شیرین بیان). همچنین نگاه کنید اتمی نام های تجاری.
ارسال شده توسط user92371 در 8:34 PM در مارس 26 [1 علاقه]
thelonius: تا به حال نشده یک سال! iirc آنها فاب اما یکی از آنها تا به حال مانند یک ماهه خود را توصیه می شود سالانه سدیم کمک هزینه

در حال حاضر برای خبر خوب…

هر Nutrition Facts در کنار زن و شوهر از جعبه های کم سدیم Triscuits من در کمد آنها حاوی 35 میلی گرم سدیم در هر 4 کراکر waaaay کمتر از به طور منظم.
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 9:08 PM در مارس 26 [1 علاقه]

آگهی کپی می گوید Nicaraga می افتد.
بسته بندی اصلی می گوید Niagra Falls, اثبات این است که تبلیغات غلط املایی بود حتی در آن زمان.
ارسال شده توسط monotreme در 9:17 PM در 26 مارس
بنابراین به وضوح “Triscuit” فقط یک تایپی برای “بیسکویت” پس از همه QED.

آن است که همه ما آن را حل
ارسال شده توسط تانسور در 9:41 PM در 26 مارس

بنابراین به وضوح “Triscuit” فقط یک تایپی برای “بیسکویت” پس از همه QED.

به وضوح هر چه -scuit بخشی از بیسکویت به معنی خوب بود دو بار با بیسکویت و سه بار با این. Sciatrix تا به حال آن را سمت راست دروازه.

روزی من خواهد بود با گلوله کمانه دار زدن triscuit و پس از آن شما خواهد پرداخت.
ارسال شده توسط گلوله کمانه دار زدن بیسکویت در 9:53 PM مارس 26 [8 علاقه]

غم خوب من خیلی خسته هستم از این “گوش کردن BOZOS من میخوام ذخیره کردن برخی از اطلاعات در مورد شما پس از آماده شدن به ذهن شما را منفجر” سبک tweeting. هنگامی که آنچه آنها به tweeting در مورد جالب است که من واقعا می خواهید مردم را متوقف کند با این بیش از حد بالا “گوش کردن در اینجا می آید برخی از دانش” گه.

من فکر می کنم این است که برخی از رسانه-is-the-پیام چیزی. نیش می زنند به اندازه (lol) طبیعت توییتر تکامل می یابد این نوع از تحویل. آن را به یک کاهش می یابد قالب چند پست-طولانی-داستان-انجمن-موضوع, من حدس می زنم ؟
ارسال شده توسط کیپ در 9:56 PM در 26 مارس

فشار بین نقاط اندازه کافی به علت قفل از رشته های مستقیم دلبستگی به یکدیگر در فواصل منظم به طوری که ترقه را نگه دارید و شکل آن است.

تا وقتی که Triscuits نقطه-جوش داده شده است.
نوشته شده توسط جانی زرد در 10:17 PM در مارس 26 [9 علاقه]

شخصا, من فکر کردم این بزرگترین “دست و پنجه نرم کردن توییتر” موضوع در تمام دوران است. آن را مشروع خوشحال من است.
ارسال شده توسط snowmentality در 10:18 PM در 26 مارس
من همیشه می خواهم ناخودآگاه فرض وجود دارد برخی از رابطه با قافیه مهد کودک “یک tisket یک tasket” که گاهی به یاد من به عنوان “یک triscuit یک tasket”…

این قانع کننده است و آن را کمی وهم آور چه چیزی ما را برای اعطا مانند برق از جمله اخبار و که این چپ تصور هنوز هم در حال حاضر در اقلام روزمره از زندگی ما است.
ارسال شده توسط Schmucko در 10:24 PM مارس 26 [2 علاقه]

