oman lifts داخلی محدودیت سفر قبل از طوفان گرمسیری

محتواي مقاله

دبی — کشور مان را از ممنوعیت داخلی دو هفته ای در سفر بین استان ها یک روز زودتر از برنامه ریزی شده در روز جمعه ، قبل از ورود انتظار می رود طوفان گرمسیری بزرگ ، آژانس خبری دولتی ONA گفت.

ممنوعیت سفر بین فرمانداری ها توسط دولت خلیج فارس در ۲۵ ژوئیه برای جلوگیری از گسترش ویروس جدید کوروناویروس در تعطیلات عید قربان مسلمانان تحمیل شد.

•ساعت 2 بعد از ظهر (1000 به وقت گرینویچ) روز جمعه، به جای روز شنبه آن طور که برنامه ریزی شده بود، برداشته خواهد شد، چرا که انتظار می رود در دریای عرب به طوفان یورش ببرد.

به طور کامل تا اطلاع ثانوي، قفل شدن کامل استان دفار در جنوب حفظ خواهد شد.

طرحی که پیش تر اعلام شده بود برای کاهش روز شنبه، حکومت نظام خود را به مدت یک هفته تا بین ساعت ۹ تا ۵ صبح ، به جای ۷ بعد از ظهر تا ۶ صبح هنوز نگه می دارد.

Oman, a country of 4.7 million people, has recorded more than 80,700 coronavirus infections and 492 deaths.

در ماه مارس در برخی مناطق مانند مسرت، دهفار، دوقم و برخی از شهرهای توریستی قفل شده است. از ماه آوریل به تدریج به مراکز تجاری اجازه بازکردن و بلند کردن برخی از قفل ها را داده است.

اما اقدامات برای تعطیلات طولانی عید را بعد از افزایش تعداد عفونت در ماه ژوئن تنگ تر کرد. (گزارش گری توسط لیزا بارینگتون، ویرایش توسط تیموتی میراث)

88801100011088 DUBAI — کشور مان یک روز زودتر از برنامه ریزی شده در روز جمعه، قبل از رسیدن انتظار یمن به یک طوفان بزرگ گرمسیری، ممنوعیت داخلی دو هفته ای بین استان ها را از بین خواهد کرد. ممنوعیت سفر بین فرمانداری ها توسط دولت خلیج فارس در ۲۵ ژوئیه برای جلوگیری از گسترش […]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im