قدیمی دبی و دبی

پیر دبی شد یک پروژه است که آغاز شده و به پایان رسید تا بودن چیزی بزرگ من تا به حال چند عکس در مورد دبی و من نمی خواهم آنها را به ترک در هارد دیسک بنابراین من تصمیم به ایجاد یک Fanzine به جهان نشان می دهد قدیمی دبی دبی که شما نمی بینید در رسانه های اجتماعی یک دبی که دارای روح است. پروژه فورا کردم کمی کشش از برخی از هنر متمرکز رسانه (Booooooom.com). گونزالو Palaveccino شخصی پروژه نیز در دسترس به عنوان یک آشپزی (PDF) [از طریق Mltshp]. بیشتر از خود Instagram account.

همچنین نگاه کنید به: سفر به عقب در زمان به دبی — Supercars ممکن است دبی زمان حمل و نقل از انتخاب – اما یک ادویه معطر لنج سفر شما را از جهان دور از مدرن امارات براق آسمان خراش ها. (لوسی تیلور برای BBC Travel, 2016)

پیر دبی در مقابل دبی جدید (Khawar جمیل برای Dxb وبلاگ, 2014)

هر زمان که من فکر می کنم در مورد دبی و چگونه از آن متفاوت است که از بقیه جهان و چگونگی پیشبرد و یک شهر جهانی آن است و این همیشه باعث می شود من رسیدن به این نتیجه است که تمام امکانات که دبی ساکنان و به خصوص مردم لذت بردن از امروز است زیرا همه مردم از قرن 19 که سخت کار می کرد و ساخته شده دبی و امارات متحده عربی جهانی hub.

این مقاله شامل عکس ها از 50 سال قبل در مقایسه با مدرن, عکس برای تعریف متفاوتی از”.”

ارسال شده توسط گه نور دزد (0 دیدگاه کل) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>