کپی در آگهی دوم نیز می گوید آنها خورده شود “به عنوان نان تست با تخم مرغ” و من نمی توانم آن را کشف کردن. شاید بلدرچین تخم مرغ ؟ یا من از خوردن تخم مرغ و نان تست اشتباه است ؟ یا آره با “آب میوه” OK.
ارسال شده توسط سنت اوه در 10:36 PM مارس 26 [1 علاقه]
شما می دانید که آن چیزهایی که در آن شما با قرار دادن یک تخم مرغ آب پز سخت و سیم فشار پایین و قطع آن را به برش? یک تکه از تخم مرغ هر scuit و شما باید یک میان وعده و یا پایه و اساس یک ناهار سبک.
ارسال شده توسط bartleby در 10:42 ب. ظ در مارس 26 [1 علاقه]
بیشتر به طور جدی, من امیدوارم که من تنها کسی است که ديپلمات های این شواهد برای برق “بیسکویت” ریشه “Triscuit”. تمام چیزهایی که به من اعتصاب به عنوان یک کار نیمه انجام می شود با یک دسته از دست تکان دادن و چوب پنبه-ظاهر در پایان به جای اثبات است. منظورم این است که آن می تواند به نوبه خود درست است اما آیا این تفنگ سیگار کشیدن.
ارسال شده توسط تانسور در 10:56 PM در 26 مارس
نقطه جوش یا متخلخل?
ارسال شده توسط گلوله کردن در 11:19 PM در مارس 26 [1 علاقه]
من فکر کردم آن را نیز یک jokey ریف که آزار دهنده سبک از به tweeting اما من نمی توانم مطمئن شوم ؟ مانند آن چه وجود دارد, چند, نویسندگان, من لذت بردن از برخی با سوابق دانشگاهی, اما آنها نمی توانید متوجه آن نمی 2009 کنه و که بیش از حد آشنا digressive, گوناگون سبک نوشتن است که هر دو فوق العاده, پیر و مانند جویدن ورقه نازک قلعی.
ارسال شده توسط ناپدید در 11:39 PM در 26 مارس
کپی در آگهی دوم نیز می گوید آنها خورده شود “به عنوان نان تست با تخم مرغ” و من نمی توانم آن را کشف کردن.

شما به خوردن triscuit به عنوان شما می توانید نان تست به عنوان مثال با قرار دادن تخم مرغ در بالا از آن شما به خوردن triscuit به عنوان شما می توانید نان تست-با-تخم مرغ به عنوان مثال با قرار دادن آن در دهان شما, جویدن آن در بلع و هضم آن است.
ارسال شده توسط aubilenon در 12:27 AM در مارس 27 [2 علاقه]

من بیش از حد, اما من دوست دارم وقتی کسی را اذیت برای پرسیدن این سوال واضح. هر کسی به یاد داشته باشید “توقف مصاحبه تخلخل” بیلبورد در اوکلند? من در نهایت احساس “خوب من باید بدونم” و رفت و به کسب و کار در پایین نشانه ای بود که آسان نیست به شکل از چگونه برای رسیدن به قبل از نقشه های گوگل. آن را نشانه. آنها پاسخ می دانستند. آنها به من پاسخ دهد. این بسیار رضایت بخش است.

و ؟

همچنین چه پخته با برق چیست ؟

گذاشته بین پخت-اتو داشتن دندان های مطالعه خود را در داخل سطوح در چنین شیوه ای است که در حالی که رشته مواد برگزار می شود بین آهن در طول پخت با تقریب امتیاز از دندان filameutous ساختار حفظ شود

آن را فقط مانند یک جورج فورمن کوره و یا چیزی ؟ من امیدوار بودم آنها مانند برق بیسکویت به شکل.
ارسال شده توسط Literaryhero در 1:27 AM در مارس 27

مرحله 1: ایجاد خرد شده گندم
مرحله 2: قرار دادن آن در یک ترقه به اندازه آهن وفل
مرحله 3: Triscuit!
ارسال شده توسط bartleby در 1:42 AM در مارس 27
من تا به حال الکتریکی بیسکویت پس از من با بیحوصلگی حرف زدن, باشگاه روز.
ارسال شده توسط w0mbat در 2:17 AM در مارس 27
Re: “توقف مصاحبه تخلخل”, بخش نظرات یک پست وبلاگ از سال 2005 است که نسبتا ساده جواب:

