در یک طرف این یک ایده عالی

با نفس بریده بریده است “دختران تنها شبکه اجتماعی” برای اندروید و IOS. آن را با استفاده از “بیو متریک جنسيت نرم افزار تایید” را به مطمئن شوید که سایت رایگان است از مردان است. (و نه پسران. سایت “برای دختران” و “نه برای مردان.”) پس آن را به رسمیت می شناسد “جنسیت” با ساختار استخوان آن اذعان می کند آن را ممکن است برخی از مشکلات شناسایی ترانس دختران. اما نگران نباشید! “اگر شما در همه در رابطه با امکان misgendered شما خوش آمدید برای تماس با نفس بریده بریده HQ به صورت دستی onboarding.”

با نفس بریده بریده اصرار دارد که خود نرم افزار این است که علم واقعی:

این شامل گرفتن یک عکاسی از خود و جنسیتی به رسمیت شناختن نرم افزار تولید یک نتیجه. این فرایند نظارت ، زیستی-علوم نه شبه علم مانند جمجمه خوانی است که در پشت این فرایند است. آن را تعیین و در هر دو جنس نر و ماده, جنس و قائل نژاد یا سن. هویت یک مسئله جداگانه است.

هیچ جا انجام آنها اعتراف است که آنها در حال تلاش برای شناسایی جنسیت نه جنسیت. Nonbinary مردم و ترانس مردان/پسران ذکر نشده. همه در همه ، خود را TOS و پرسش و پاسخ نیز اشاره نمی وجود زنان – این است که یک پلت فرم برای دختران.

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی بسیاری از پرچم قرمز از جمله حق پخش تصاویر خود را به “شرکای کسب و کار” و رضایت به یک کل ازدحام جمع آوری اطلاعات. آنها به طور خاص اجازه نمی دهد رقبا به استفاده از سایت خود را; آن معلوم نیست اگر همان توافقنامه در مورد برنامه و یا اگر وجود دارد یک مجموعه جداگانه از شرایط آن است.

برنامه استرالیا و آنها به طور خاص کاهش مطابق با قوانین هر کشور دیگر از جمله قوانین مالکیت معنوی. احتمالا آنها همچنین ادعا معافیت از سن مبتنی بر داده های مجموعه قوانین و قوانینی که اجازه نمی دهد محدود کردن دسترسی توسط جنسیتی بدون دلیل بهتر از “دختران شایسته خاص خود را آنلاین فضا است.”

فروشگاه App های IOS مثال • آزادی مطبوعات • Logitheque لیست

ارسال شده توسط ErisLordFreedom (43 کل نظرات) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

predatorplayground.net
ارسال شده توسط grumpybear69 در 10:23 AM در فوریه 15 [11 مورد علاقه]
این را به خوبی به پایان….
ارسال شده توسط: Pendragon در 10:33 AM در فوریه 15 [3 علاقه]
این خوب است
ارسال شده توسط supermedusa در 10:33 AM در فوریه 15 [3 علاقه]
این بد است. جمع آوری اطلاعات مرکزی و آنها حق دارند به هر گونه استفاده از تصاویر ارسال شده به سایت.

https://www.criticalhit.net/technology/ جدید-زنان-تنها-اجتماعی-رسانه-برنامه-برای-استفاده-هوش مصنوعی-برای-تعیین-جنسیت/
ارسال شده توسط subdee در 10:39 AM در فوریه 15 [4 علاقه]

آن را فقط مانند یک حماسه clusterfuck از ایده های بد است که شما می خواهید به آن را باور یک شیرین کاری برای اثبات یک نقطه. اما دیده می شود که این تعامل مردمی در توییتر با افرادی که واقعا می خواهید برای کمک به آنها در درک این مسئله است که در اینجا من فکر نمی کنم آن را یک شیرین کاری من فکر می کنم آنها واقعا فکر می کنم این یک ایده خوب است.

خوشبختانه برای هر مردانی که می خواهند برای پیوستن به, همه شما باید انجام دهید این است که رشد موهای خود را بلند یا پوشیدن کلاه گیس به این دلیل است که دولت از هنر از جنس طبقه بندی در تصاویر: بسیار بسیار به راحتی فریب خورده ،
ارسال شده توسط potrzebie در 10:42 AM در فوریه 15 [19 علاقه]

چرا از آن است که تقریبا تمام “برای دختران تنها!” اجتماعی, همه چیز آنلاین همواره یک ایده وحشتناک? می تواند از آن بود که آن reifies اجتماعی ساخته شده مفاهیم جنسیت ؟ شاید بسیاری از این پروژه ها nakedly آشکار تلاش برای گوشه “بازار” بدون تحقق که وجود دارد وجود دارد طیف گسترده ای از زنان و دختران یکسان نیست و همه به دنبال همان چیزهایی است ؟ یا شاید تعدادی از این پروژه ها که در واقع فکر کردن مردان و زنان در وهله اول ؟
ارسال شده توسط subdee در 10:42 AM در فوریه 15 [10 علاقه]
@potrzebie و یا شما فقط می تواند با استفاده از یک زن selfie برای پیوستن به آن را مانند الگوریتم می دانید آن را به شما نیست.
ارسال شده توسط subdee در 10:43 AM در فوریه 15 [10 علاقه]
چرا از آن است که تقریبا تمام “برای دختران تنها!” اجتماعی, همه چیز آنلاین همواره یک ایده وحشتناک?

همین دلیل است که تقریبا هر بزرگ-در-start اجتماعی شبکه یک ایده وحشتناک: خوب شبکه های اجتماعی رشد ارگانیک از کوچک دانه از مردم که می دانند و اعتماد به یکدیگر و آنها تکامل خود policing روش. تلاش برای شروع یک, در مقیاس قرار دادن یک نشانه ای گفت: “بیا با ما” قبل از هر یک از آن اعتماد و پلیس می تواند تکامل پیدا کند.
ارسال شده توسط Etrigan در 10:47 AM در فوریه 15 [11 مورد علاقه]

آن را نمی خواهد تعجب من اگر بنیانگذاران نهایت خواست به عنوان TERFs در برخی از نقطه. این biotruths جنبه از کل چیزی که فقط reeks.

آنها به نظر می رسد نرم الگوریتم پس از بحث و ظاهرا رفت و از transphobic به “چرا حتی زحمت”
ارسال شده توسط نهفته هشت ضلعی در 10:49 AM در فوریه 15 [19 علاقه]

برای تلفن های موبایل مانند آغاز نیل استفنسون الماس سن و جوان بانوی مصور آغازگر: یک Propædeutic رساله.
ارسال شده توسط zengargoyle در 11:16 AM در فوریه 15 [4 علاقه]
خوب شبکه های اجتماعی رشد ارگانیک مانند سایر انواع قارچ.
ارسال شده توسط من-نوشتن-مقالات در 11:36 AM در فوریه 15 [7 علاقه]
برنامه استرالیا و آنها به طور خاص کاهش مطابق با قوانین هر کشور دیگر

شاید آنها باید آن را به نام “sheilas-تنها شبکه اجتماعی” پس از آن.
ارسال شده توسط acb در 11:54 AM در فوریه 15 [5 علاقه]

“دختران” و نه “مرد” آن را کردم. من امیدوارم که این شبکه است که جمعیت به طور انحصاری توسط این نوع از زنان میانسال که خود را “دختران” و می گویند چیزهایی مانند “من ساخته شده یک boo-boo” و “من باید برای رفتن احمقانه” و نوشتن کار خود را ایمیل در 16 نقطه کریستین ITC.

امضا یک زن میانسال
ارسال شده توسط armeowda در 12:28 PM در فوریه 15 [19 علاقه]

چرا از آن است که تقریبا تمام “برای دختران تنها!” اجتماعی, همه چیز آنلاین همواره یک ایده وحشتناک?

چون حاضر هیچ کس نمی داند شما یک سگ است.

این همه کامپیوتر, کامپیوتر و نرم افزار خود را همه مردم ساخته شده است بنابراین هیچ تغییر ناپذیر حالت طبیعی به تشخیص در هر نقطه. بحث تنها راه به می دانم که شما در حال برقراری ارتباط با یک انسان است که برای دریافت هر یک از خانه آدرس یا شماره حساب بانکی و اثبات هر چیزی ژنتیکی است برای رفتن به حتی بیشتر تهاجمی است.

