بازی های المپیک-کمیته بین المللی المپیک برای شروع بحث در امکان توکیو 2020 به تعویق افتادن

آتن — کمیته بین المللی المپیک به گام تا خود را “برنامه ریزی سناریو” برای توکیو 2020 بازی ها — از جمله به تعویق افتادن آن گفت: پس از یک جلسه اضطراری در روز یکشنبه.

کمیته بین المللی المپیک برگزار خواهد شد بحث های مفصل که شامل احتمالا تغییر جولای 24 تاریخ شروع با توجه به جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس اما تاکید کرد که لغو این بازی نمی خواهد حل هر گونه مشکلات و یا کمک به هر کسی.

“بنابراین لغو است و نه در دستور کار” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این بحث می تواند ظرف چهار هفته.

کمیته بین المللی المپیک است رو نصب مخالفت با برنامه فعلی برای بازی به عنوان ورزشکاران و فدراسیون های تماس برای تاخیر به دلیل شیوع کروناویروس.

چندین کمیته ملی المپیک خواسته اند که کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی به عنوان همه گیر نیروهای کشور برای قفل کردن و ایجاد اغتشاش ویران کردن با آماده سازی خود را.

“این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی ها” کمیته بین المللی المپیک گفت.

“کمیته بین المللی المپیک خواهد شد… شروع بحث های مفصل برای تکمیل ارزیابی خود از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله سناریو از تعویق افتاده است ،

“کمیته بین المللی المپیک با اعتماد به نفس است که آن را به نهایی شدن این بحث در چهار هفته بعدی.” (نوشتن با Ossian درخشش; گزارش Karolos Grohmann; ویرایش توسط کن فلک)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>