یک سال بعد ده’Andre شکارچی مذاکرات ویرجینیا عنوان و انتقال به NBA

از زمان به زمان ویرجینیا التحصیل د’Andre شکارچی می پوشد UMBC تی شرت.

شما می دانید همان مریلند بالتیمور کانتی که شد اولین شماره 16-بذر به شکست 1-دانه ضربه زدن خاموش ویرجینیا در دور اول از مسابقات NCAA در سال 2018 است. شکسته مچ دست چپ کنار شکارچی به صورت جنون مارس آن سال.

اما این باد ایجاد شده در بخش تیمی سابق Ty جروم است “بازخرید” مهر در مقابل آن به دلیل آنچه اتفاق افتاده دقیقا یک سال پیش — با شکارچی در نیروی کامل در او دانشجوی سال دوم فصل کاوالیرز ساخته شده یک نوع متفاوت از تاریخ برنده اول خود را NCAA عنوان پس از هیجان مسابقات را اجرا کنید.

“فقط در آغوش, آن, صادقانه,” شکارچی گفت: از باد و از ویرجینیا برگرد.

از آن زمان این ماه که برای قهرمانی واقعا غرق در شکارچی. او برنامه ریزی شده برای حضور در چهار نهایی در آتلانتا حتی اگر ویرجینیا نبود در مخلوط قبل از این مسابقات لغو شد به دلیل coronavirus (NBA معلق بازی مارس 11, ش شکارچی rookie فصل با Hawks کوتاه با 15 بازی). با یک سال و چشم انداز آن را هنوز هم حملات شکارچی چگونه کاوالیرز غلبه, از, بازی, بعد, از, بازی, با دو دختر از خود گذشته چهار بازی تصمیم گرفت در وقت اضافه از جمله خود 85-77 پیروزی در برابر Texas Tech در فینال.

شکارچی که هنوز هم نگه می دارد در تماس با هم تیمی های جروم کایل مرد Kihei کلارک و Mamadi Diakite همراه با چند نفر دیگر و برخی از مدیران تیم به ثمر رساند و یک بازی به بالا و 27 امتیاز در مسابقات قهرمانی و در مورد برخی از احمقانه ترین لحظات که مسابقات با AJC.

س: شما می توانید انتخاب کنید مورد علاقه در لحظه ای که از مسابقات اجرا میشه ؟

یک: این که دشوار است. من قصد ندارم بگویم قهرمانی بازی چون من احساس می کنم که به حساب نمی کند, بنابراین من می گویم این یک کراوات بین پوردو بازی و Gardner-Webb بازی اولین بازی است.

س: Gardner-Webb چون شما ها تا به حال به بیش از قوز کردن? (کاوالیرز 1-بذر دوباره ازمایش کرده 16-دانه Gardner-Webb برای بسیاری از نیمه اول اما شکارچی به ثمر رساند 17 بازی خود را بالا 23 امتیاز در نیمه دوم به آن باز گشت.)

یک: آره. ما را مانند 14 در نیمه اول. … ما هرگز به صراحت آن را گفته بود اما در پشت سر من بود “… این نمی تواند اتفاق می افتد دو سال در یک ردیف.” ما ساخته شده یک اجرا در پایان نیمه اول و نیمه دوم ما آن را با هم. اما برای اولین بار من می گویم 14 و 15 دقیقه در نیمه اول آنها ما را می کشد.”

س: رفتن به مسابقات تا به حال شما بچه ها صحبت کردیم که یک تیم در مورد تمایل به انتقام آنچه اتفاق افتاده بود سال قبل از ؟

یک: ما هرگز واقعا گفت هر چیزی در مورد آن, اما آن نوع از آشکار بود. مربی بنت خواهد با ما صحبت تمام وقت او را تا UMBC تمام وقت و به ما بگویید که برای استفاده از آن به عنوان انگیزه. این بخشی از داستان ما و هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهد ما می توانیم تنها اساسا تغییر آنچه که ما از سال گذشته به سال آینده. به طوری که در مورد آن.

