دولت انتاریو هزینه $1.6 M برای مبارزه با نژاد پرستی و حمایت از جامعه مبتنی بر ضد نفرت ابتکارات

محتوای مقاله در ادامه

“ما کمک های مالی نامتناسب نسبت به پروژه های تحقیقاتی و یا در مقیاس کوچک در برنامه های آموزش و یا برنامه های هنری گفت:” Balgord.

“ما نه تنها در نقطه ای دیگر که در آن ما نیاز به یک دسته کامل تحقیقات بیشتر بر روی آن. ما نیاز عملی ملموس و دولت باید اولویت کمک های مالی که وعده داده شده را ملموس و قابل اندازه گیری در برابر اقدامات سخنرانی نفرت نفرت جنایات و گروه هایی که ترویج سازمان یافته نفرت در کانادا است.”

بیشتر در مورد این موضوع

آزادی مطبوعات گفت: در ابتدای پاییز سال 2020 انتاریو ضد نژادپرستی اداره (ARD) را با همکاری گروه های جامعه برای یادگیری در مورد تجربیات فردی و نیازهای محلی به شکل بدهد. ARD تاسیس شد در سال 2016. این کار برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند در سیاست های دولت تصمیم گیری و برنامه ها و پیشبرد نژادی سهام برای سیاه بومی و racialized مردم است.

اعطای تمرکز بر افزایش آگاهی عمومی از تاثیر سیستمیک نژادپرستی و نفرت. این پشتیبانی از انتاریو ضد نژادپرستی استراتژی برای مبارزه و کاهش سیستمیک نژادپرستی در دولت تصمیم گیری برنامه ها و خدمات است.

Balgord گفت: مردم باید در مورد نژاد پرستی و نفرت در کانادا.

“مردم احساس بسیار جسارت به ترکیه و گسترش تهدید به مرگ,” او گفت:. “این چیزی است که ما نیاز به آوردن اجتماعی, پاسخگویی به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net