در Jackie Robinson, روز, بیس بال را ادای احترام به No. 42 می رود مجازی

جکی رابینسون را شکست بیس رنگ سد در 15 آوریل سال 1947 برای بروکلین داجرز.

او شماره 42 بازنشسته شد در سراسر لیگ های عمده ای در سال 1997 توسط کمیساریای جوانه Selig. از سال 2009 همه بازیکنان و مدیران و مربیان را فرسوده خود No. 42 به مناسبت روز است. اما روز شنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این خواهد بود که سومین سال متوالی بریوز نمی خواهد همین رابینسون شماره در یک بازی در 15 آوریل. در سال گذشته آتلانتا تا به حال یک روز خاموش. فصل قبل بریوز مشخص شده جکی رابینسون بعد تقریبا یک ماه دیر است.

لیگ ادای احترام به نوه بردگان متولد Jan. 31, 1919 در قاهره Ga., اما خواهد شد مجازی یکی.

MLB Network هوا خواهد رابینسون مربوط به برنامه ها از 8:30 صبح تا 7 بعد از ظهر توسط Ken Burns’ دو بخش مستند در رابینسون. MLB.com برنامه های جکی رابینسون مرتبط با برنامه نویسی شروع 7 صبح

1955 در جهان سری فیلم از داجرز ” تنها سری جهانی عنوان در حالی که در بروکلین خواهد جریان شروع 7 p. m. در MLB را, YouTube, Facebook و توییتر.

رابینسون بازی در 10 فصل به فصل در لیگ های بزرگ. او با نام لیگ ملی را Rookie از سال در سال 1949 بود و به نام N. L. با ارزش ترین بازیکن در سال 1949. او شش بار همه ستاره و بازی در پنج جهان سری. او انتخاب شد به Baseball Hall of Fame در سال 1962 سال اول خود را از واجد شرایط بودن. او شماره 42 بازنشسته شد طی مراسمی در نیویورک شیا ورزشگاه در سالگرد 50 از لیگ برتر اولین.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im