یک روز شما ممکن است تبدیل به قیمتی که پرداخت می شود.

یک دیدگاه شخصی در قفل کردن از یک ووهان ساکن ، نویسنده این مقاله در خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط مقامات برای صحبت های انتقادی از دولت چین. (npr)

“قبل از این coronavirus من همیشه فکر می کردم خوب بود به قربانی کردن برخی از سطح از دموکراسی و آزادی برای شرایط زندگی بهتر است. اما در حال حاضر من باید تغییر نگرش من. بدون دموکراسی و آزادی و حقیقت از شیوع بیماری در ووهان هرگز شناخته شده است.”

ارسال شده توسط MorgansAmoebas (11 نظر تعداد) 33 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

چه قدرتمند مقاله. من خوشحالم که آنها صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد شده است. من امیدوارم که آنها در حال امن و در سلامت خوب است. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 7:40 AM در مارس 4 [5 علاقه]
من می ترسم ما در مورد برای پیدا کردن که آیا ‘دموکراسی’ به عنوان تمرین است بهتر است در دست زدن به بیماری های همه گیر.
ارسال شده توسط aspersioncast در 10:36 AM در مارس 4 [6 علاقه]
aspersioncast: من در سیاتل و از آنچه که من می بینم نه.

بسیاری از مردم من می دانم که در اینجا زندگی می کنند در حال تعزیر کسی که به نگرانی در مورد آن. “آن را به عنوان بد نیست به عنوان آنفولانزا!” آنها می گویند.

افرادی که ضعف سيستم ايمنی را رنج می برند برای ما خودخواسته جهل و آنها سزاوار بهتر از توده ها که در اینجا زندگی می کنند اقدام مانند یک دسته از لعنتی احمق.
ارسال شده توسط nikaspark در 10:59 AM در مارس 4 [11 مورد علاقه]

مردم درک نمی کنند و یا مراقبت از آنچه در آن به معنی برای افرادی که در حال حاضر از ترس مرگ از آنفولانزا باید به رقابت با دیگر بردار از مرگ است که برای آن هیچ واکسن در هر معقول افق.

چقدر سخت است که آن را به لعنتی مراقبت.
ارسال شده توسط nikaspark در 11:01 AM در مارس 4 [13 مورد علاقه]

من می ترسم ما در مورد برای پیدا کردن که آیا ‘دموکراسی’ به عنوان تمرین است بهتر است در دست زدن به بیماری های همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت خواسته های او عامل در یک استبدادی دیکتاتوری مانند Xi و CCP و در حال انجام خود را damndest به فشار چیزهایی که از راه: جایگزینی تخصص با دوستان فدای وفاداری بالاتر از همه دیگر صفات و پرورش یک محیط که در آن مردم از ترس displeasing او بیش از نتایج واقعی سرکوب و کنترل اطلاعات و محکوم کردن هر کسی در تناقض رسمی خط.

دقیقا زمانی که ما نیاز دموکراتیک فضائل شفافیت و وضوح و تنوع و توانایی بهره برداری از دانش و تخصص مردم ما شبه دیکتاتور بی معنی است.
ارسال شده توسط ستاره وزش رحم در 12:10 PM در مارس 4 [13 مورد علاقه]

من برای پیدا کردن راه که فقط مرتب کردن بر اساس از ورقه های گذشته است که از جنبه های ویروسی کنترل در چین ادعا می کنند که آن را در مورد آنها را ردیابی کردن تماس ها و درمان مردم سریع به جای فقط قفل کردن میلیون ها نفر از مردم واقعا نگران کننده است. آنها نه می خواهم بگویم که بدون آن سطح آن را فقط رفتن به گسترش مانند آتش سوزی هیچ ماده چیست ؟
ارسال شده توسط lesbiassparrow در 1:42 ب. ظ در مارس 4 [3 علاقه]
چقدر سخت است که آن را به لعنتی مراقبت.
این. من یک دوست است که ضعف سيستم ايمنی و موفق روز دیگر به قرار دادن برخی از طنز تلخ در این وضعیت که در آن مردم حداقل پرداخت برخی از توجه به وسواس است که ضرورت غالب زندگی خود را.
ارسال شده توسط aspersioncast در 3:06 PM در مارس 4 [3 علاقه]
چقدر سخت است که آن را به لعنتی مراقبت.

