انتاریو اجازه می دهد تا جوانی باقی می ماند در مراقبت های پس از عبور از قطع سنی در طول همه گیر

تورنتو — جوانان در انتاریو رفاه کودک سیستم که تصویب قطع سن در طول COVID-19 همه گیر باقی خواهد ماند در مراقبت گفت: “یک مهلت قانونی صادر شده توسط استان.

این بدان معناست که از 800 به 1000 نفر جوان که سن از مراقبت های دولت در این سال در انتاریو نمی خواهد در صورت از دست دادن خانه خود را مراقبان و مالی پشتیبانی می کند در حالی که همچنین مرور این بیماری همه گیر.

استان های دیگر ساخته شده است همان تعهد بالا بردن ترس است که صدها نفر از جوانان را تا پایان گشت و گذار در نیمکت یا در خیابان در یک زمان است که فاصله فیزیکی توصیه می شود و مسکن و اشتغال و پشتیبانی از جامعه هستند به راحتی در دسترس است.

“هیچ فرد جوان باید نگران از دست دادن حمایت خود سیستم در این وضعیت گفت:” هانا اندرسون سخنگوی وزارت فرزندان جامعه و خدمات اجتماعی.

“ما رسما ثبت و مقررات به طوری که در طول COVID-19 شیوع هیچ جوانی در مراقبت و یا سابق جوانان در مراقبت در انتاریو خواهد سن از پشتیبانی و خدمات آنها در حال حاضر دریافت از طریق کمک به کودکان جوامع است.”

در حالی که سن کات آف متفاوت در سراسر کشور کودکان که رشد در پرورش و مراقبت به طور معمول از دست دادن که دادن و مراقبان آنها در سن 18.

“آنها اساسا خارج از مراقبت فاستر می گوید:” جین Kovarikova بنیانگذار رفاه کودک عمل سیاسی کمیته کانادا و سابق پرورش فرزند خودش است. او می گوید که برخی پس از دریافت کمک هزینه و پشتیبانی به طور مستقل زندگی می کنند تا 21 اما دیگران دریافت هیچ پشتیبانی پس از 18.

جدید انتاریو مقررات هدایت کودک رفاه سازمان به ارائه همان سطح از حمایت است که در حال حاضر در حال دریافت در سراسر همه گیر برای جوانان که در غیر این صورت سن-از سیستم.

طرفداران استقبال گام.

“کودکان در مراقبت از کودکان کانادا نظام رفاه اجتماعی به ویژه آسیب پذیر به زیان اثرات pandemics…صدور یک مهلت قانونی برای جوانان پیری از مراقبت های مهم اذعان قلبی ما مسئولیت برای پاسخگویی به نیازهای جوانان و من این را تحسین این اقدام گفت:” باربارا, Fallon, کانادا صندلی پژوهش در رفاه کودک در دانشگاه تورنتو است.

در سراسر کشور بسیاری شده اند برای دفاع از این تغییر. رفاه فرزند لیگ کانادا با صدور بیانیه ای پیش از آن در هفته با دعوت از همه دولت ها به “فورا و به طور نامحدود” تعلیق وضع سالخورده کات آف برای جوانان از رسیدن به سن قانونی.

“جوانان نگران هستند و نیاز به روشن اطمینان که همه استان ها را پشت خود می گوید:” راشل Gouin گروه مدیر اجرایی.

“هنگامی که جوانان به سن از بسیاری از تجربه بی خانمانی و یا افزایش مشکلات روحی و روانی و همچنین ناامنی غذایی و انزوا می گوید:” Alisha بویی پیری-از مدیر برنامه برای تصویب در شورای کانادا بود که درگیر با کودک رفاه سیستم به عنوان یک کودک. او می گوید که نتایج برای جوانان ترک مراقبت خوب نیست در بهترین زمان. “در حال حاضر با این بیماری همه گیر از آن خواهد شد سخت تر برای دسترسی به خدمات است.”

خارج از انتاریو بسیاری همچنان به حمایت برای تغییر در طول بیماری همه گیر.

سوزان راسل سازمان برای پرورش تغییر در B. C. شده است مبارزه برای پشتیبانی بهبود یافته برای این جوانان برای سال. به عنوان یک کودک سابق در پرورش و مراقبت از خود او می گوید: دو نفر از خواهر و برادر خود را انتقال از سیستم بدون پشتیبانی و زنده ماندن نیست در بزرگسالی.

بریتیش کلمبیا دارای 700 جوانان در هر سال که ترک دولت مراقبت در سن 19, او گفت:.

“من می خواهم همه جوانان را به نگاه به جلو به خود 19th, تولد,” راسل گفت: اما بسیاری از چهره واقعیت تلاش برای پیدا کردن مسکن و حمایت خود را در حداکثر $1,250 در هر ماه و مقامات به او گفت که اگر چه آنها در حال بررسی این موضوع نه به انتظار توقف شبیه به انتاریو.

در ضمن در آلبرتا که بيشترين سن قطع خدمات در سن 24 قانون جدید در حال حاضر برنامه ریزی برای آمدن به اثر در تاریخ 1 آوریل به کاهش سن 22 می گوید بویی از تصویب شورای کانادا.

“تا آنجا که ما می دانیم هیچ حمایت گسترده ارائه شده در آلبرتا. این بدان معناست که حدود 500 نفر جوان که در گروه سنی خواهد شد از دست دادن حمایت های مالی و حمایت از کارگر. همه ما بسیار نگران است.”

— میشل بخش یک دانشيار استاد دانشگاه و روزنامه نگار در اتاوا. او در حال حاضر یک همکار در جهانی روزنامه نگاری در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 28 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de