Q: هنگامی که شما و زخمی شدند, از سال قبل, من تصور آن دشوار بود که برای تماشای تیم خود را از دست بدهند و شما قادر خواهید بود برای کمک به. چه شد که بود ؟

یک: آن را فوق العاده دشوار است. به خصوص از آنجا که ما تا به حال چنین یک تیم بزرگ است و ما تا به حال بزرگ شیمی و ما همه با هر یک از دیگر. کسانی که از سالمندان اشعیا (فائزه), Devin (سالن) من نمی توانستم با آن بچه ها دیگر, بنابراین من احساس می کنم که احتمالا چیزی بود که بود و صدمه زدن به من در آن لحظه.

س: تقریبا در هر بازی شما بازی به خصوص از نخبگان و هشت به چهار نهایی به عنوان بازی دیوانه کننده بود. اما گفت: شما نخبگان هشت بازی در برابر پوردو یکی از لحظات مورد علاقه خود را, چرا که بازی ایستادگی کردن به شما ؟

یک: … lauren post ادواردز بود. من فکر می کنم او تا به حال 40 چیزی (امتیاز) که بازی. او رفتن. اما ما هنوز در بازی Ty را هدف قرار دادن عکس های خود را کایل را هدف قرار دادن عکس های خود را. من شخصا, من بازی که خوب بود اما فقط دیوانه را ببینید. عقب و جلو به عقب و جلو به عقب و جلو. و بدیهی است که به ضرب گلوله توسط Mamadi به ارسال آن به اضافه کاری, آن, فقط, من حتی نمی دانم. من فقط تصور کنید که یک فن که در حال مشاهده بازی. که تا به حال به یکی از احمقانه ترین بازی ها در این مسابقات است.

س: من فکر می کنم آن را Diakite که با نوک انگشتانش توپ را به طرف دیگر از دادگاه ؟ (از دست رفته پس از یک پرتاب آزاد توسط جروم نگاه کردن لبه Diakite با نوک انگشتانش توپ را به تمام راه را به طرف دیگر از دادگاه کلارک تعقیب آن پایین و در خدمت او یک پاس بلند فقط در زمان کمی چیپ شات به کراوات آن را در 70. در وقت اضافه, شکارچی در حال رفتن به آینده لیآپ آن را 76-75 با 26 ثانیه باقی مانده).

یک: او نوک آن را به halfcourt. او احتمالا نمی که بر روی هدف است. و مثل این است که تنها بازیکنی است که می تواند توپ در دادگاه که در آن زمان Kihei و او. من احساس می کنم مثل او وجود دارد در یک ثانیه. و او به نحوی تصمیم درست. من شخصا, من احتمالا باید به آن گرفتار است و فقط chucked آن است. او گرفتار آن گذشت و آن را به Mamadi کامل-دادگاه عبور در سمت راست و Mamadi آمار شات. من حتی در این بازی در آن زمان بود, بنابراین من اساسا به تماشای مانند یک فن نیز در آن زمان است. من نوع در شوک است.

Q: آیا شما تا کنون مورد بحث که به عنوان یک تیم چگونه دیوانه که اجرا بود ؟ تقریبا همه از این بازی شما می توانید از دست داده اند. وجود دارد تیغ نازک حاشیه.

یک: من فکر نمی کنم ما تا به حال واقعا در مورد آن صحبت کردیم در طول این مسابقات اما هنگامی که ما موفق به کسب قهرمانی ما بود “… هر بازی ما برنده مگر, مانند, Oklahoma, ما می تواند از دست داده اند.” من نمی دانم. این دیوانه بود. و من می دانم که مردم به تماشای احتمالا مثل ما خوش شانس, و مسائل, و من نمی توانم بگویم ما نیست. اما ما آن را از جیبش در هر بازی به نحوی. وقتی که من به عقب نگاه در آن فقط دیوانه بود که من حتی یک قسمت از آن است.

س: من به درخواست شما در مورد پایان Auburn, بازی, شد, شما در دادگاه که آخرین بازی که مرد خراب? (مرد خراب شد که او از دست رفته گذشته-دوم 3 اما هر سه پرتاب آزاد که به پایان رسید تا تصمیم گیری بازی از 0.6 ثانیه مونده نمی دهد Auburn زمان کافی برای راه اندازی یک بازی. دقیقه آخر بود و بحث برانگیز در بیشتر راه بیش از یک, به عنوان آن را به نظر می رسد جروم تا به حال دو dribbled در حالی که آوردن توپ تا دادگاه با حدود چهار ثانیه به سمت چپ).

