یکی از بررسی راه اندازی چهار ماه اول whistleblower قانون حفاظت از

ویکتوریا — دفتر Ombudsperson می گوید آن را آغاز کرده است یک بررسی تحت بریتیش کلمبیا جدید whistleblower حفاظت از قانون.

منافع عمومی را افشا عمل ایجاد یک چارچوب اجازه می دهد تا خدمات عمومی کارکنان به گزارش تخلف جدی تحت حفاظت هنگامی که آن را به اثر Dec. 1, 2019.

دفتر می گوید در گزارش سالانه منتشر شد جمعه که آن را دریافت 57 مکاتبات در چهار ماه اول سال از قانون جدید است.

در میان کسانی که آن را می گوید 22 آشکار شد و 18 بودند سوالات عمومی و 17 بودند درخواست مشاوره از کارکنان و کارمندان سابق.

نیمی از آشکار شده است به طور کامل ارزیابی و اداره می گوید که در نتیجه یک بررسی که در حال انجام است.

دفتر می گوید تحقیقات نیست راه اندازی هنگامی که شکایتی را برآورده نمی قانونی تعریف از تخلف و یا به این دلیل که فرد مجاز به افشای.

“حقوقی آستانه در (عمل) برای تخلف بالا است و گاهی اوقات اتهامات و یا شواهدی در حمایت از اتهامات کافی برای حمایت از تحقیقات تحت عمل می کنند. برای مثال همه سوء مدیریت در نظر گرفته نشده است تخلف; تنها ناخالص یا سیستمیک’ سوء مدیریت است” این گزارش می گوید.

حدود 30000 استانی وزارت کارکنان و کارگران نه دفاتر مستقل از قوه مقننه به عنوان حفاظت تحت عمل می کنند با این حال هر کسی که واجد شرایط دعوت شد تا به شکایت های قانون.

این اداره می گوید که انتظار دارد حمایت به گسترش ده برابر بیش از سال های آینده.

“دولت نشان داده است که بیش از پنج سال آینده آن را در نظر دارد به اعمال قانون با مقررات به طیف گسترده ای از سازمان های بخش عمومی که به طور بالقوه شامل بیش از 300,000 زمان محلی و استانی کارکنان دولت علاوه بر کارمندان سابق” آن را می گوید.

قانون جدید معرفی شد پس از سال 2012 شلیک هشت وزارت بهداشت کارگران یکی از آنها بعد از درگذشت خودکشی.

در سال 2017, گزارش استانی ombudsperson جی Chalke یافت که هفت کارگران و قرارداد کارکنان درگیر در تحقیقات سیاست مواد مخدر از کار اخراج شدند به دلیل ناقص و با عجله بررسی است. این گزارش گفت که آنها سزاوار نیست شخصی مالی و حرفه ای آسیب آنها رنج می برد.

معرفی موسس حفاظت از قانون در میان چند توصیه Chalke ساخته شده پس از بررسی در این مورد.

در مقدمه گزارش سالانه چهار شنبه, Chalke می گوید که قانون آورده بریتیش کلمبیا به سرعت با دیگر استان ها و مناطق.

“بریتیش کلمبیا پیوست و تقریبا همه استانهای دیگر مناطق و کانادا در اتخاذ یک چارچوب قانونی است که طراحی شده است به منظور افزایش شفافیت و پاسخگویی در خدمات عمومی” او می گوید.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد مارس 20, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>