“من اینجا هستم تا بگویم همه از شما به خاموش چمن من. در اینجا یک تاریخچه از CSS و طراحی وب سایت به عنوان من به یاد داشته باشید آن است.” 14,000 — به علاوه کلمات از eevee در فازی دفترچه یادداشت.
ارسال شده توسط cgc373 (15 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من بیش از حد به یاد داشته باشید احساس مشکوک از CSS زمانی که من برای اولین بار با آن مواجه می شوند. چرا من می خواهم هر <H1> به همان نگاه ؟ انواع ادویه از زندگی زمانی که شما 12 سال و آهنگسازی صفحات طرفداران پر از hotlinked GIFs متحرک. برخی از سرفصل های عاشق <BLINK> برخی از سرفصل های عاشق <MARQUEE> y’know?

که گفت:

اگر شما آگاه XML طول می کشد یک مقدار صریح تر و رویکرد تهاجمی به خطا — اگر سند شما شامل یک خطای تجزیه کل سند نامعتبر است. این بدان معناست که اگر شما در بانک در XHTML و تک تایپی جایی چیزی در همه کدها. فقط یک خطا.

اگر شما در حال گرفتن شور به دلیل یک گوشی نحو خطا در نشانه گذاری خود را باعث می شود که صفحه به رندر من به برخی از نگرانی های جدی در مورد وب مستر خود را لغو احکام صادره ی. آنچه را که شما به جای مرورگر انجام آن بهترین حدس در مورد آنچه که شما به معنای و سپس در ادامه از طریق تجزیه و تحلیل درخت مانند هیچ چیز اشتباه است ؟
ارسال شده توسط شهردار غرب در 10:46 AM در فوریه 6 [4 علاقه]

هر زمان که من می خواهم به دمدمی مزاجی از یک طراح وب سایت من فقط sidle به آنها و زمزمه “محور عمودی.”
ارسال شده توسط seanmpuckett در 10:50 AM در فوریه 6 [3 علاقه]
من یک XHTML/XSLT سایت یک بار در سال 2000. آن شگفت انگیز بود آنچه که می تواند انجام دهد و به همان اندازه شگفت انگیز چگونه همانطور که اشاره شد در این مقاله به طور کامل غیر قابل درک است. من بیشتر یا کمتر را فراموش کرده و همه از آن پس از این پروژه انجام شد.
ارسال شده توسط linux در 10:52 AM در فوریه 6
راه من می دانم من است که من کردم به این قسمت در مورد imagemaps در فضای جم سایت و متوجه شدند آنها با استفاده از جدیدتر نحو است که به شما اجازه در واقع کد ویژگی های یک imagemap در اچ تی ام ال به جای استفاده از CGI imagemap.

و سپس من freaked چون چرا من هنوز هم به یاد داشته باشید همه چیز در مورد CGI IMAGEMAPS نباید که کمی از ماده خاکستری استفاده می شود برای چیزی مهم تر مثل کار برکنار شده و ذخیره سازی داده ها به صورت شماره تلفن 867-5309 یا چیزی ؟
ارسال شده توسط chrominance در 10:59 AM در فوریه 6 [1 علاقه]

من یک XHTML/XSLT سایت یک بار در سال 2000. آن شگفت انگیز بود آنچه که می تواند انجام دهد و به همان اندازه شگفت انگیز چگونه همانطور که اشاره شد در این مقاله به طور کامل غیر قابل درک است. من بیشتر یا کمتر را فراموش کرده و همه از آن پس از این پروژه انجام شد.

به ne plus فوق العاده ای در توسعه وب اتفاق افتاده است کمتر از شش ماه پس از آغاز کار من مدت کوتاهی پس از من bright-eyed 22 ساله خود chirped “مطمئن هستم خوشحال به یاد بگیرند XSLT و حفظ تمام تبدیل قالب هایی که قدرت کل این صد میلیون دلار سرمایه گذاری است.” به دلایلی که من مسدود شده از حافظه من به طور کامل نوشتم یک مبدل برای تبدیل نوعی از hellscape SGML-splinter نشانه گذاری به HTML سازگار. قابل توجه این نیاز به یک ترجمه از جداول طراحی شده با استفاده از یک <td rowspan=”3″> پارادایم به جداول با استفاده از <td colspan=”3″>

اگر شما هرگز به حال لذت بردن از تلاش برای پیاده سازی منفی lookahead به یک زبان برنامه نویسی تابعی که ورودی و خروجی و کد منبع, همه, XML شما خیلی خوشبخت تر از من.
ارسال شده توسط شهردار غرب در 11:01 AM در فوریه 6 [1 علاقه]

آنچه را که شما به جای مرورگر انجام آن بهترین حدس در مورد آنچه که شما به معنای و سپس در ادامه از طریق تجزیه و تحلیل درخت مانند هیچ چیز اشتباه است ؟

