Oklahoma State مربی Gundy معذرت خواهی برای coronavirus نظرات


Oklahoma State football مربی مایک Gundy عذرخواهی شنبه برای نظرات این هفته در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

“من آگاه شده است که از نظر من کنفرانس مطبوعاتی را به جرم برخی از” Gundy در بیانیه ای گفت. “هرگز من قصد توهین به کسی و عذرخواهی می کنم. اولین اولویت من است و همیشه خواهد بود که دانشجویان ورزشکار و انجام آنچه که بهترین است برای برنامه و دانشگاه.”

Gundy صحبت با رسانه ها در طول یک تماس تلفنی سه شنبه و گفت که او امیدوار بود که این تیم بازگشت به امکانات آن مه 1 یک جدول زمانی پیشنهادی که مخالف فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل شد و به سرعت مورد مناقشه توسط دانشگاه.

پس Gundy نظرات اوکلاهما امور خارجه با صدور بیانیه ای گفت: اصل که تصمیم گیری در مورد زمانی که به همراه تیم ملی فوتبال به هم نمی تواند به مربی تیم.

“ما پایبند به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی که در حال تصمیم گیری آگاهانه در جهت منافع شهروندان از ملت و دولت ما بر اساس صدا داده های علمی” این دانشگاه بیانیه ای گفت:. “ما همچنین رعایت حکم فدرال و ایالتی و همچنین به عنوان بزرگ 12 دستورالعمل. ما نمی خواهد سازش سلامت و رفاه ما جامعه دانشگاه. این ویروس کشنده است و ما را به انجام بخشی از ما در اوکلاهما امور خارجه برای کمک به بلانت گسترش یافته است.”

مدیر ورزشی مایک دارنده نیز کاهش یافته است به Gundy جدول زمانی گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “ممکن است 1 به نظر می رسد کمی بلند پروازانه است.”

این دانشگاه را لغو کرده است در کلاس های حضوری برای ترم بهار و نقل آن ممکن است مراسم فارغ التحصیلی به ماه دسامبر است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است در برابر تجمعات از 50 یا بیشتر مردم از طریق مارس 11 برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که از شنبه تا به حال به کشته شدن بیش از 19,700 در ایالات متحده است.

Gundy است که صریح خود را در مورد جناح راست سیاست نیز گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که در رسانه ها شده است بیش از حد منفی در پوشش خود را از آنچه او به نام “چینی virus.”

اکثر آمریکایی ها زندگی می کنند و اقامت در خانه سفارشات بسیاری از آن گسترش مه گذشته 1 اگر چه اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه است و تنها خواست مردم تحت 65 به ماندن در خانه در حالی که ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر از طریق آوریل 30.

Gundy گفت که او در تلاش بود نسبت به کسانی که بیمار هستند اما او معتقد است همه چیز باید به عقب بر گردیم به حالت عادی هر چه زودتر به جای بعد. Oklahoma State برنامه ریزی شده است برای شروع فصل آن در سپتامبر. 3 میزبانی ایالت اورگان.

“این ممکن است به حمایت دو هفته” Gundy گفت. “من نمی دانم که من می توانید آن تماس بگیرید.”

Gundy گفت او امیدوار است که وجود خواهد داشت به اندازه کافی تست های موجود در چند هفته است که او می تواند خود را دستیار مربیان و پرسنل پشتیبانی تست شده برای این ویروس به دنبال بازیکنان, پس از برنامه های خود را می توانید به کسب و کار.

NCAA لغو تمام بهار ورزش وجود ندارد و تاریخ در محل برای تیم کالج برای بازگشت به تمرین. Gundy گفت: اگر تاریخ مورد نظر کار نمی کند, او مایل به فشار همه چیز — اما نه بیش از حد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de