من مطمئن هستم که من می خواهم برای از بین بردن رمز و راز از چه استفاده می شود و شرق خلیج ترین gnomic نشانه اما در اینجا می رود… هنگامی که شما در حال ریخته گری فلز (برنز و آهن و غیره.) و یا مواد دیگر آن را واقعا مطلوب را به مطمئن شوید که تخلخل (یعنی porousness در سطح و یا داخلی به بازیگران شی) کنترل می شود و یا حذف شود در طول فرآیند ریخته گری و / یا در طول خنک کننده در غیر این صورت سطح به نظر می رسد بسیار ناراحت کننده و یا قدرت از بازیگران شی است که به خطر بیافتد. کوچک کارخانه در زیر آستین رفته علامت استفاده می شود تا مواد شیمیایی و ارتباط چرخ دنده ها است که کمک به جلوگیری از ریخته گری تخلخل…
ارسال شده توسط سرگردان ادم سفیه و احمق در 2:21 AM در مارس 27 [4 علاقه]

هر کسی به یاد داشته باشید “توقف مصاحبه تخلخل” بیلبورد در اوکلند?

من حدود 5 دقیقه کل در اوکلند (CA است) و نمی بینم بیلبورد اما من چندین سال را صرف ساخت الگوهای برای ریخته گری, بنابراین من می دانم آنچه در مصاحبه تخلخل است. این چیزی است که من تصور می تا کنون تعداد به عنوان محرمانه عقل است.
ارسال شده توسط jon1270 در 4:17 AM در مارس 27

پاسخ توییتر موضوع از یک مورخ.
ارسال شده توسط pemberkins در 5:02 AM در مارس 27 [1 علاقه]
گلوله کمانه دار زدن بیسکویت: “روزی من خواهد بود با گلوله کمانه دار زدن triscuit و پس از آن شما خواهد پرداخت.

یا tricochet بیسکویت (“گره بیسکویت”)
ارسال شده توسط chavenet در 5:03 AM در مارس 27 [1 علاقه]

pemberkins: “واکنش توییتر موضوع از یک مورخ است.

سلام مرد-ژل ،

من قرار دادن آن در دهان من.
ارسال شده توسط chavenet در 5:05 AM در مارس 27

همچنین چه پخته با برق چیست ؟

پخته شده در فر برقی که در آن زمان می توانست خیلی رمان. من فکر می کنم اکثر لوازم پخت و پز که در آن زمان شده اند که چوب یا زغال سنگ از کار اخراج شدند.
ارسال شده توسط backseatpilot در 5:08 AM در مارس 27

این Hydrox کوکی معرفی شده در سال 1908 (چند سال قبل از Oreo) بود و بنابراین به عنوان یک نام portmanteau هیدروژن + اکسیژن برای انتقال سالم و بی خطر علمی خلوص. در حال حاضر من می بینم این برند آورده شده است به عقب در یک مقیاس کوچک مواد مصنوعی برداشته non-GMO و هیچ HFCS برای دیدار با مفاهیم جدید از خلوص است.
ارسال شده توسط bendybendy در 5:15 AM در مارس 27
این ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز بی اهمیت (و آن را با توجه به [حرکات گسترده]), اما آن را نیز تار خط بین پژوهش های تاریخی و اعلامیه توسط فیات از یک شرکت بیشتر در رابطه با چگونه نام تجاری خود را درک است *در حال حاضر* از آنچه ممکن است اتفاق افتاده در سال 1903.

Dangit که مورخ پاسخ و مرتبط مدارک و شواهد برای “thrice-پخته” است که بسیار قانع کننده تر از الکترو-بیسکویت.
ارسال شده توسط mediareport در 5:31 AM در مارس 27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>