بله ؟ بله. این است که دقیق رفتار من می خواهم هر زمان که امکان پذیر است. 1% اشتباه است 99 درصد درست است. آیا شما به جای نمایش یک صفحه که 99% درست از هیچ چیز در تمام ؟
ارسال شده توسط cowcowgrasstree در 11:12 AM در فوریه 6 [4 علاقه]

Ctrl-F DSSSLعبارتی یافت نشد

اوه تابستان شیرین کودک …

DSSSL: طرح مترجم با CSS جاسازی شده-مانند یک ظاهر طراحی شده بند برای پایین-تبدیل SGML اسناد به ارائه فرم. از آن ساخته شده XSLT به نظر می رسد مانند یک تسکین بزرگ.
ارسال شده توسط scruss در 11:12 AM در فوریه 6 [1 علاقه]

وای این طول می کشد تا من و همه من همیشه این بود که پیچ در اطراف با Diaryland صفحه و تعجب می کنم که چرا من عکس های جاسازی شده و تنها تا کنون نشان داد تا بر روی کامپیوتر من*.

*آن زمان من در حالی که برای تحقق بخشیدن به محل فایل بر روی یک دیسک سخت≠محل فایل در اینترنت
ارسال شده توسط Alvy علامت در 11:12 AM در فوریه 6

هر زمان که من می خواهم به دمدمی مزاجی از یک طراح وب سایت من فقط sidle به آنها و زمزمه “محور عمودی.”

سپس به ذکر است که اگر عمودی محور هنوز هم متخصصین آنها را از آنها خواهد شد که مشکل پیدا کردن کار بعدی خود را.
ارسال شده توسط michaelh در 11:14 AM در فوریه 6

وای این فقط ممکن است دقیقا آنچه که من بوده ام دعا برای – روزنوشت و جالب به درک تکواندو CSS با یادگیری آن تاریخ از کسی که واقعا زرنگ و دانا. من در اینجا در من 9 تا 5 انجام جاوا توسعه وب سایت بزرگ پارسیان و من باید از صفر آموزش واقعی فن آوری های جلویی (mad احترام به همه شما که یاد گرفته ایم را در خود اما من به بچه ها برای مقابله با در خانه و هیچ وقت به سرهم بندی کردن ساعت). من شده است به مبارزه با CSS مسئله ای است که من دیوانه برای آخرین روز و نیم. نمی توانید صبر کنید برای خواندن تمام این.
ارسال شده توسط kitcat در 11:16 AM در فوریه 6 [1 علاقه]
هر زمان که من می خواهم به دمدمی مزاجی از یک طراح وب سایت من فقط sidle به آنها و زمزمه “محور عمودی.”

نصب/شامل Tailwind و سپس ” شسته و رفته!’ شما می شود به صورت عمودی و افقی محور div برای یک مقدار حداقل از درد است.

من می شنوم “محور عمودی” امروز و من کمی هیجان دانستن اینکه چگونه از آن آسان است و چگونه از آن آسان نیست استفاده می شود.
ارسال شده توسط ناقص در 11:19 AM در فوریه 6

آره, همه چیز در مورد XHTML erroring در اولین فرصت یک ویژگی است که نگاه بسیار شبیه یک اشکال. این ساختگی مثال در مورد “اگر ناقص HTML ساخته شده شما فکر می کنم حساب بانکی خود موجودی متفاوت بود” یا هر چیز دیگری شد تا کاملا tonedeaf در مواجهه با مشکلات واقعی از دوخت با هم یک وب سایت از یک دسته از قالب های مختلف و یا دست زدن به کاربر ارسال مطالب و یا تقریبا هر چیزی است که یک عامل اصلی توسعه وب امروز است.

بله شما باید اعتبار. بله HTML خود را باید به خوبی شکل گرفته است. هیچ وب سایت نباید شکست در کوچکترین خطا. موارد مبهم باید استاندارد است که آنچه در HTML 5 می کند.
ارسال شده توسط Aleyn در 11:24 AM در فوریه 6 [1 علاقه]

بدترین چیزی که در مورد XHTML بود که هر یک از مرورگر تا به حال صبر کنید تا کل سند دریافت شد (به یاد داشته باشید مودم هنوز هم بسیار رایج در این نقطه) به منظور خطا-لطفا قبل از رندر (که بحث none کرد) و یا آنها را به هر دو خوش بینانه ارائه جزئی نشانه گذاری (که نیست خوب تشکیل, تعریف) و پس از آن که جزئی ارائه با آن همه دور و نمایش لعنتی پیام خطا پس از آن *را به* اجرا به خطا.
ارسال شده توسط Aleyn در 11:29 AM در فوریه 6
ما ساخته شده یک پیراهن برای یک توسعه دهنده وب دوستان ما که به عنوان خوانده شده “هیچ فونت برچسب ها از سال 1998” و hilariously او می پوشند آن را با افتخار در خیابان.
ارسال شده توسط Ashwagandha در 11:30 AM در فوریه 6 [1 علاقه]
بله شما باید اعتبار.

این وب سایت بهترین ها در اینترنت اکسپلورر.
ارسال شده توسط Thorzdad در 11:42 AM در فوریه 6

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de