یک: من در این دادگاه برای آن یکی. پس هنگامی که (مرد) آن را به ضرب گلوله من نمی توانستم به دلیل وجود یک شخص در مقابل من, بنابراین من نمی باید نمایش خوبی از اگر او خراب یا نه من فقط دیدم او شلیک کنید. اما من دیدم عکس یک سوت. من نمی دانم اگر Kyle آن را دیدم. من فقط می خواهم این را بیش نیست!’ و او مانند ” من می دانم که من می دانم.’ من گفتم: “اوه،” او بازیگری مثل هیچ چیز اتفاق افتاده است, اما او رفت و به خط و زدم سه پرتاب آزاد. من به یاد داشته باشید پس از دوم رایگان پرتاب آنها به نام فاصله را امتحان کنید و غرفه او را و ما رفت و به اجتماع افراد یک تیم و مردم بود در صحبت کردن به او و او فقط مانند “Bro, just leave me alone در حال حاضر. من خوب هستم. من خوب هستم.” من احتمالا می خواهم احساس به همان شیوه. او رفت و به خط و ساخته شده آن خوب بود و فرستاده ما به قهرمانی.

س: چه شد پایان آن Texas Tech بازی مانند برای شما زمانی که آنها به حال شده است بازی از پشت تقریبا کل بازی رسید اما دیر شده ؟ (با حدود 13 ثانیه به بازی شکارچی آمار 3 از این گوشه به آن گره در 68 که به پایان رسید تا گرفتن ویرجینیا به اضافه کاری).

یک: آنها بود. … من فکر می کنم ما تا دو رقم در یک نقطه و من گفتم آره اما آنها آمد. آنها ضربه ضربه پس از ضربه. من احساس مانند آنها از دست رفته در یک نقطه در بازی, و من احساس می کردم که ما می تواند هر چیزی را باید بروید. من مانند در می آیند. من فکر می کنم Ty رفت و از دست رفته یک شناور قبل از من آمار 3 و ما خراب. … به کمک آنها از گوشه و من ضربه کرنر 3 و بعد از آن تاریخ است.

س: در پایان هنگامی که آن را در نهایت بیش از شما کردم که نهایی دوباره بجای اول برگشتن و شما راه اندازی توپ. چه احساسات بود ؟

یک: راستش زمانی که من کردم که دوباره بجای اول برگشتن من همیشه استفاده می شود به تماشای NBA finals و شما همیشه آنها را ببینید پرتاب توپ فوق العاده بالا. زمانی که من تک به تک بود که اولین چیزی است که ظهور به سر من پرتاب توپ به عنوان بالا به عنوان شما می توانید چرا که من همیشه می خواستم برای انجام این کار است. بود که من اول فکر کردم اما پس از آن فقط نوع مانند یک تسکین. تمام اضطراب از بازی شما خواهد شد و این فقط یک تسکین از همه چیز.

س: شما چه بود بزرگترین takeaways از آن مسابقات اجرا میشه ؟

یک: من احساس می کنم آن را فقط نشان داد که چگونه انعطاف پذیر از تیم ما بودند. مانند ما صحبت در مورد بسیاری از کسانی که بازی می رفته اند در هر صورت. ما در بسیاری از این بازی ها اما ما فقط نگه داشته و مبارزه بدون توجه به آنچه. این نوع از تیم ما بودند و در تمام طول سال. آن را فقط به ما کمک کرد در این مسابقات است.

س: … آنچه در آن است مانند رفتن از دانشگاه ویرجینیا سبک بازی دفاعی کم به ثمر رساند گاهی به NBA?

یک: “این را بیشتر باز کنید و همه چیز بیشتر جریان آزاد و وجود دارد نه به عنوان بسیاری از مجموعه ها و چیزهایی مانند آن. من از تماشای بازی ها از زمانی که من در UVA و گفتم: “لعنت به من آهسته به عنوان جهنم است.” من به سختی در حال حرکت است. من در حال اجرا و چیزهای شبیه به آن. من احساس می کنم مثل این است که در NBA چیز بدیهی تر سریع ء بچه ها بیشتر فیزیکی است. شما فقط باید به نوع انطباق خود را به بازی.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im