برخی از مردم می گویند “آن را به عنوان بد نیست به عنوان آنفولانزا” از آنجا که وجود دارد هیچ چیز آنها می توانید در مورد آن انجام دهد و آنها می خواهم به حفظ برخی از تیکه از امید.

مطمئن شوید که آنها می توانند دست خود را بشویید ، اما آنها نمی توانند قرنطینه خود را برای بیش از یک هفته به هنگام پایین آمدن با یک تب یا گلودرد چرا که آنها ممکن است هر گونه مرخصی استعلاجی. برای برخی از, امتناع از رفتن به محل کار حتی اگر بیمار می تواند هزینه آنها کار خود را. و آنها ممکن است دلسوز به ضعف سيستم ايمنی اما وزن که همدردی در برابر “بیکاری و بی خانمان” به معنی آنها سر در به طور معمول کار می کنند و امیدوارم که آنها مسری است که آنچه آنها نیست coronavirus که هیچ کس در نزدیکی آنها در حال رفتن به گرفتن هر چیزی دلیل آنها خودخواهانه در ادامه به کسب یک چک.

ما در حال حاضر زندگی در یک فاشیست hellscape و بسیاری از ما نمی هر گونه “مراقبت” از چپ به بیان. ما نقل مکان کرد به “مقابله و فشار برای تغییر در نوامبر است.”
[thisisfine.jpg]
بنابراین نتیجه این است که یک کل بسیاری از بسیار سنگدلانه صدایی رویکردهای چرا که مردم در حال حاضر نازک کشیده و نمی توانیم ذهنی و یا از نظر مالی به مراحل مورد نیاز به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد جامعه از خطرات.

تمام اقداماتی را که باید یک فرصت خوب برای توقف c’virus قبل از آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر نیاز به حمایت دولت است. دولت وحشت و انزوای آن را انجام نمی, به عنوان این مقاله اشاره می کند – شما باد تا با یک ناراضی مردم از جان گذشته و شما هنوز هم بیماری بردار دلیل این که شما نیاز به مواد غذایی و لوازم و پرسنل پزشکی و همه کسانی که فرصت برای سرایت به گسترش است.
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 3:26 PM در مارس 4 [11 مورد علاقه]

من نیمه آرزو می کنم هر کس می, ایمیل, ارسال, فریاد زدن یا برچسب بر روی دیوار که در آن رای دهندگان جمهوری خواه می توانید ببینید:

“پسر بچه. فدرال موظف و یارانه مرخصی استعلاجی خواهد بود سمت راست در حال حاضر.”

به دلیل تهمت خواهد بود و انتخاب مجدد فردا اگر او آن است.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 4:33 PM در مارس 4

کردم کمی با وسواس غیر CCP منابع برای اطلاعات در مورد این ویروس و این مستند. وجود دارد تعدادی از دلخراش ویدئوها از مردم از جان گذشته — چسبیده به مرگ پدر و مادر, جیغ در حالی که در حال انجام دور — به ضرب گلوله توسط ناشناس همسایه ها از پنجره خود را. آنها ناپایدار به طور خلاصه گردش در رسانه های اجتماعی قبل از اینکه بی سر و صدا جاروب دور. حزب بسیار بسیار خوب در اینترنت نظارت است.

یکی از بهترین تفسیر در تقاطع سیاست و بیماری است این مقاله: در هنگام خشم, غلبه بر ترس است. نوشته شده توسط یک مخالف تحصیلی از دانشگاه Tsinghua.
ارسال شده توسط jrochest در 6:00 PM در مارس 4 [1 علاقه]

این مرا به یاد این هفته این زندگی آمریکایی است که داستان در یک همکار که سعی به گزارش بیطرفانه به عنوان او می تواند در ووهان وضعیت. در حال حاضر او ناپدید شده است. من امیدوارم که این فرد دریافت نمی کند “ناپدید شد” و همچنین در حال حاضر. من نمی قرار داده اند از جمله شناسایی جزئیات به سن خود را در این یکی از محض پارانویا.
ارسال شده توسط jenfullmoon در 6:29 PM در مارس 4 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de