اینترنت تشکیل شده است تقریبا به طور کامل از ادعا. بسیاری از باقی مانده آنچه که قابل اثبات در نتیجه قوانین مالکیت معنوی. به عبارت دیگر: آنچه واقعی در اینترنت? علائم تجاری و کپی رایت و کمی دیگر.
ارسال شده توسط ریزوم در 12:39 PM در فوریه 15 [2 علاقه]

من بلافاصله فکر کردم “اوه TERFs” و فکر که فکر می کنم آن را یک ایده خوب برای ID خود را به عنوان یک ترانس دختر به یک شرکت خواهد شد که با استفاده از آن اطلاعات برای… چیزی.
ارسال شده توسط GenjiandProust در 1:31 PM در فوریه 15 [7 علاقه]

جنسيت نرم افزار تشخیص تولید یک نتیجه. این فرایند نظارت واقعی دختران

ترجمه: این نرم افزار نتایج در پرتاب زباله و تصمیم گیری برون سپاری به کدام شرکت خواهد آن را انجام دهد ارزان ترین ؟
ارسال شده توسط RobotHero در 1:50 PM در فوریه 15 [4 علاقه]

من تعجب می کنم اگر گوک است که سرمایه گذاری در این.
ارسال شده توسط snuffleupagus در 1:53 PM در فوریه 15 [2 علاقه]
مولی Woodstock جنسیتی آشکار پادکست (تلاش برای “کمی نزدیک تر به درک چه خبره جنسیتی است”) یک هیستریک بر این در آخرین قسمت (در این هفته بر جنسیت است که در اولین دقیقه از پادکست – هر چند تمام قسمت فوق العاده است که همه قسمت های قبلی).
ارسال شده توسط kokaku در 1:56 PM در فوریه 15 [3 علاقه]
این یک چیز کوچک اما در وب سایت خود را به نظر می رسد آنها مصرانه hyphenate “trans-دختران”.

استفاده از اصطلاح چاق یا transwomen (یک کلمه) به عنوان مخالف به “ترانس دختران” یا “ترانس زنان” (دو کلمه) است TERF dogwhistle. این طراحی شده است به این معنا که ترانس زنان وجود داشته باشد اما در حال جداگانه چیز به “مناسب” زنان است.
ارسال شده توسط winterhill در 1:58 PM در فوریه 15 [16 مورد علاقه]

تماس آن با نفس بریده بریده به نظر می رسد نوع از سایه/مد افتاده.
ارسال شده توسط نانسی Lebovitz در 2:24 PM در فوریه 15 [6 علاقه]
این شامل گرفتن یک عکاسی از خود و جنسیتی به رسمیت شناختن نرم افزار تولید یک نتیجه. این فرایند نظارت ، زیستی-علوم نه شبه علم مانند جمجمه خوانی است که در پشت این فرایند است.

وقتی که من خواندن چیزی شبیه به این من بلافاصله فرض آن را به طنز مانند یک… خوب مانند یک فرد عادی ساخت تخت earther.
ارسال شده توسط Dumsnill در 2:31 PM در فوریه 15 [5 علاقه]

تماس آن با نفس بریده بریده به نظر می رسد نوع از سایه/مد افتاده.

به عنوان نشانی تماس کاربران آن (که به طور ضمنی شامل زنان) ، شما می دانید, دختران با هم به خنده. بحث در مورد نر شما زل زل نگاه کردن. اولین واکنش من این بود که آن را به معنای حقیقی و یا طنز اما ظاهرا نه.
ارسال شده توسط جو در استرالیا در 2:36 PM در فوریه 15 [3 علاقه]

من یک زمان سخت حتی فکر کردن در مورد ترانس زنان زاویه دلیل است که نیاز به تصور آنها واقعا می تواند طبقه بندی جمجمه اشکال با یک برنامه تلفن همراه.
ارسال شده توسط RobotHero در 2:37 PM در فوریه 15
چرا از آن است که تقریبا تمام “برای دختران تنها!” اجتماعی, همه چیز آنلاین همواره یک ایده وحشتناک?

تا حدی به دلیل آن را حل مشکل با اشتباه مردم است. دختران و زنان نیست دلیل آنلاین فضاهای اجتماعی در حال وحشتناک برای زنان و دختران. نه این که دختران و زنان سزاوار نیست که خود را در فضاهای اما

خوب شبکه های اجتماعی رشد ارگانیک از کوچک دانه از مردم که می دانند و اعتماد به یکدیگر و آنها تکامل خود policing روش.

زنان و دختران نمی تمایل به خراب کردن کسانی که در فضاهای تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان مردان و پسران است. همچنین

شاید تعدادی از این پروژه ها که در واقع فکر کردن مردان و زنان در وهله اول ؟

100%. به همین دلیل آن را “حل” مشکل با اشتباه مردم است.
ارسال شده توسط: عمو در 2:48 PM در فوریه 15 [7 علاقه]

من یک زمان سخت حتی فکر کردن در مورد ترانس زنان زاویه دلیل است که نیاز به تصور آنها واقعا می تواند طبقه بندی جمجمه اشکال با یک برنامه تلفن همراه.

مطمئنا این باید هجو است. این هوش مصنوعی-صفحه phrenology یک بوی TERFism و اجتماعی-رسانه زاویه است که در مورد همتراز با یو. فقط اضافه کردن blockchain و شما باید یک کارت یکنوع بازی شبیه لوتو.
ارسال شده توسط acb در 3:18 PM در فوریه 15 [3 علاقه]

به نظر می رسد مانند آنها در حال حاضر بدست @giggle-girl.com ایمیل اما از چند روز پیش زمانی که من برای اولین بار در سراسر تصادفا این همه ذکر شده تماس با ما ایمیل در سایت خود رفت و به @cldstylehouse.com (و در واقع یکی از آنها هنوز هم ندارد).

اگر شما به دنبال همراه به نگاه CLD سبک خانه آنها یک شرکت روابط عمومی که آثار قبلی به نظر می رسد به درخواست تجدید نظر به بسیاری از همان باورها خنده در تلاش است تا در مقابل فشار.

من هنوز هم نمی تواند به شدت تکان احساس این است که همه به نوعی از نیرنگ استادانه درست شده و یا شوخی یا طنز اما همه مواد رسمی به نظر نمی رسد در تمام زبان-در-گونه و من نمی فهمم این چه شوخی واقع است و یا چه کسی آن را انجام می دهند.
ارسال شده توسط zekesonxx در 3:20 PM در فوریه 15 [4 علاقه]

این فرایند نظارت ،

وای واقعی دختران, درست مثل من! که زیستی-علوم!! من ثبت نام!
ارسال شده توسط Dysk در 3:32 PM در فوریه 15 [5 علاقه]

طول می کشد یک به یک!
ارسال شده توسط ریزوم در 3:33 PM در فوریه 15
مراقب باشید در حال حاضر واقعی دختران از نزدیک نظارت بر این موضوع است.
ارسال شده توسط Dumsnill در 3:34 PM در فوریه 15 [6 علاقه]
بنابراین y’know که چیزی که در آن شما تکرار یک کلمه در بسیاری از مواقع که از آن شروع به از دست دادن معنای آن را در مغز خود می شود و شروع به حتی نگاه مانند یک کلمه دیگر ؟

آره این چیزی است که اتفاق افتاده است به کلمه “دختران” در حالی که خواندن که لعنت آزادی مطبوعات.
ارسال شده توسط soundguy99 در 3:46 PM در فوریه 15 [3 علاقه]

@soundguy99 همچنین کلمه “خنده” است که تقریبا واقعی کلمه برای شروع با.
ارسال شده توسط subdee در 4:01 PM در فوریه 15 [3 علاقه]
آیا دختران نظارت بر کار همه چیز به عنوان بخشی از خنده اقتصاد ؟ چرا که آنها باید خود را تیز چنگال برای انقلاب….
ارسال شده توسط GenjiandProust در 4:06 PM در فوریه 15 [2 علاقه]
این هم abelist. فرض کنید که مردم جمجمه توسعه یافته در یک راه خاص نادیده craniopagus دوقلوی بهم چسبيده و همچنین به عنوان یک تعداد دیگر رشد و نمو و مسائل ژنتیکی, نه به ذکر است امکان آسیب و تغییر شکل صورت/جمجمه.

