بازی های المپیک-بازی چهره coronavirus خطر توکیو پرچم رئیس آسانسور استاندارد برای کمال

توکیو — در 79, Tadamasa Fukiura هیچگاه خود را از دست داده بچگی عشق از پرچم. اما در حال حاضر مرد مسئول تامین بیش از 10 ، 000 از آنها برای توکیو 2020 المپیک است یک پرچم وسواس از راه های مختلف – آیا بازی پیش خواهد رفت.

شک و تردید در حال نصب در سراسر جهان است که به المپیک می توانید اقدام به برنامه ریزی میان coronavirus گیر با کشورهای در تمام مطالب, اجرای شدید اجتماعی و سفر مستندات. هنوز توکیو بازی ها و مقامات دولتی اصرار دارند این رویداد را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

برای Fukiura که مادام العمر شیفتگی او را دیدم پرسید: برای نظارت بر نمایش توکیو در سال 1964 بازی یک تماس نیاز می شود ساخته شده است و به زودی در مورد اینکه آیا به ادامه دقیق آماده سازی برای بیش از 10 ، 000 پرچم به نمایندگی سازمان ملل در سراسر جهان در این رویداد را سال.

“من فکر می کنم تا پایان ماه مارس ما باید تصمیم بگیرید که آیا به توقف و یا ادامه آماده سازی برای بازی های المپیک” Fukiura به رویترز گفت در یک مصاحبه.

با وجود شیوع کروناویروس, پرچم های تولیدی در ژاپن در حال حاضر و در حال اجرا برای دیدار با خود را ممکن است مهلت Fukiura گفت.

در حال حاضر یک مشاور برای توکیو کمیته برگزاری المپیک و پارالمپیک, بازی Fukiura توصیف شور و شوق خود را به عنوان یک “اعتیاد” و به معنای واقعی کلمه نوشت: کتاب در پرچم های جهان زمانی که او 22 ساله دانشجو در دانشگاه واسدا نظارت بر نمایش در بازی های المپیک 1964.

در آن زمان وجود نداشت و سیاست رسمی در چه سایه ای از رنگ قرمز در ژاپن پرچم باید داشته باشد. پس از بررسی 2,000 رژ لب رنگ از لوازم آرایشی ساز Shiseido او انتخاب سایه است که تبدیل شدن به استاندارد برای پرچم ملی.

Fukiura گفت: 1964 بود, لحظه ای تعیین کننده وحدت ملی برای ژاپن و سپس برخاسته از خاکستر جنگ جهانی دوم کمتر از 20 سال قبل در راه خود را برای تبدیل به یک قدرت اقتصادی.

“این واقعا هیجان انگیز است. نوزده سال پس از از دست دادن جنگ مردم ژاپن متمرکز در بازی های المپیک,” او گفت:.

اما Fukiura گفت: سازماندهی پرچم برای این بازی بود که عصب-مخرب که در سال 1964 شامل دو بار به عنوان بسیاری از کشورهای شرکت کننده و رویداد های ورزشی و همچنین عمده حامیان مالی شرکت ها. ترس از اشتباهات مانند پرچم در حال اهتزاز درآمده وارونه هرگز او را ترک می کند.

او همچنین می داند که چه آن را مانند احساس خالی از سکنه می شود چشم انداز لغو یادآوری آستانه افتتاح مراسم که ناگهانی باران های سنگین تهدید این لحظه تاریخی.

“من در حال آماده شدن برای مراسم افتتاحیه به مدت دو و نیم سال است. با خودم فکر کردم این باران لغو خواهد این رویداد گفت:” Fukiura.

اما این باران ذوب دور دادن راه به شکوه آفتاب و عینک از پرچم ستایش جهان فقط به عنوان او برنامه ریزی شده بود. (گزارش شده توسط Ju-min Park و امی Miyazaki; گزارش های اضافی توسط آنتونی Slodkowski; ویرایش توسط کنت ماکسول)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>