محتوای مقاله

واشنگتن — داغ در پاشنه چالشگر دموکرات خود ، دونالد ترامپ است به سمت میشیگان امروز — کشش بحرانی از جاده خود را به کاخ سفید.

ترامپ قرار است یک تجمع شامگاهی در شهرستان ساگیناو برگزار کند، یک سنگر یک بار دموکرات که در سال ۲۰۱۶ به باریکی از هیلاری کلینتون کشتی گرفت.

اين ديدار يک روز پس از آن صورت می گیرد که جو بايدن به هواداران در ديترويت قول داد سوئيتی از اقدامات “آمريکا را بخر” با هدف نگه داشتن توليد کنندگان و مشاغل يقه آبی در خاک آمريکا.

بایدن برای شرکت هایی که محصولات محدود به آمریکا را در خارج از کشور تولید می کنند و سرکوب کسانی که برای جلوگیری از پرداخت مالیات در خانه از آفشورینگ استفاده می کنند، مجازات های مالیاتی سفتی را برنامه ریزی می کند.

او همچنین قصد دارد “گسترش و سفت کردن” خرید مقررات آمریکایی و ایجاد یک دفتر “ساخته شده در آمریکا” در کاخ سفید برای بررسی و محدود کردن استثنائات به قوانین – استثنا بسیاری از شرکت های کانادایی بستگی دارد.

احتمال می رود ترامپ به توافق آمریکا و مکزیک و کانادا به عنوان یک دستاورد امضا و همچنین تصمیم اخیر ش برای تجدید تعرفه های صادرات آلومینیوم کانادا توجه کند.

این گزارش توسط مطبوعات کانادا برای اولین بار در ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im