در دومین روز از دولت بازگشایی طرح گرجی ضربه مسیرهای ورزشگاه

مایک کارلین شده بود خارش به عقب بر گردیم روی ستاره دنباله دار نقره.

در صبح روز شنبه کارلین در نهایت شانس خود را به عنوان شهرستان کاب مقامات بازگشایی محبوب دنباله و چند پارک برای اولین بار در بیش از یک ماه است.

شهرستان خم به فشار افکار عمومی از ساکنان مانند کارلین مایل به استفاده از نقره ستاره دنباله دار با وجود ادامه تهدید COVID-19.

“من یک فرد بالغ. من تصمیم برای خودم” 68 ساله Smyrna resident گفت.

گرم و مه خورشید beckoned هزاران نفر به پارک ها در سراسر منطقه است. شنبه نیز مشخص دومین روز کسب و کار مانند ورزشگاه آرایشگر مغازه ها و سالن مو و تاتو سرو و بولینگ کوچه ها می تواند باز – البته با الزامات ایمنی — تحت Gov برایان کمپ را به قصد استراحت و اعمال محدودیت بر بخشی از گرجستان اقتصاد است.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

روز دوشنبه در سینما می تواند باز کردن درهای خود را و رستوران ها می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات نیز با مقررات .

مستقل کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند گرجستان در حال حرکت است به سرعت بیش از حد در کاهش محدودیت در انزوای اجتماعی. موارد این ویروس همچنان به صعود به عنوان مرگ و میر.

شنبه شب دولت و وزارت بهداشت گفت: موارد تایید شده از COVID-19 افزایش 725 از روز جمعه به 23,216. مرگ و میر نیز افزایش هشت Aduring آن دوره به 907 شنبه شب.

در حالی که گرجستان است ramping تا آن تست ظرفیت تا روزهای اخیر تنها بسیار بیمار و بیماران آسیب پذیر مانند افرادی که زندگی و کار در دراز مدت مراقبت از امکانات و اولین پاسخ دهندگان و بهداشت کارگران در حال آزمایش. تست در دسترس بوده است گسترش به کسانی که با علائم که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گسترش, با این حال مشخص نیست که چگونه بسیاری از خفیف علامتی مردم نیست به دنبال آزمون.

و دانشمندان می دانند بدون علامت مردم — اکثریت قریب به اتفاق آنها نیست که تست شده — می تواند گسترش ویروس.

“آیا ما باید منابع پایدار مهار استراتژی؟” دکتر هری J. Heiman بالینی دانشیار در دانشگاه در دانشکده بهداشت عمومی گفت: در مصاحبه روز شنبه. “پاسخ این است که صراحت ندارد.”

در کانون توجه

فرماندار بوده است تشویق بسیاری از گرجستان خواهان و صاحبان کسب و کار. اما کمپ نیز گرفته شده گرما را از بسیاری از دموکرات ها و حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این حرکت “خیلی زود” اگر مجله آتلانتا قانون اساسی و دیگر رسانه ها گزارش داده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا تایید شده از کمپ تصمیم گیری قبل از انفجار آن را در.

در روزهای اخیر دولت منتشر شد دستورالعمل جدید حاکم بر عملیات برای بازگشایی کسب و کار, از جمله الزامات مورد نیاز در فاصله و بهداشت.

“اداره امنیت عمومی می گوید که آنها بدون دریافت گزارش از انطباق مسائل با اجرایی جدید سفارشات امروز” کمپ سخنگوی Candice Broce گفت شنبه.

مطلب: بدون استراحت برای کمپ از منتقدان به عنوان GA راه اندازی بازگشایی میان COVID-19

حتی به عنوان درجه حرارت افزایش یافت و به 70 نقره ای ستاره دنباله دار بود و نه به عنوان بسته بندی شده به عنوان آتلانتا Beltline شده است در تعطیلات آخر هفته اخیر با کاب دنباله داشتن فضای کافی برای اجتماعی فاصله برای واکر جاگر و دوچرخه سواران.

در Mavell جاده Trailhead کارلین استفاده می شود که به تازگی بازگشایی مسیر برای پیاده روی و آموزش توله سگ چوپان آلمانی او و همسرش در حال پرورش. کارلین در یک پاکت تولید کننده و گفت: او نه پیدا کردن آن لازم است به پوشیدن ماسک در مسیر.

“همه ما در حال رفتن به معرض دیر یا زود” کارلین گفت.

گرجستان بازگشایی طرح باقی مانده در دو بخش ملی و ویژه شنبه به چندین کابل, اخبار, نشان می دهد متمرکز در کمپ تصمیم.