حتی اگر جمجمه خود را به شکل مناسب یادگیری ماشینی شکننده است و ممکن است شکست داده است که منعکس شده در آن را آموزش داده است. آن را به راحتی می تواند شکست در مردم با استفاده از adaptive یا فن آوری های کمکی مانند دهان چوب یا sip و پف سوئیچ.
ارسال شده توسط gryftir در 5:05 ب. ظ در فوریه 15 [2 علاقه]

آن را واقعا عجیب و غریب نتایج جستجو برای مارلون براندو در پدرخوانده است.
ارسال شده توسط Dumsnill در 5:10 ب. ظ در فوریه 15
تمام عکس ها را به این برنامه به پایان خواهد رسید تا در یک محافظت نشده S3 سطل اگر تاریخ راهنمای.
ارسال شده توسط BungaDunga در 5:45 PM در فوریه 15 [1 علاقه]
است وجود دارد یک شبکه اجتماعی برای چیست ؟

درخواست برای یک دوست
ارسال شده توسط کانون برای تجزیه و تحلیل در 6:02 PM در فوریه 15

به طرز وحشیانه ای, “خنده” شباهت واقعی من نام خانوادگی به نقطه ای که spellcheckers معمولا helpfully درست است که به نام “خنده”. بنابراین در حال حاضر که این چیزی است که ظاهرا در نظر گرفتن نه تنها “خنده” و دیگر یک کلمه بلکه در حال حاضر هر زمان که من می بینم کسی آوردن این تا من به بررسی دو دلیل نام لعنت شرکت سفرهای من به رسمیت شناختن نام خود من.

من متوجه است که من احتمالا تنها کسی که با این مشکل خاص, اما آن را آرام شکایت من شده است با گرامی داشتن این هفته به عنوان مردمی به درستی اشاره افتضاح مفهوم این است که بیش از همه من خوراک توییتر.
ارسال شده توسط sciatrix در 6:54 PM در فوریه 15 [2 علاقه]

من reflexive واکنش است: آنچه در آینده ترسناک فیلم یا تلویزیون نشان می دهد این ارگ ،
ارسال شده توسط هالووین جک در 7:19 PM در فوریه 15 [2 علاقه]
این هم abelist. فرض کنید که مردم جمجمه توسعه یافته در یک راه خاص را نادیده می گیرد…

هر کسی که نمی تواند به رسمیت شناخته شده توسط AI در حال رفتن به می گفت: “فقط تماس با تیم پشتیبانی ما و آنها به شما راه اندازی!”
…فقط در حال حاضر آنها به باب روز پایین جنسیتی محدودیت در هوش مصنوعی است و شناخت هر دو مردان و گربه به عنوان معتبر است. (برخی از مردان است. نه دیگران. هنوز مطمئن شوید که چه تفاوت است از یکی از بچه ها بود که اعتبار یک ریش.)
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 7:34 PM در فوریه 15

آن است که شناخت هر دو مردان و گربه به عنوان معتبر است.

آنها می رویم به آن را به رابطه مشاوره ؟
ارسال شده توسط مدیر Kilobit در 7:37 PM در فوریه 15

من مایل به پیوستن به یک گربه-تنها شبکه های اجتماعی است.
ارسال شده توسط jb در 8:32 PM در فوریه 15 [4 علاقه]
بنابراین y’know که چیزی که در آن شما تکرار یک کلمه در بسیاری از مواقع که از آن شروع به از دست دادن معنای آن را در مغز خود می شود و شروع به حتی نگاه مانند یک کلمه دیگر ؟

معنایی سیری.

من مایل به پیوستن به یک گربه-تنها شبکه های اجتماعی است.

اگر گربه من هر نشانه این امر می تواند بسیار خسته کننده است چون همه آنها تا به حال واقعا انجام کون نوع مسائل مانند hhghjhfcdbjjkgxfxdfchvb. Hb bvgvg g.
ارسال شده توسط holborne در 8:45 PM در فوریه 15

چقدر اطلاعات آنها به قصد جمع آوری? Gigglebytes!
ارسال شده توسط batter_my_heart در 11:08 PM در فوریه 15

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im