در ظاهر در MSNBC, آتلانتا, شهردار Keisha لنس پایین گفت: بازگشایی “قرار دادن همه ما در معرض خطر به خصوص جوامع رنگ که در آن شما باید یک زیبایی و آرایشگاه در هر گوشه.”

او همچنین در مورد سوال که آیا کمپ ها منظور ساخته شده بود به ساحل تا بودجه دولت با مردم کمتر دریافت مزایای بیکاری دولت اگر آنها بازگشت به کار.

“این است که قطعا یک نظر” پایین گفت. دولت می تواند حداقل یک 4 میلیارد دلار کمبود بیش از 15 ماه بدون فدرال کمک های اولیه با توجه به گزارش های اخیر.

کمپ مشاوران گفت: شنبه فرماندار هرگز ابراز هزینه از مزایای بیکاری که یک راننده برای بازگشایی اقتصاد است.

روز جمعه و فرماندار و کار کمیسر علامت ساقی اعلام جدید واجد شرایط اجازه می دهد که کارگران برای جمع آوری کامل مزایای بیکاری حتی اگر خود هفتگی دستمزد افزایش به $300 افزایش دستمزد معافیت از 55 دلار در هر هفته. کسانی که به ساخت بیش از 300 $در هر هفته هنوز هم می تواند با کسب یک حرفه ای-دارای مقدار.

“ما تصمیم گیری ها و جهت مطلع هستند با اطلاعات عمومی و سلامتی توصیه های” کمپ نوشت: روز شنبه در توییتر. “ما همچنان با تمرکز بر حفاظت از زندگی و معیشت — از همه پستهایی.”

با داده های جدید در دست کمپ گفت دولت است “یکی دیگر از اندازه گیری گام به جلو” در بسته باز کسب و کار با محدود کردن عملیات.

عرق و آب نبات

در دانوودی کایل Vasey یک مربی شخصی در بوتیک, بدنسازی, تناسب اندام هم گفت: او ادامه داد: برای خدمت به مشتریان از طریق مجازی و منظقه جلسات در طول خاموش کردن. Vasey گفت: بدنسازی متمرکز بر پاکیزگی قبل از وقوع و کسانی که تلاش های مضاعف در حال حاضر.

سابق Atlanta Falcons بازیکن فوتبال گفت: او ممکن است تا به حال هفت مشتریان در بدنسازی طبیعی در جمعه قبل از همه گیر رسید. اما در روز اول با هم تناسب اندام می تواند بازگشایی, او گفت که او تا به حال 11.

“مردم خسته از بودن cooped, داخل,” او گفت:.

لورن و کوین Sok خود را به ارمغان آورد دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست به ورزشگاه. هر چند مشتریان می تواند قطار در داخل خانه زن و شوهر گفت: آنها ترجیح داده به شکستن عرق خارج است.

“بزرگترین چیزی است (کمپ را سفارش) به مردم آزادی به تصمیم می گیرید که چگونه از آن است که آنها می خواهند به استفاده از زمان خود” لورن سوک گفت.

با وجود کاسته محدودیت سوک گفت: نه او و نه همسرش را تغییر دهید بسیاری از اجتماعی فاصله روال آنها به تصویب رسید.

ناهار خوری در یک رستوران است “کمی بیش از حد صمیمی,” او گفت: هر چند او گفت: رستوران ها باید به خوبی انجام می شود با منظقه خدمات.

“من نمی خواهد رفتن به سینما” او گفت:.

استفان نلسون که صاحب موشک Fizz آب نبات و نوشابه فروشگاه در ماریتا مربع گفت: مغازه خود را بازگشایی دوشنبه. اما آن را آسان بگیرید.

فروشگاه هرگز از لحاظ فنی مجبور به بستن اما پس از حدود یک ماه پیش, Nelson گفت: برای حفاظت از کارکنان و مشتریان است. اما در حال حاضر بیشتر مردم در حال آمدن به میدان نلسون گفت و تلاش برای ورود به فروشگاه خود را. در ضمن خرید و فروش آنلاین کاهش یافته اند.

“وجود دو بچه بیشتر کشیدن بر روی درب سمت راست در حال حاضر,” او گفت:.

نلسون گفت که او به طور کلی به شرح زیر دستورالعمل همان رستوران. او برنامه های جدید روش های تمیز کردن اما نیست عین حال در آوردن کارکنان دیگر بازگشت به کار.

“ما در حال تلاش برای تعادل نگه داشتن کسب و کار زنده و بدیهی است که مطمئن شوید که ما خودمان را نگه دارید امن به عنوان خوب,” او گفت:. “این قطعا یک عمل دستکاری و چیزی که وزن آن بر ما.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx